با یاماماتو طراح ژاپنی به دنیای کانسپت سفر کنیم (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

طراح باسابقه یاماموتو با استایل غیر متعارف خود در هفته مد پاریس خیره می شود

 

مدل‌هایی که با لباس‌های بیرونی نامتقارن پوشیده شده بودند، لباس‌هایی با دوخت گشاد و جزئیات ژولیده، مجموعه تابستانی بهار یوهجی یاماموتو را در روز جمعه در پاریس به نمایش گذاشتند، آخرین مجموعه او از طرح‌های شاعرانه بدون ساختار.

 

صدای هیپنوتیزم طراح ژاپنی 79 ساله از موسیقی متن پخش می‌شد و مدل‌ها به آرامی رنگ امضای او را به نمایش گذاشتند: مشکی.

 

پارچه‌ها و مدلها  که چین‌دار تا گره طراحی شده بودند همگی متفاوت بودند، حتی روی کفش‌های تخت نیز برش‌ها و بریدگی‌ها وجود داشت، در حالی که کلاه‌های بزرگ ابعادی به شبح‌های تک رنگ اضافه کردند.

 

زیبایی منحصر به فرد طراح، که از هیچ روندی پیروی نمی کند، با پارچه های شناور و ساخت و سازهای پیچیده ساخته شده است و طرفداران نزدیکی از علاقه مندان به کار او را به خود جلب کرده است.

 

مهمانان ردیف جلو از جمله رپر آمریکایی تایگا در سالن شهرداری پاریس شرکت کردند، جایی که مدل‌ها بلوزهای شناور با لبه‌های ناهموار، تاپ توری با زیپ و دامن پفی با ژاکت همسان زیر ردیف‌هایی از لوسترهای آویزان ارائه کردند. یاماموتو که به بازی با کدهای جنسیتی معروف است، با ژاکت های کرست روی بدن زن تاکید می کرد.

 

برخی از ظاهرها دارای گرافیک سفید و برنزی بودند که خوشنویسی سنتی ژاپنی و چاپ های هنری باروک را به تصویر می کشید.

 

یوهی جی یاماماتو طراح برجسته ژاپنی که در سال 1943 متولد شده است از برترین طراحان لباسی است که در نیویورک در بهترین دانشگاه های مد نیویورک تحصیل کرده و یکی از سه بنیان گذارانه سبک آوانگارد است که الهام گرفته شده از سبک سامورایی ژاپنی است .

سبد خرید