گسترش خرید برای سال نو از فروشگاه ها و کسب و کار های کوچک (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

نظرسنجی اخیر توسط GoTo، پلتفرم همه‌جانبه ارتباطات تجاری و پشتیبانی فناوری اطلاعات برای SMB‌ها، نشان داد که برای آمریکایی‌ها همچنان به خرید از کسب‌وکارهای کوچک در میان نگرانی‌ها در مورد افزایش تورم و عدم اطمینان اقتصادی، اولویت دارد. علاوه بر این، 41 درصد می گویند که حتی حاضرند هنگام خرید در یک فروشگاه کوچک را بیشتر از یک خرده فروش بزرگتر ترجیح میدهند .

 

بر اساس این نظرسنجی، 54 درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند که به‌طور مداوم تلاش می‌کنند تا به‌جای خرده‌فروشی‌های بزرگ، به صورت محلی از کسب‌وکارهای کوچک خرید کنند، و 28 درصد گفتند که با موفقیت بیشتر از مشاغل کوچک خرید کرده‌اند.

 

 

 

جیمی دومنیچی، مدیر ارشد بازاریابی GoTo گفت: «در زمانی که مردم می‌بینند چگونه و کجا پول خود را خرج می‌کنند، دیدن این حمایت بی‌نظیر از کسب‌وکارهای کوچک باعث دلگرمی است. "در GoTo، ما به حمایت از این مشاغل در حال رشد و ارائه ارتباطات لازم آنها با مشتریان خود اختصاص داده ایم. کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند با اطمینان از داشتن فناوری و منابع مورد نیاز برای دستیابی به مشتریان خود به شیوه‌ای که می‌خواهند ارتباط برقرار کنند، از این فرصت استفاده کنند

 

یک یافته کلیدی از گزارش این شرکت نشان داد که پشتیبانی قابل اعتماد مشتری بیشترین تأثیر را (46 درصد) بر تصمیم مصرف کننده برای خرید کوچک دارد. در نهایت، نویسندگان گزارش گفتند: "نزدیک بودن به مشتریان و درک نیازهای آنها برای اداره یک کسب و کار موفق ضروری است."

 

 

 

 

 

برای کمک به آنها و حمایت از آنها در آماده شدن برای فصل آینده و فراتر از آن، GoTo سه نکته را برای کسب و کارها به اشتراک گذاشت.

 

ابتدا، GoTo گفت که SMB ها باید به خاطر داشته باشند که "ایجاد روابط با مشتری ضروری است" و اینکه به طور متوسط ​​برای جذب مشتری جدید پنج برابر بیشتر از حفظ مشتری موجود هزینه دارد. این شرکت پیشنهاد می‌کند که SMB‌ها می‌توانند با تصمیم‌گیری‌هایی که بر تعامل با مشتری متمرکز است، برنده شوند، از جمله اولویت‌بندی خدمات مشتری و دسترسی به هر کجا که مصرف‌کننده باشد، از جمله دستگاه‌های تلفن همراه.

 

دوم، این شرکت خاطرنشان می‌کند که سازمان‌ها می‌توانند «با کمتر کار بیشتری انجام دهند»، که به معنای سرمایه‌گذاری در فناوری طراحی‌شده برای انعطاف‌پذیری و کمک به تسلط بر ارتباطات ناهمزمان و پشتیبانی از راه دور است. این شرکت می‌گوید با تلفیق راه‌حل‌ها و استفاده از یک پلتفرم یکپارچه با پشتیبانی و ارتباطات، کسب‌وکارها در زمان صرفه‌جویی می‌کنند، رشد پایگاه مشتری را با یک تیم کوچک امکان‌پذیر می‌کنند، ارتباطات را بهبود می‌بخشند و اتوماسیون مورد نیاز برای برآورده کردن خواسته‌های مصرف‌کننده را فراهم می‌کنند.

 

 

 

 

 

در نهایت، GoTo پیشنهاد می‌کند که SMB‌ها از کارمندان خود محافظت کرده و به آن‌ها متصل کنند تا از مشتریان پشتیبانی بهتری کنند. شایان ذکر است، اخیراً بسیاری از خرده‌فروشان با نیروی انسانی دست و پنجه نرم کرده‌اند و این شرکت به شرکت‌ها توصیه می‌کند که با درگیر کردن و توانمندسازی کارکنان، در زمان و هزینه‌های ارزشمند خود صرفه‌جویی کنند.

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید