نوآوری در صنعت مد (2022)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

اسپریت مراکز نوآوری لندن و نیویورک را راه اندازی می کند

 

اسپریت لندن و نیویورک را به عنوان دو مکان جدید برای مراکز نوآوری Futura خود معرفی کرده است. Futura بخشی از استراتژی دیجیتالی آن برای «بازآفرینی تجربیات تعامل با مشتری با تبدیل داده‌ها به بینش، دامن زدن به گسترش جهانی برند مطابق با مقیاس رشد سریع تغییر دیجیتال در چشم‌انداز خرده‌فروشی مد امروزی» است.

 

این برند به عنوان بخشی از استراتژی گسترده تر خود، عملکردهای کلیدی خود را به مکان های استراتژیک منتقل کرده است و «حضور واقعاً جهانی ایجاد می کند». این دو کلان شهر، شهرهای جهانی «با تأثیرات فرهنگی قوی و اتصال 24 ساعته» هستند.  آنها به شدت با تعهد برند به نوآوری دیجیتال و خلاق یکپارچه و مرتبط خواهند شد.

 

نیویورک مرکز خلاقیت و طراحی جهانی "برای الهام بخشیدن به تفکر آینده و آوردن مفاهیم و استعدادهای معاصر به استراتژی برندینگ جدید خود" خواهد بود. هدف از این کار تقویت جاه طلبی برای تغییر نام یکی از نمادین ترین شرکت های جهان است.  این رهبری سرمایه گذاری مجدد اسپریت را بر عهده خواهد گرفت.

 

Futura London مرکز نوآوری تجربه مشتری جهانی این شرکت خواهد بود "برای ارائه تجربیات منحصر به فرد مشتری برای یک اتصال همه کاناله آوانگارد به دنیای Esprit".

 

آنها به مرکز موجود آمستردام ملحق می شوند که تجارت الکترونیک و پیشرفت فناوری را ترکیب می کند. به عنوان اولین هاب فیزیکی، "در هدایت نوآوری های مدیریت پورتفولیو، ایجاد ایده ها و آزمایش های جدید، تقویت و تجدید کسب و کار موجود در همه کانال و اجرای دیجیتالی منجر خواهد شد."

 

این شرکت گفت گام‌هایی که برمی‌دارد بخش مهمی از «تبدیل برند نمادین به یک فناوری همه‌کاناله و نیروگاه مد مبتنی بر داده» است.

 

مراکز جدید "هدف ایجاد تغییر دگرگون کننده در فرهنگ، طرز فکر و فرآیند کسب و کار، کشف فرصت های رشد جدید برای Esprit، و بهبود عملکرد نوآوری از طریق یک رویکرد مبتنی بر فناوری است که بر تجربه مشتری تمرکز دارد و دایره ای را در بر می گیرد." این ساختار جدید "همچنین فرصت هایی را برای کارکنان فراهم می کند تا با افزایش سطح بین المللی انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند".

 

مدیرعامل شرکت ویلیام پاک گفت: "Esprit در حال تبدیل شدن به یک شرکت واقعاً جهانی با ذهن ها و فرآیندهای خلاق در شهرهای کلیدی است که مصرف کنندگان را قادر می سازد تا در سطح چند بعدی به برند متصل شوند. این [آن] را قادر می‌سازد تا با چالش‌های اصلی در مد و محیط کلان سازگار شود تا به سوی آینده حرکت کند. ایجاد یک تجربه هیجان انگیز مشتری با طراحی هوشمند و ارتباط با برند، مسیری هیجان انگیز به جلو است.»

سبد خرید