بوت و برایان کاکس (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

برایان کاکس چکمه های کابوی جیر می پوشید و اکنون ما چکمه های کابوی جیر می خواهیم

اگر برایان کاکس دو چیز را در لیست "استایل بیرونی " خود برای باقیمانده سال 2023 قرار می دهد، آن صحبت از ثروت مخفیانه و کیف های خنده دار بزرگ است.

این بازیگر 76 ساله با انحراف از "تجمل آرام" ضروری حفظ سبک Upper East Side، با اثبات اینکه کارش با شخصیت نمادین جانشینی خود، لوگان روی تمام شده است، اما بزرگترین پیچش داستانی را ارائه داد - به جز فصل چهارم "دراماتورژیک" در کل یکنواخت

graziamagazine.com/articles/brian-cox-suede-boots

 

 

 

گروه کاکس که برای حضور در The Late Show با استفان کولبرت به نیویورک رفته بود، با استایل و سبک لباس متفاوت خود به نظر می رسید که او از مزرعه یلواستون در مونتانا به جای آسمان خراش شرکت Waystar Royco خارج شده است و ثابت می کند که زیبایی شناسی گاوچران ساحلی می تواند به همان خوبی در محیط کار کند. شهر همانطور که در کشور انجام می شود.

برای این مناسبت، این بازیگر اسکاتلندی یک کت جیر زنگ‌زده با لباس‌های سخت طلایی و چکمه‌های جیر مناسب برای گوساله از برند آمریکایی Savas انتخاب کرد.

همانطور که مفسر باسابقه فرهنگ پاپ، ایوان راس کاتز، در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت: "جرأت دارم این چکمه های تابستانی را اعلام کنم؟"

 

 

 

با توجه به اینکه ما دیده‌ایم که کاکس با لباس‌های هیجان انگیز  و پیشانی رگ‌دار تپش‌دار ( نوع بافت جیر ) در اطراف نیویورک حرکت می‌کند ،و در شهر شهر با شادابی و حس جوانانه در حال قدم زدن و لذت بردن از مناظر است

حتی اگر به این معنی باشد که درخشش و انتخاب‌های او پس از نمایش هزینه بسیار بالایی را به همراه داشته است.

اما با توجه به گروه تب وسترن او، که مطمئنیم کندال جنر برای سفر بعدی خود به وایومینگ پس انداز کرده است، شاید این چکمه‌ها آغاز تابستانی اولیه نیستند، بلکه به طور هجومی شروع آخر هفته کواچلا را آغاز می‌کنند.

 

 

ما فقط می‌توانیم کاکس را تصور کنیم که با جت شخصی مستقیماً به صحنه اصلی در صحرای پالم اسپرینگز برای مجموعه فرانک اوشن می‌رود.

این چیزی است که لوگان برای او می خواهد.

اما صرف نظر از اینکه به بیابان می روید یا نه، در زیر ویرایش چکمه های جیر مورد تایید برایان کاکس توسط GRAZIA را برای خرید مشاهده کنید:

 

 

 

 

Upper East Side که گاهی اوقات به اختصار UES نامیده می شود، محله ای در ناحیه منهتن در شهر نیویورک است که از شمال به خیابان 96، از شرق به رودخانه شرقی، از جنوب به خیابان 59 و پارک مرکزی و خیابان پنجم محدود می شود. غرب. این منطقه چندین محله کوچکتر از جمله لنوکس هیل، کارنگی هیل و یورک‌ویل را در خود جای داده است. زمانی که به عنوان منطقه جوراب ساق بلند ابریشم شناخته می شد، مدت هاست که مرفه ترین محله در شهر نیویورک بوده است.

 

 

این اتفاق و اسین سبک استایل از این هنرپیشه ثروتمند و مشهور باعث می شود تا به این بیشتر فکر کنیم که چرا بوت ها همیشه جذاب هستند و امسال بوت چه جایگاه ویژه ای در استایل آقایان و جوانان خواهد داشت . سال 2023 سال تغییر و وارد شدن به اتفاقات جذاب است. 

سبد خرید