ترند ها و رنگ های برای سال 2023

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

ترندهای رنگ بهار و نحوه پوشیدن آنها

دو بار در سال، پنتون پیش بینی خود را از روند رنگ مد برای فصل های آینده منتشر می کند. به تجربه، همه اینها در واقع راه خود را به خرده فروشی باز نمی کنند. همانطور که مجموعه های بهار 2023 شروع به ورود می کنند،

 

ترندهای رنگ مد برای بهار 2023

ترند رنگ های مد این فصل ترکیبی از رنگ های روشن و ملایم تر است

امروز، من با جنیفر در A Well Styled Life می‌پیوندم تا نظرات خود را در مورد روند رنگ‌ها برای بهار به اشتراک بگذارم. ما در مورد رنگ زیاد صحبت نمی کنیم ، بنابراین آشنایی و اطلاع از روند رنگ سال برای همه افراد فعال در صنعت و خرده فروشان مد بی نهایت با اهمیت و مهم است.

 

www.pantone.com/uk/en/articles/fashion-color-trend-report/london-fashion-week-autumn-winter-2023-2024

 

برخی ممکن است از کلمه "روندها" رد کنند، اما این کلمه را باید به چشم یک فرصت دید تا یک کلمه  در جلمه هنگامی که یک سبک یا رنگ خاص در ترند باشد، انتخاب بهتر و گسترده تر خواهد بود. بنابراین اگر ترند چیزی است که به هر حال می‌پوشید، باید به نوع انتخاب و انتخاب‌های بیشتری  اهمیت بیشتری داده شود

 

از آنجایی که آنالیز  و تحلیل رنگ در این بازده های زمان برای ساخت ترکیب های رنگی در استفاده از آنها برای لباس در فروشگاه ها و برند ها بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است، این نکات برای آموزش موضوعات استایل و آموزش استایلینگ هم از ارزش بالایی برخوردار است.

 

ترندهای رنگ مد بهار 2023 که در فروشگاه ها و آنلاین می بینم

... لزوماً با همه رنگ های پیش بینی پنتون مطابقت ندارند. بنابراین می توان بر روی روند رنگ مد که اغلب می بینیم تمرکز کنیم، و می توان چند نمونه را همراه با پالت فصلی که به آن تعلق دارند را انتخاب و برآنها تمرکز داشت.

 

در این روند می توان از دو نسخه از پیش بینی رنگ مد پنتون استفاده نمود: یکی برای نیویورک و دیگری برای لندن. این دو پالت را می توان برای پاییز و زمستان در نظر داشت .

 

نکته: در دنیای واقعی، همیشه رنگ‌هایی را روی قفسه پیدا نمی‌کنید که دقیقاً با هر پالت رنگی مطابقت داشته باشد، بنابراین هدف در اینجا «در همسایگی و نزدیکی رنگ ها » است. برخی از نسخه‌های یک رنگ خاص ممکن است برای چندین پالت فصلی کار کنند، بسته به اینکه یک لباس چقدر گرم یا سرد یا روشن است.

 

قطعات نشان داده شده در زیر فقط یک نمونه کوچک هستند. این رنگ ها برای کار و انتخاب برای فصول : بهار | تابستان | پاییز | زمستان کاربرد دارد

 

سبز

 با سبز شروع می کنیم، زیرا این روند قابل توجه ترین رنگ است. این رنگی نیست که همیشه به طور گسترده در دسترس بوده باشد، اما اکنون در همه جا وجود دارد. این رنگ مورد علاقه همه است،

 

 

نمونه هایی از پالت

سوزان بی. یک ژاکت بوکل سبز، شلوار جین و کفش های کتانی پنجه مربعی می پوشد.

 

 

رنگ سبز سلادونی روشن در بالا کمی به رنگ آفتاب پرست است... سایه هایی که ما آن را "مریم گلی" می نامیم متعلق به پالت پاییزی است، اما زمانی که به سمت رنگ آبی متمایل می شود، می تواند در پالت تابستانی نیز کار کند. و برای شما در پاییز، هنوز تعداد زیادی از طیف های زیتونی و  سبزی های خاکی متنوع دیگری نیز  موجود است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید