چرا ایتالیا به بازار دیجیتال و اهمیت به شبکه های اجتماعی روی می آورد و برنامه های خود را بهینه می کند ؟ (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

صنعت مد و نساجی ایتالیا که از مهمترین و با اهمیت ترین صنایع در صنعت مد است ، با توجه به گستردگی و تنوع در ساخت و تولید مد برای همه دنیا و تاثیر گذاری این کشور در سلیقه ها و خواسته های همه مردم دنیا و فرهنگ های مختلف برای برنامه آینده خود در حال برنامه ریزی های گسترده ای است. 

 

 

این صنعت و کشور مهم با توجه به اهمیت توجه به کسب و کار  موضوعاتی که در سالیان اخیر در روند حرکت اقتصاد و کسب و کار به وجود آمده و ورود تکنولوژی های دیجیتال و بازاریابی و روش دیجیتال و اهمیت شبکه های اجتماعی در سرعت تبلیغات و اطلاع رسانی و فروش محصولات در همه دنیای 

 

 

و این مهم که بیشتر کارخانه ها و شرکت های فعال در صنعت مد به این موضوع پی برده اند و ارزش و اهمیت کسب و کار دیجیتال و ارزش گذاشتن به شبکه های اجتماعی برایشان با اهمیت شده است ، از این روند بیشترین استفاده را برده و باعث تغییرات بسیاری در روند کسب و کار شده اند 

 

 

بر همین اساس با برنامه ریزی و ایجاد استراتژی های جدیدی برای بازار خود در پنج سال آینده به مسیر و روندی تازه در مد و کسب و کار وارد می شود و برای مصرف کنندگان ایده های تازه را برنامه ریزی کرده است . 

 

 

 

با توجه به اینکه ایتالیا چهارمین کشور صادر کننده ماشین آلات نساجی است . این تغییرات در روند ساختار کلی مد و صنعت مد ایتالیا برای هم ایتالیا و هم همه دنیا یک قدم بزرگ به آینده بازار دیجیتال است.

سبد خرید