با برند دیور به رنسانس 2023 نگاه کنیم ( 2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

مجموعه لباس‌های آماده بهار تابستانی دیور رسماً وارد بازار شد و هسته‌ای رنسانس جدی به ما می‌دهد.

این مجموعه با الهام از کاترین دو مدیچی، زن نجیب فلورانسی که از طریق ازدواج با پادشاه هنری دوم در سال 1547 ملکه فرانسه شد، قدرت زنانه را در تمام اشکال آن بررسی می کند.

 

 

 

برای ماریا گرازیا کیوری، این به معنای تفسیر مجدد مواردی مانند کرست (که به طور سنتی برای محدود کردن بدن زنان رفع ایرادات اندامی آنها در دوره رنسانس بود استفاده می‌شده است) به بیانیه‌ای جسورانه از قدرت است. کرست دیور که با لباس کار در کمپین طراحی شده است، ظاهر مدل را برجسته می کند و به نمادی از اعتماد به نفس تبدیل می شود.

همچنین دامن‌ها و لباس‌های کرینولین را می‌بینیم که با اختراع مجدد مدرن، به مینی‌های بازیگوشی تبدیل می‌شوند و در عین حال حس تاریخ را با گلدوزی‌های ظریف گل‌دوزی حفظ می‌کنند.

 

 

 

این فقط مواد گیاهی نیستند که راه خود را به مجموعه لباس های آماده پیدا کرده اند، با نقش های پرندگان نیز اهمیت خاصی به کت های رافیا داده اند. به گفته دیور، این نقوش "سروده ای از فضیلت سوزن دوزی و نقوش اجدادی" است.

اکسسوری‌ها بخش مرکزی خط تولید لباس‌های آماده را تشکیل می‌دهند و کیف کتابی Dior و کیف کلید دیور تحولی الهام‌گرفته از رنسانس داده‌اند. کیف کتاب با گلدوزی های گل تزئین شده است در حالی که کلید دیور ظاهر مینیمالیستی تری را حفظ کرده است.

سبد خرید