کتاب مد ( بازار انحصاری و اختصاصی لباس های سفارشی ( اوت کوتور ) و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی ( 2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

کتاب مد

 

مد یک بازار جهانی با ساختاری پیچیده است که برای رسیدن به سطوح مختلف عمل می کند همه از مدگراها گرفته تا کسانی که تازه  وارد بازار مد و خرید شده اند و به خرید علاقمند شده اند و  لباس به عنوان یک نیاز زندگی روزمره دارای محدوده و گستره بسیار زیاد است، همیشه با یک سیلوئت آراسته و لباس مجلسی شیک ساخته شده با تم و رنگ بندی متناسب با رنگ پوست و اندام و موقعیتی که لباس را برای آن انتخاب شده در یک آتلیه پاریس و یا یک استایل اسپرت می توان وارد دنیای بسیار گسترده و با عظمت و پر سود شویم.

 

 

 

 

 

 

این فصل آغازین به دو بخش تقسیم شده است. اول به شما یک طرح کلی از اصول اولیه ارائه می دهد ساختار صنعت، سطوح مختلف را توضیح می دهد و از بازار مد و بحث در مورد نمونه های جهانی بازارها و همچنین در بخش دوم تعاریف کلیدی را ارائه می دهد بازاریابی را توضیح می دهد که چرا بازاریابی چنین است به مثابه یک عنصر مهم در صنعت مد

 

 

 

 

 

 

 

بخش های بازار مد

بازار مد را می توان به روش های مختلفی تقسیم بندی کرد بسته به اینکه چه جنبه ای از بازار یا صنعت وجود دارد و تجزیه و تحلیل حرفه ای برای آن. به عنوان مثال، بر اساس بخش محصولات مانند پوشاک یا لوازم جانبی؛ بر اساس بازار جغرافیایی مانند اروپا، ایالات متحده، آسیا یا آمریکای جنوبی؛ بر اساس سطح بازار، مد لباس یا لباس های آماده. یا با عملکردی مانند لباس ورزشی، لباس عملکرد، رسمی پوشیدن و غیره اطلاعات به این صورت تجزیه می شود تا شرکت ها بهتر بتوانند داده های بازار را تجزیه و تحلیل کنند و بر آنها نظارت کنند نتایج کسب و کار موثرتر به دست بیاورند. آمار بازار قابل جمع آوری است و با یک یا چند مورد از این معیارها تحلیل می شود. فهرست و نمودار در زیر به برخی از معیارهایی که می توان استفاده کرد اشاره می شود. دسته بندی می شود.

 

 

 

 

" بازار یا دسته بندی محصول پوشاک، لوازم جانبی، عطر یا لوازم خانگی. بازار پوشاک را می توان بیشتر به این دسته بندی  تقسیم کرد لباس زنانه، مردانه و لباس کودکان" نوع محصول، استفاده نهایی از محصول یا سبک مد

جین، لباس زیر زنانه، لباس ورزشی، لباس رسمی یا مد معاصر

» سطح بازار  کوتور، بازار لوکس، از اصالی ترین بازار های مد در دنیاست و  ارزش موقعیت این بازار  بازار جهانی، بین المللی، ملی یا منطقه ای بر بازار جهانی و اقتصاد جهانی نیز  تاثیرگذار است.  

 

 

بخشی از کتاب مد ( در زمینه بازار لباس های ( اوت کوتور ) 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید