استودیو آشی عربستان در برنامه مد فرانسوی به تام براون می‌پیوندد (2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 


آشی، یک طراح جدید تحسین شده از عربستان سعودی، به تام براون به عنوان دو بازیگر جدید در فصل بعدی مد لباس فرانسه که برنامه آن در روز دوشنبه منتشر شد، خواهد پیوست.

 

 

 

این تصمیم باعث می‌شود که آشی اولین طراح لباس از خلیج فارس باشد که در تقویم بسیار معتبر پاریس ثبت شده است.
 
هفته آتی مد پاریس قرار است از دوشنبه، 3 ژوئیه تا پنجشنبه، 6 ژوئیه برگزار شود. در کل 32 خانه در تقویم موقت فهرست شده است، که توسط Federation de la Haute Couture et de la Mode، هیئت حاکمه مد فرانسه، کنترل می شود. . و در یک شگفتی بزرگ، با توجه به تعداد نمایش‌های کاملا دیجیتالی پس از همه‌گیری، همه ۳۲ خانه نمایش‌های فیزیکی را در این فصل اجرا خواهند کرد.

 

 

 

 

آشی در بیانیه ای گفت: "این انتصاب نقطه برجسته حرفه من است. این به رسمیت شناختن بزرگترین احساس را برای من به ارمغان می آورد، این فرصت را به من می دهد تا با شما که هستم به اشتراک بگذارم."

 


 
اشی برچسب خود را در سال 2007 در بیروت راه‌اندازی کرد و بعداً در سال 2017 دفتر مرکزی خود را به پاریس منتقل کرد. لباس‌های آشی که به‌خاطر سیلوئت‌های شهوانی و پرداخت دقیق‌اش مورد تحسین قرار گرفته‌اند، به لباس‌های ثابت روی فرش‌های قرمز تبدیل شده‌اند و توسط افرادی مانند پادوکن، بیانسه و لیدی گاگا پوشیده شده‌اند.
 
چارلز دو ویلمورن، طراح جوان فرانسوی مشهور نیز به عنوان عضو مهمان بازخواهد گشت. علاوه بر این، دو خانه مستقر در پاریس، Patou و Alaïa، مجموعه‌های لباس‌های آماده زنانه خود را در روز یکشنبه، 2 ژوئیه، به ترتیب در ساعت 18 و 20 CET رونمایی خواهند کرد.

 

 


 
طبق سنت اخیر، این فصل با Schiaparelli روز دوشنبه ساعت 10 صبح آغاز می‌شود و شامل مارک‌های ستاره‌ای مانند Chanel، Christian Dior، Giorgio Armani Privé، Balenciaga، Elie Saab، Fendi و Jean-Paul Gaultier می‌شود. خانه گوتیه در چند سال گذشته طراحان جدید را به چرخش درآورده است و این جولای نوبت به Julien Dossena، مدیر خلاق Paco Rabanne خواهد رسید.
 
همه نگاه ها به والنتینو معطوف خواهد شد، که شامگاه چهارشنبه در خارج از پاریس یک نمایش گالا در شاتو د شانتیلی برگزار خواهد کرد. تام براون اولین نمایش خود را در عصر دوشنبه انجام خواهد داد، در حالی که Ashi صبح پنجشنبه نمایش می دهد.

 


 
آشی به خبرگزاری فرانسه گفت: "در دهه 90 من تنها طراح عربستانی بودم. اما هرگز نگفتم که سعودی هستم. می خواستم لباس جلوتر باشد، نه من." زیرا مد غربی در دهه 1980 در عربستان سعودی در دوران جوانی او تابو بود.
 
با این حال، از زمانی که عربستان سعودی شروع به اجرای فصول مد کرد - البته محدود به مخاطبان زنانه - Ashi به عنوان مربی برای کمیسیون مد پادشاهی که در سال 2020 برای توسعه استعدادهای داخلی راه اندازی شد، مورد استقبال قرار گرفت.
.
او گفت: "آنها برای چیزی که در زمان بزرگ شدن من ممنوع بود به مردم بورس تحصیلی می دهند. این یک لحظه نمادین است."

 

سبد خرید