کتاب مد و لباس سفارشی ( اوت کوتور ) ( 2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

کتاب مد

 

مد یک بازار جهانی با ساختاری پیچیده است که برای رسیدن به سطوح مختلف عمل می کند همه از مدگراها گرفته تا کسانی که تازه خرید می کنند لباس به عنوان یک نیاز زندگی روزمره محدوده و گستره مد بسیار زیاد است، از یک هیکل آراسته لباس مجلسی شیک ساخته شده با دست در یک آتلیه پاریس به a تی شرت ساده تولید انبوه ساخت چین.

این فصل آغازین به دو بخش تقسیم شده است. اول به شما یک طرح کلی از اصول اولیه ارائه می دهد ساختار صنعت، سطوح مختلف را توضیح دهید از بازار مد و بحث در مورد نمونه های جهانی بازارها بخش دوم تعاریف کلیدی را ارائه می دهد بازاریابی و توضیح می دهد که چرا بازاریابی چنین است یک عنصر مهم در صنعت مد

 

بخش های بازار مد

بازار مد را می توان به روش های مختلفی تقسیم بندی کرد بسته به اینکه چه جنبه ای از بازار یا صنعت وجود دارد تجزیه و تحلیل بشه. به عنوان مثال، بر اساس بخش محصولات مانند پوشاک و پوشاک یا لوازم جانبی؛ بر اساس بازار جغرافیایی مانند اروپا، ایالات متحده، آسیا یا آمریکای جنوبی؛ بر اساس سطح بازار، مد لباس یا لباس های آماده. یا با عملکردی مانند لباس ورزشی، لباس عملکرد، رسمی پوشیدن و غیره اطلاعات به این صورت تجزیه می شود تا شرکت ها بهتر بتوانند داده های بازار را تجزیه و تحلیل کنند و بر آنها نظارت کنند نتایج کسب و کار موثرتری را ایجاد کنند. یکی از موضوعات تاثیر گذار این مورد است که آمار بازار قابل جمع آوری است و با یک یا چند مورد از این معیارها تحلیل می شود. فهرست و نمودار در زیر به برخی از معیارهایی که می توان استفاده کرد اشاره می شود.

 

 

 

 

" بازار یا دسته بندی محصول پوشاک، لوازم جانبی، عطر یا لوازم خانگی. بازار پوشاک را می توان بیشتر به دسته بندی های  زیر تقسیم کرد لباس زنانه، مردانه و لباس کودکان" نوع محصول، استفاده نهایی از محصول یا سبک مد جین، لباس زیر زنانه، لباس ورزشی، لباس رسمی یا مد معاصر.

 

» سطح بازار  کوتور، لوکس، بازار متوسط ​​یا بازار ارزش موقعیت بازار جهانی، بین المللی، ملی یا منطقه ای

 

 

متیو زورپاس، که در اینجا دیده می شود با پوشیدن لباس کت و شلوار توسط هاردی آمیز، مقیم لندن است

مشاور مد که در www. thegentlemanblogger.com.در حال فعالیت است،  او تبدیل شدن به یک مرجع در استایل مردانه و آنچه تقاضای رو به رشد برای طراح و مد مردانه مبتنی بر روند لباس مردانه انگلستان به عنوان مثال، بازار پیش بینی می شود تا سال 2019 نزدیک به 30 درصد افزایش میدهد و در این زمینه فعالیت می کند .

 

 

 

بخشی از کتاب مد  و مد سفارشی ( اوت کوتور ) 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید