Clay Nation: اولین پروژه مبتنی بر کاردانو برای پیوستن به Sandbox ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

در یک توسعه هیجان انگیز برای The Sandbox، Clay Nation ورود خود را به عنوان اولین پروژه مبتنی بر کاردانو در این پلتفرم اعلام کرد. این همکاری زنجیره‌ای متقابل NFT موجی از سرگردان‌های وب 3 را به دنیای متاورسر راه می‌دهد. علاوه بر این، این مشارکت شکاف بین زنجیره‌ها را پر می‌کند و دنیایی پر از انرژی و نوآوری موسیقی را معرفی می‌کند.

nftevening.com/search/fashion/

 

TL; DR

 

Clay Nation با The Sandbox به عنوان اولین پروژه مبتنی بر Cardano شریک می شود و از شرکت کنندگان web3 در متاورس استقبال می کند.

قابلیت همکاری متقابل مجموعه PFP-آواتار زنجیره ای به دارندگان Clay Nation Cardano NFT اجازه می دهد تا آواتارهای خود را در The Sandbox ادغام کنند و تجربه های منحصر به فرد درون بازی را ارائه دهند.

این همکاری Sonic Sands، دنیایی غوطه‌ور از موسیقی، کلکسیون‌ها و خلاقیت را با مینی‌بازی‌ها و فضاهای اجتماعی پر جنب و جوش برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

 

 

 

 

 

The Sandbox -x- Clay Nation Cardano NFTs: Musical Metaverse Magic Money

مشارکت بین The Sandbox و Clay Nation یک مفهوم پیشگام را معرفی می کند - قابلیت همکاری مجموعه آواتار-PFP زنجیره ای. اکنون، دارندگان NFTهای اصلی Clay Nation Cardano توانایی قابل توجهی دارند که آواتارهای خود را به طور یکپارچه در The Sandbox ادغام کنند. این به معنای ادغام دو دنیای فریبنده است. تصور کنید که با استفاده از منابع درون بازی، پوشیدنی‌های منحصربه‌فرد و آیتم‌های مورد جستجو را بسازید، یا برای افزودن‌های هیجان‌انگیز، در فروشگاه پر جنب و جوش موجود در بازی بگردید!

 

 

 

بازی Sonic Sands

همکاری بین Clay Nation و ذهن های تخیلی در Smobler تجربه دلربایی Sonic Sands را به ارمغان می آورد. Sonic Sands با گستره وسیع 2×2 LAND در Sandbox، یک سفر همه جانبه به دنیایی مملو از موسیقی، صدا، و همچنین کلکسیون‌های خارق‌العاده مانند قارچ‌های عجیب و غریب و کریستال‌های شگفت‌انگیز را به بازیکنان ارائه می‌دهد. علاوه بر این، یک مرکز اجتماعی در یک زمین 1×1 به یک مکان کنسرت تبدیل می‌شود و نوید اجراهای فراموش‌نشدنی را می‌دهد.

 

علاوه بر این، نیروی حیاتی Sonic Sands نیز در انرژی موسیقی آن نهفته است. این مفهوم در هر گوشه و کنار دنیای وسیع آن جریان دارد. بنابراین، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که این انرژی موسیقی را استخراج، پردازش و مهار کنند. سپس این نیرو به اشکال مختلف از جمله قدرت مکانیکی، الکتریکی، حرارتی و فراتر از آن تبدیل می‌شود. خود را در دنیایی پر از خاک غوطه ور کنید که در آن خلاقیت حد و مرزی نمی شناسد. برای شروع تلاش های خلاقانه خود، به این مواد ضروری نیز نیاز دارید:

 

خاک رس (ماده اولیه)

انرژی موسیقی (کاتالیزور)

کریستال ها (تقویت کننده انرژی)

 

 

 

بنابراین، وارد Sonic Sands شوید و یک تجربه گیم پلی هیجان انگیز را در ده ماموریت کشف کنید. تخیل خود را آزاد کنید و در بازی های کوچکی که در انتظار شما هستند شیرجه بزنید. دو فضای اجتماعی پرجنب‌وجوش، Sonic Sands Central، با گالری NFT و منطقه خرید شلوغ، و منطقه کنسرت، لحظات بی‌پایانی از سرگرمی الهام‌بخش را فراهم می‌کنند.

 

درباره Clay Nation & The Sandbox

Clay Nation پروژه معمولی شما نیست. حوزه‌های انیمیشن گلی، کلکسیون‌های دیجیتال و متاورس را در بر می‌گیرد. Clay Nation با تمرکز قوی بر پرورش یک جامعه ارزش محور که خلاقیت و ارتباط انسانی را در بر می گیرد، از قدرت فناوری web3 برای باز کردن پتانسیل های بی نهایت استفاده می کند.

 

اگر با The Sandbox تازه کار هستید، اکنون زمان مناسبی برای شیرجه زدن در این قلمرو امکانات بی حد و حصر است. برای رقصیدن با آهنگ های ملودیک Clay Nation آماده شوید. علاوه بر این، خود را در ترکیب جادویی Cardano و The Sandbox غوطه ور کنید.

 

 

 

سبد خرید