اولین دوره از هفته مد توسط شرکت (Modest Fashion ) در عربستان سعودی 2022 و ریاض برگزار شد ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

اولین دوره از هفته مد متوسط عربستان سعودی 2022 در ریاض باز شد!
هفته جهانی مد متواضع بالاخره وارد عربستان سعودی شد و موضوع «ریشه‌های آینده» را به ارمغان می‌آورد.

Global Modest Fashion Weeks سرانجام با نمایش مد مد ریاض در سال 2022 در تاریخ 15-16-17 دسامبر در مکان نمادین شهر ریاض در هتل الفیصلیه به پادشاهی عربستان سعودی می آید.

 

 

 

 

Modest Fashion Weeks که در سرتاسر جهان به عنوان معتبرترین مجموعه رویداد اختصاص داده شده به صنعت مد متواضع شناخته می شود، اولین نسخه از مد مد ریاض را پس از هفت دوره موفق در لندن، دبی، استانبول، آمستردام و جاکارتا که در سال 2015 آغاز شد، ارائه می دهد.

modest fashion arabie saoudite عربستان سعودی kodd magazine défilé mode
modest fashion arabie saoudite عربستان سعودی kodd magazine défilé mode
  ریشه های آینده، موضوع انتخاب شده است!

 

 


موضوع این رویداد «ریشه‌های آینده» با الهام از چشم‌انداز 2030 پادشاهی عربستان سعودی خواهد بود.

Global Modest Fashion Weeks بیش از 35 طراح از 20 کشور را به طور انحصاری انتخاب کرده است که برای جشن گرفتن تنوع مد با مدگراها، کارشناسان صنعت و بیش از 2500 دوستدار ساده مد گرد هم می آیند.

 

 

 

در میان این لیست از طراحان و مارک های مد، ما به پنج مورد علاقه داشتیم که عبارتند از: La Cavalerie Elegante، Rabail Riaz، Kaafmeen، Talabaya و Soumaya Beauduin.

مد متواضعانه عربستان سعودی مجله کدد عربستان سعودی مجله مد مد عرب عربستان سعودی مجله کدد عربستان سعودی مجله مد عربی عربستان سعودی مد مودت عربستان سعودی مجله کدد عربستان سعودی
3 روز از جشن های منحصر به فرد را با نمایش مد مد ریاض تجربه کنید! این برنامه شامل نمایش‌های مد شگفت‌انگیز، تجربیات، غرفه‌های خرید مارکدار و نمایش‌های گفتگو با سخنرانان عالی و موضوعات مد است.

 

 

modest fashion arabie souadite عربستان سعودی kodd magazine défilé mode
ما خوشحالیم که برای دومین سال متوالی در این هفته مد شریک رسانه ای هستیم که ارزش های آن با ارزش های ما مطابقت دارد. اکنون در modestfashionweeks ثبت نام کنید و دعوتنامه خود را برای نمایش مد مد ریاض 22 دریافت کنید.

سبد خرید