با صنعت نساجی و پارچه سازی در آینده مد همراه باشیم (2022 )

 

 

مجله بنیادی 

 

طراحی و ایده پارجه برای سال 2022-2023

 

گزارش های بسیار متنوع وعمیق وبسیار کاربردی از اطلاعات در روند بازار نساجی و مد لباس زنانه و مردانه که شامل آینده مد و بازاریابی برای صنعت نساجی می شودو  نگاهی عمیق به روش‌های نوآورانه و آینده‌نگر تولید، بازاندیشی در مدل‌های کسب‌وکار از دیدگاه یک برند، و همچنین مشکل تولید، و تبدیل تمرکز مصرف‌کننده جدید و روند جذب آن یکی از مهمترین موضوعات برای طراحان پارچه در این صنعت بزرگ است.

 

 با ایده های متنوع و جدید و بررسی و مطالعه بیشتر بر نوع سلیقه مصرف کننده مشکل کندی در روند فروش با ایده های نو در حال برطرف شدن است و با وارد کردن سیستم های تکنولوژی و تغییر در روند بکار گیری ماشین آلات و ورود دستگاه های مدرن  ایده های کلاسیک به سبک بسیار متفاوت و هیجان انگیزی تغییر و دوست داشتنی تر گردیده است.

 

سرفصل‌های پارچه توجه به نوآوری‌ها در صنعت نساجی ارتباط نزدیکی با پیش‌بینی‌های طراحی پیشنهادی و مفاهیم طراحی دارد و دوباره بر پیشرفت‌های مرتبط با صنعت نساجی و طراحی پارچه با ایده های خلاقانه  تأکید می‌کند. در محصولات که  مسئول لباس‌های زنانه و مردانه را بر عهده دارند تمرکز بر نکات و اطلاعات عمیق برای الهام بخشیدن و جهت دادن به طراحان و تولیدکنندگان برای فصل پیش رو، در عین حال تعیین مسیرهای پایدار مهم و اساسی است. این مسیر از هر دو پایه صنعتی و کمی منبع با ارزشی را تهیه می کنیم.

 

مفاهیم الهام‌ بخش، رنگ‌ها و ترکیب‌های اصلی، سیلوئت‌ها و استایل‌های پیشنهادی، تزئینات و لوازم جانبی، پارچه‌ها و بافتنی‌های لباس زنانه، کت و شلوار مردانه، کت و پیراهن موضوعاتی هستند نقاط تمرکز و اطلاعات عمیق برای مشاغل ، محصولات و لباسهای معمولی، ورزشی و جین نیز که بر پیشرفت های پایدار تاکید دارند مهم است. سرفصل های فابریک اخبار مربوط به نوآوری ها در بخش های گاه به گاه و ورزشی که ارتباط نزدیکی با مفاهیم طراحی ما دارد و دوباره بر پیشرفت های مرتبط در محصولات پایدار است تأکید می کند.. دلیل اینکه چرا! رنگ‌ها و ترکیب‌های اصلی در پارچه ها را باید بیشتر مورد توجه داشت کاربردهای متنوع و مهمی است که برای انسان بازی میکند ، طرح‌ها و استایل‌های پیشنهادی، پارچه‌های اصلی و تزئیناتی که در طراحی پارچه ها همیشه برای طراحان لباس مهم است یکی از اصلی ترین موضوعات در صنعت مد و صنعت نساجی بشمار میرود.   اطلاعات و خبرهایی که در حوزه رنگ و نوآوری و در زمینه طراحی، پیش بینی رنگ و اجرای رنگ، تصاویر و عکس های مقاله تصویری، رنگ، مواد، پایان، الهام از رنگ و الگو، معانی رنگ، رنگ آینده در سالیان اخیر در

 

همه بخش های صنعت نساجی و مد در حال گسترش است یکی از اصلی ترین رودهای رشد صنعت نساچی و طراحی پارچه است.

 

مفاهیم مختلفی که در زمینه شناخت بهتر طیف های رنگی و شناخت الیاف و موضوعات مهم در زمینه طراحی پارچه همیشه برای این صنعت مهم است را میتوان با در نظر گرفتن افکار و نوع سلیقه مصرف کنندگان در همه فرهنگ های و جوامع باهم در آمیخت و به سبک تازه ای طراحی پارچه و پیشرفته تر کردن صنعت نساجی پیوند زد.

این گفته ها و منابع اطلاعات و مطالعات علمی در زمینه نساجی  باید برای این بخش از صنعت مد مهم و با اهمیت باشد که به وسیله آن تنوع و کیفیت بسیار بیشتری را در طراحی پارچه ایجاد کند.

 

 

 

 

 

سبد خرید