ایده نو برای استایل مردانه با برند گوچی (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

بازی، دوستی، اشتیاق، داستانی از غرور رهایی یافته، دیدگاه مشترک خیاطی مردانه به عنوان ابزار آوانگاردیسم برای به روز کردن فرهنگ مردانه، استفاده روزانه و کاربردی از "کمد لباس رویایی".

 

خانه کمپین گوچی HA HA HA را با بازی هری استایلز، خواننده و ترانه سرا و بازیگر بریتانیایی ارائه می کند که لحظاتی از آرزوی انسان برای دگرگونی مردانه را به تصویر می کشد. این ادامه طبیعی یک ماجراجویی خلاقانه مشترک است که از زمانی آغاز شد که مدیر خلاق گوچی، الساندرو میکله، از استایلز خواست تا مجموعه ای «دو سر» ایجاد کند.

 

گوچی HA HA HA که در ژوئن 2022 راه اندازی شد - مترادف با حروف اول b و "الساندرو" مجموعه ای است که نمادی از اوج سفر خلاقانه دو نفر است که از پیوند عمیق دوستی متولد شده اند.

 

 

 

 

 

"من بسیار خوشحالم که می بینم این پروژه به نتیجه می رسد. من سال ها الساندرو را می شناسم و او همیشه یکی از افراد مورد علاقه من بوده است. تماشای کار او همیشه به من الهام می‌بخشد، بنابراین کار روی این همکاری با او بسیار خاص بوده است

اکنون، هنرمند در کمپینی ایفای نقش می‌کند که برای آن نه تنها از لحاظ فیزیکی در صورت و بدن خود را به ارمغان می‌آورد، بلکه اجازه می‌دهد تا عاطفه‌های پرآشوب خود را در حالی که تمام «معانی» ذاتی مجموعه را جذب می‌کند، از بین ببرد.

 

واقعیتی که در نحوه بازی او با عناصر منظره زندگی روزمره ثابت می شود: یک صندلی، یک گیاه یا یک مبل. و حتی بیشتر از آن، با طبیعی بودن ژست‌هایی که با آن لوازم جانبی را اداره می‌کند، بدون اینکه به کلاه یا کیف اهمیت خاصی بدهد. و این دقیقاً یک کیف است، Gucci Bamboo 1947، که به عنوان الگویی از تجدید دنیای مردانه در روایت مبارزات انتخاباتی ادغام شده است.

 

Gucci HA HA HA نتیجه بازی بین دو دوست است که تصمیم می گیرند تمام ویژگی های کوچک بینش های شبه کودکانه خود را با هم ترکیب کنند. این منبع خلاقانه این امکان را برای کاپشن‌های دوخته شده، کت و شلوارهای رسمی، کت‌های چاپی شاهزاده ولز و سایر قطعات موجود در این مجموعه فراهم می‌کند تا منعکس‌کننده تخصص مدی باشد که تمایل دارد نمادها را دستکاری کند تا آنها را به عناصری از خودمختاری به نفع تجدید فرهنگی تبدیل کند. و انقلاب

 

تصاویر و ویدئویی که توسط لنز مارک بورثویک ثبت شده است، داستان این ماجراجویی آوانگارد را روایت می کند. نتیجه تفسیر هری استایلز، این مجموعه یک غرور مردانه را به نمایش می‌گذارد که عاری از ریاکاری و ابهامات کاذب دیکته شده توسط قرارداد است. در تصویر به تصویر، استایلز یک قطعه تئاتری را روی صحنه می برد که کمد لباس مردانه را به سکوی آزادی تبدیل می کند.

 

سبد خرید