در هفته جذاب با مد لندن همراه شویم .(2022)

 

 

مجله بنیادی 

 

با توجه به اینکه جنبه های  مختلف جشن هفته مد لندن به دلیل مرگ ملکه در ماه سپتامبر متوقف شده است، شورای مد بریتانیا اکنون از "جشنی در سطح شهر" رونمایی کرده است که قرار است از 6 اکتبر آغاز شود و تا 13 اکتبر ادامه داشته باشد.

 

برنامه سرپرستی شده شامل «تجارب، رویدادها و تبلیغات منحصر به فرد» و «تجلیل از خلاقیت در لندن» خواهد بود.

 

BFC گفت: "برنامه ما با توجه به فراگیری و آگاهی، تمرکز خود را به لندن گذاشته و گفتگوی مد را از طریق مشارکت مردمی و مشارکت در صنعت به جلو می برد."

 

رویدادها شامل یک مهمانی Boss، ریچارد کوین میزبانی جشنی از مجموعه SS23 خود با همکاری Clearpay، TikTok میزبانی جشن BFC Newgen و متخصص مو Toni&Guy است که مجموعه label:m خود را با یک «پارتی کوکتل صمیمی» راه اندازی می کند.

 

موسسه مد (مثبت) به‌روزرسانی پروژه‌های اکوسیستم مد دوره ای  خود را با بحث‌های و برنامه هایی در مد  ارائه می‌کند و در تضاد کامل، نام‌های بزرگی مانند Raf Simons و Roksanda مجموعه‌های فصلی خود را ارائه می‌کنند. در همین حال، پرادا عطر زنانه جدید خود پارادوکس را معرفی خواهد کرد و مارک جیکوبز افتتاح فروشگاه جدید خود را نان می دهد. مجله AnOther همچنین میزبان یک شب ویژه برای Björk "با پشتیبانی گوچی" خواهد بود.

 

این رویداد گسترده تر برای عموم آزاد است و شامل بیش از 450 رویداد در سراسر شهر در مقاصد خرید کلیدی مانند چلسی، خیابان آکسفورد، کوونت گاردن و خیابان ریجنت است که صاحبخانه ها در آن مناطق نقش کلیدی ایفا می کنند.

 

جلسات پرسش و پاسخ طراحان، کارگاه‌های آموزشی پیرامون صنایع دستی و چرخه‌سازی بدون زباله، اجرای موسیقی زنده و عرضه محصولات محدود با مشارکت خرده‌فروشان، مؤسسات فرهنگی و مارک‌های طراح برگزار خواهد شد.

 

خرده فروشان/طراحان شرکت کننده عبارتند از AllSaints، Beyond Retro، Browns، Fenwick، Raeburn، River Island و غیره.

 

کارولین راش، مدیر اجرایی BFC گفت: انعطاف پذیری و همبستگی باورنکردنی صنایع خلاق ما در هفته مد مورد توجه قرار گرفت و اکنون مشتاقانه منتظر جشن گرفتن شهر خود در ماه هیجان انگیز اکتبر هستیم. هدف ما جلب مشارکت جوامع در سراسر لندن برای درگیر شدن با مد و به نمایش گذاشتن خلاقیت، تنوع و فضای باز است که لندن به آن معروف است.

 

 

سبد خرید