برند ایتالیایی دوکال 50 سالگی تجارت خانوادگی خود را جشن میگیرد ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

Doucal's fetes 50،  رفیقان خود می ستاید و از آنها تشکر می کند و نام آنها را یادداشت می کند که پای مردان و مشتریان این برند چگونه رشد کرده است.
Doucal امسال پنجاهمین سالگرد خود را با نمایشگاه هایی در میلان و فلورانس جشن گرفت، جایی که در یک باغ تاریخی فلورانسی از کافه های خود ستایش کرد.

Doucal's هنوز هم پس از نیم قرن یک کسب و کار خانوادگی است و از یک دوره رشد طولانی و ردپای بین المللی رو به رشد برخوردار است.
 
جیانی، مدیر عامل کسب‌وکار و پسر بنیان‌گذار، می‌گوید: «شرکت‌های زیادی وجود ندارند که توانسته‌  باشند به روشی صادقانه، تمیز و واقع‌بینانه به 50 سالگی برسند.

نمایشگاه آنها در فلورانس، با 10 جفت کفش از شش دهه به عنوان نمونه های خاص و انحصاری ، همچنین تأکید کرد که پاشنه ها به تدریج کوچکتر شده اند. مد تغییر می کند، اما Doucal's زیبایی خود را با دقت حفظ کرده است - برند کلاسیک بودند خود را حفظ نموده و  اما با تغییری تازه. ما امیدواریم که از کفش‌های بزرگ چلسی در سال‌های 1973 و 1983 تا اسپات‌های درخشان دو رنگ سال 2003 دوباره احیا شوند.
 
ما می خواستیم نیم قرن را از طریق محصول خود جشن بگیریم. ما مجموعه ای داریم که آن را حفظ کرده ایم. کفش ها حکایت از این دارند که مردان چه از نظر زیبایی و چه از نظر فیزیکی از نظر سایز پا تغییر کرده اند.

 

 

 


 
از سوابق خود، Doucal کشف کرده است که پای مردان معمولی دو سانتی‌متر بلندتر و دو سوم سانتی‌متر پهن‌تر شده است. نتیجه، جیانی معتقد است که مردان در جوانی کفش‌های کتانی سبک و راحت می‌پوشند.
 
ما این را به طور قطع از آخرین روزهای خود می دانیم. این یک تغییر بزرگ است!» اظهارات جیانی
 
نمایشگاه آنها در فلورانس همچنین هویت Doucal را به عنوان یک برند ایتالیایی با سابقه تقویت کرد. بیرون آوردن روح خانه، با صنعتگران جوان برش، دوخت و رنگ آمیزی کفش در مراحل مختلف تولید.
 
همانطور که مالکیت ما به نسل دوم منتقل شد، نسل جدیدی از صنعتگران نیز وارد شدند که پدران و مادران آنها برای Doucal's کار می کردند. بنابراین این اشتیاق برای محصول باقی می ماند.»

 

دوکال

در داخل پیتی، Doucal فضای سنتی خود را در Padiglione Centrale، مرکزفروش سالن مد غول‌پیکر، به خود اختصاص داد. غرفه‌اش در مقابل Brunello Cucinelli، که سریع‌ترین برند خیاطی مردانه در شبه‌جزیره است، قرار دارد که نشان از احترامی است که Doucal's در ایتالیا دارد.
 
پس از سال‌ها که کفش‌هایی را برای برندهایی مانند Yohji Yamamoto، Yves Saint Laurent و Giorgio Armani ایجاد کرد، در سال‌های اخیر Doucal اخیراً مراقب شیارهای خود بوده است.

«این تصمیم عاقلانه ای بود که روی برند خودمان تمرکز کنیم. این انرژی ما را متمرکز کرده است.
 
امروزه این برند بیش از 1000 مشتری خرده فروشی دارد. همراه با بوتیک های میلان و پاریس، و یک فروشگاه حق رای در دبی که در ماه مارس افتتاح شد. با نگاهی به آینده، او انتظار دارد که Doucal در سال جاری با درآمد 20 میلیون یورویی در سال 2022، 25 درصد افزایش یابد.
 
مدیرعامل که همچنین در حال توسعه گوشه‌های بیشتری در فروشگاه‌های بزرگ است، می‌گوید: «دبی خیلی خوب شروع کرده است، در بازاری که صندل و موکاسین را دوست دارند.
 
به نظر من این مدل کسب و کار قدیمی هنوز هم بسیار خوب کار می کند. آنها فضاهایی هستند که تعداد زیادی از مردم را به خود جذب می کنند و به یک برند دیده می شوند. و، بیایید صادق باشیم، فروشگاه‌های چند برند در حال نابودی هستند، زیرا جهان در حال تبدیل شدن به یک برند مونو در دست شرکت‌های چندملیتی است.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید