زهیر مراد پیش از پاییز ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

طراح با مجموعه ای الهام گرفته از «آلیس در سرزمین عجایب» از سوراخ خرگوش پایین می رود.

 

زهیر مراد در این فصل با مجموعه‌ای فانتزی با الهام از «آلیس در سرزمین عجایب» از سوراخ خرگوش فرو رفته است.

 

این طرح جنبه بازیگوش طراح لبنانی را نمایان کرد، پر از رنگ‌های روشن و چاپ‌های جسورانه در طیفی از سایه‌های رنگی صورتی و سبز به سبک Dorothy Draper.

 

ظاهر اول شامل نقوش کارت بازی، خراطی شده با قلب، الماس و بیل، روی ست های کت و شلوار، سارافون و پیراهن های کمربند دار بود. چاپ باعث می شود که دکمه های دومی کمتر احساس شوند، و نورها از یکدیگر منعکس می شوند.

 

یکی دیگر از برجسته‌ترین لباس‌ها یک لباس شنل تک‌شانه با طرح‌های گل‌دار طلایی و مشکی با پارچه‌های دراماتیک بود و شانه‌های قوی روی لباس‌های ساتن دوشس، مهارت او را در خیاطی ثابت کرد.

 

 

 

طراح در این فصل با مخمل‌های سنگین‌تر با لباس‌های دو رنگ کار می‌کند، با اندام مشکی مخملی V عمیق و دامن کامل با طرح قلب و بیل که در اینجا به طلایی، مشکی و قهوه‌ای اسطوخودوس ترجمه شده است. لباس‌های مشکی کوچک کلاسیک با نشانه‌های ریز سرزمین عجایب، در دکمه‌های قلب یا الماس شکل روی کمان یا جیب، یک عنصر شگفت‌انگیز را اضافه کردند. تم در لمس‌های کوچک جذاب است، اپلیکشن‌های بزرگ‌تر مانند نیم تنه روی یک لباس ستونی سفید بسیار زیاد است.

 

مراد کافتان‌ها و پانچوهایی را که چند فصل پیش با آن‌ها شروع به کار کرده بود حفظ کرده است و عنصری از لباس‌های راحتی مجلل را به آن اضافه کرده است.

 

او بین مجموعه ها منشعب شده است و اکنون با برج الگانس با مارک مراد در حال توسعه در دبی وارد طراحی خانه می شود. آپارتمان های این برج 25 طبقه دارای درهای مخفی خواهند بود که عنصری از "آلیس" را به فضای داخلی وی اضافه می کند.

 

 

 

مراد به روند برنده شدن فرش قرمز خود ادامه داده است و برای جوایز سالانه فرمانداران اسکار در نوامبر گذشته لباسی بر تن جسیکا چستین پوشیده است. این بازیگر بیش از یک سال این قطعه را از مجموعه بهار 2020 داشت و منتظر فرصت مناسب برای پوشیدن آن بود.

 

این مجموعه دارای چندین قطعه است که بی‌درنگ به آثار کلاسیک تبدیل می‌شوند.

 

 

 

 

سبد خرید