چه پارچه هایی در کت واک های پاییز 2023 ظاهر می شوند؟

 

 

مجله بنیادی 

 

 

انتظار می رود که پارچه های لمسی و حیله گر بر مجموعه های کت واک  پاییز 2023 تسلط داشته باشند

میلان - پارچه های لمسی و سه بعدی اینجا هستند.

 

از آنجایی که شرکت‌های نساجی کلکسیون‌های پاییز 2023 خود را در طول تابستان در نمایشگاه‌های تخصصی معرفی می‌کنند و سعی می‌کنند روندها و نیازهایی را که برندهای مد در یک سال آینده اتخاذ خواهند کرد - به‌ویژه گزینه‌های پایدارتر - پیش‌بینی کنند، به نظر می‌رسد حس و حال جسورانه و حرفه‌ای که بر عرضه‌های مد اخیر غالب شده است. فراتر از یک روند بی ثبات باشد.

wwd.com/fashion-news/textiles/fabrics-fall-2023-tactile-sustainability-craft-1235235212/

 

در اینجا، WWD فهرستی از منسوجات که انتظار می رود در مجموعه های باند فرودگاه پاییز 2023 ظاهر شوند را گردآوری کرده است.

 

Botto Giuseppe's Slowool Earth، منسوجات پشمی RWS قابل ردیابی که در نسخه‌های پارچه‌ای، پارچه جناغی و پارچه پارچه‌ای مناسب برای لباس‌های بیرونی مناسب است و با پوشش‌های تایید شده از گهواره به گهواره پوشش داده شده است.

 

 

 

 

Lanificio di Tollegno’s Super Stretch، پارچه پشمی و الاستین برای کت و شلوار، با کیفیت بدون چروک و کشش فوق العاده، تا ۲۵ درصد خاصیت ارتجاعی، مطابق با پروتکل های ZDHC درمان شده و مطابق با فهرست مواد محدود تولیدی است.

Reda’s Attitude، پارچه‌ای ضخیم و 100 درصد از پشم مرینوس با الهام از منسوجات آرشیوی ردا در دهه 1970، وزن تقریباً 13 اونس و دارای الگوی شاهزاده ولز که برای کت و شلوار در نظر گرفته شده است.

 

 

 

Lineapiù’s Naif، ترکیبی از موهر فوق‌العاده، دارای گواهینامه استاندارد موهیر مسئول، و پشم‌های مرینوس مخلوط با پلی‌آمید، دارای جلوه‌ای گاز مانند مناسب برای پارچه‌های بافتنی، از جمله ژاکت، ژاکت، کت و شلوار و روسری.

 

پارچه‌های حساس ثبت‌شده Eurojersey برای پیراهن‌های کشدار، کت و شلوارهای کشدار با ویژگی‌های بدون چروک، بدون قرص و بدون آهن، و همچنین ویژگی‌های تنفس‌پذیری بهبود یافته، مطابق با شاخص‌های PEF، و همچنین اصول Oeko-Tex و ZDHC طراحی شده‌اند.

 

آنجلیکا Redaelli Velluti ساخته شده از ویسکوز مورد تایید FSC و پلی استر GRS یک مخمل تزئین شده با سطح درخشانی است که برای مانتوها و مانتوهای سبک وزن در نظر گرفته شده است.

 

 

 

جدیدترین مدل سری Flow Lanificio Fratelli Cerruti یک ترکیب 90 درصد پشم و 10 درصد ترمه است که در طرح شطرنجی ماکرو بافته شده و مطابق با تکنیک بالا بردن بافتی است که یک جنبه کرکی به ویژه برای کت ها ایجاد می کند.

 

هرباریوم 10 Tessuti di Sondrio یک پارچه پنبه ای دولایه دارای گواهینامه GOT است که با استفاده از رنگدانه های گیاهی و زیستی رنگ آمیزی شده است که منجر به رنگ های عمیق مناسب برای کت و شلوار و لباس های بیرونی می شود.

 

 

Piacenza 1733's First Class — آلباتروس، پارچه پشم مرینو 100 درصد باز بافته شده برای کت و شلوارهای سبک وزن و بدون چروک و همچنین به لطف فناوری نانو دارای ویژگی های ضد آب است.

 

فلانل کارد Vitale Barberis Canonico از H.O.P.E. لاین یک فلانل پشمی دارای گواهینامه GRS است که حاوی 50 درصد الیاف چرخش شده از کارخانه خود کارخانه است و در طیف وسیعی از گزینه های جامد و ملانژ در نظر گرفته شده برای کت و شلوار و کت و شلوار در دسترس است.

 

پارچه کشباف Maglificio Maggia شبیه پشم شتلند است و از ترکیب یکنواخت ترمه و موی شتر با نخ‌های پنبه‌ای با ظرافت‌های اشباع شده ساخته شده است تا درخشندگی بیشتری به کت‌ها ارائه دهد.

 

 

BemBAZIN با علامت تجاری Brunello یک بازن گلدار ساخته شده از الیاف Bemberg Asahi Kasei است که از مواد اولیه مصرفی، از جمله الیاف پنبه ای تهیه شده و برای لباس مناسب در نظر گرفته شده است.

 

توری های گرین لیبل گروه ایلونا که از نخ های پلی آمید 6.6 آمنی سول اکو و نخ های کشسان قابل تجزیه ROICA V550 ساخته شده اند. این لباس‌ها برای لباس‌های زیر، جوراب بافی و مد در نظر گرفته شده و مطابق با اصول Oeko-Tex و GOTS رنگ می‌شوند.

 

Monticolor’s So Light، ترکیبی از 65 درصد پنبه ارگانیک با الیاف بلند دارای گواهی استاندارد محتوای ارگانیک و 35 درصد پلی آمید. این نخ به عنوان نخ بافتنی برای ژاکت های حجیم و لباس های بیرونی ارائه می شود.

نایلون زیست تخریب پذیر Canepa پارچه ای است که طی پنج سال به طور طبیعی در خاک تجزیه می شود. این برای تزئینات و بافت های مختلف مناسب است و برای کت و شلوار، لباس های بیرونی و لباس های ساحلی مناسب است.

 

 

 

 

سبد خرید