جایزه طراحی لباس در دانشگاه (kingstone university uk )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

جایزه سال اول اسکوپ KU برای طراحی مد

 

نیکولتا جونکیس، دانشجوی لیسانس مد دانشگاه کینگستون، برنده جایزه روی پدلی ​​شده است که کار دانشجویان مد و منسوجات کالج دادلی در میدلندز غربی را به رسمیت می شناسد.

 

دانشجوی سال اول KU، در حالی که در کالج بود، هیئت داوران را با طرح‌های مد، ایده‌های نوآورانه و دانش خود تحت تأثیر قرار داد و به عنوان بخشی از جایزه، بورسیه 500 پوندی دریافت کرد.

 

"من برای این جایزه بسیار سپاسگزارم. برد بسیار دلگرم کننده بود. این اطمینان را به وجود آورد که پتانسیل وجود دارد و علیرغم ماه‌های پایانی غیرمنتظره چالش‌برانگیز دوره، مطمئناً جشنی از تمام تلاش‌ها و زمان سرمایه‌گذاری شده برای نهایی کردن پروژه احساس می‌شود

 

این جایزه سه سال پیش برای ادای احترام به روی پدلی، رئیس سابق باشگاه روتاری دادلی، یک قاضی محلی و یک متخصص نساجی که سه سال پیش درگذشت، راه اندازی شد.

 

Jonkisz گفت: "من احساس می کنم مهم است که از فرصت ها استفاده کنم، بنابراین تصمیم بسیار آسانی بود که به محض اینکه از جایزه مطلع شدم، درخواست خود را ارائه دادم."

 

اندرو، گفت: «این جایزه همچنان یک برنامه سالانه واقعاً محبوب بین دانشجویان کالج دادلی است و درخشان‌ترین دانشجویان مد، طراحی و نساجی را در این منطقه به نمایش می‌گذارد.

 

نیکولتا مجموعه‌ای از ایده‌ها و مفاهیم طراحی فوق‌العاده داشت و یک برنده شایسته با آینده بزرگ در صنعت مد و منسوجات است.

 

سبد خرید