تحولاتی در آسیای شرقی : تولید مجدد در پوشاک و پایداری راهکاری برای انعطاف پذیری بیشتر در بازار مد ( 2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

تولیدکنندگان پوشاک در آسیا با چالش های قابل توجهی با محیط اقتصادی فعلی و کاهش تقاضای جهانی روبرو هستند - با این حال، راه حل هایی برای کوتاه مدت و بلند مدت در دسترس است.

 

بخشی از یک مقاله  و گزارشی (6 صفحه ای )

صنعت پوشاک پس از همه‌گیری کووید-19 در سال 2021، با 18 ماه رشد قوی از اوایل سال 2021 تا اواسط سال 2022، رونق گرفت. با این حال، نیمه دوم سال 2022 شاهد کاهش فروش در سراسر اروپا و ایالات متحده بود که نشانه های اولیه کاهش سرعت در زنجیره ارزش بالادستی را ارائه کرد.

 

کاهش فروش عمدتاً ناشی از افزایش تورم در سراسر مناطق (اروپا با تورم سالانه حدود 10 درصد در سال 2022، ایالات متحده، حدود 8 درصد) و کاهش احساسات مشتریان بود. ، آنها تأثیر قابل توجهی بر صنعت دارند - متأسفانه ، پایان این روند هنوز در چشم نیست و احتمالاً تا سال 2023 ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

رکود در بازار مد تأثیر مخربی بر تولید کنندگان پوشاک در آسیا داشته است. هفت کشور در منطقه - بنگلادش، چین، هند، اندونزی، مالزی، سریلانکا و ویتنام- صادرات جهانی پوشاک را هدایت می کنند و به همین ترتیب، تولیدکنندگان برتر پوشاک در این کشورها تحت تأثیر کاهش حجم از اروپا و ایالات متحده قرار گرفته اند. ایالات.3 در نتیجه، واحدهای تولیدی عمده در سرتاسر بنگلادش، هند و سریلانکا مجبور شده‌اند با 60 تا 70 درصد بهره‌برداری کار کنند و سفارش‌هایی را با حاشیه‌ی نزدیک به صفر بپذیرند تا خطوط تولید را ادامه دهند.4 و در ابتدا در یک رویداد از نوع، اکثر واحدهای تولیدی در سریلانکا و ویتنام به ترتیب در طی سال جدید 2023 در آوریل و فوریه تعطیل یا با حداقل ظرفیت کار کردند.5 رکود ناشی از این صنعت منجر به حاشیه سود شده است. برای تولید کنندگان پوشاک در منطقه آسیا به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این مقاله، چالش‌هایی را که تولیدکنندگان پوشاک در آسیا در این دوران عدم اطمینان با آن مواجه هستند، در نظر می‌گیریم و سپس پنج تغییر کلیدی – سه مورد در کوتاه‌مدت و دو مورد در میان‌مدت تا بلندمدت ارائه می‌کنیم که آنها می‌توانند برای انعطاف‌پذیری در اینجا و اینجا اتخاذ کنند. در حال حاضر و مرتبط و رقابتی در آینده باقی بمانند.

 

چالش های کلیدی پیش روی تولیدکنندگان پوشاک در آسیا

از تحقیقات و گفتگوهایمان با تولیدکنندگان پوشاک در مورد بادهای مخالفی که آنها در آسیا با آن مواجه هستند، پنج عامل را شناسایی کرده‌ایم که به نظر می‌رسد باعث سودآوری و حجم پایین می‌شوند.

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید