5 رویداد معروف مد برای امسال ( 2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

رویدادهای مد در سال  2022-2023 

 

 

 

 

5 رویداد معروف مد برای شرکت

 

صنعت مد یک تقویم کامل از رویدادها را در اختیار جهان قرار می دهد. از نمایش‌های کت واک ها  تا نمایشگاه‌های تجاری، دنیای مد را در اختیار می ‌‌‌‌‌‌‌گذارد. اما کدام رویدادها را نباید از دست داد؟ همانطور که بیشتر چیزها در جهان با اتفاقات متفاوت و هیجان انگیز همراه است ، همه رویدادهای مد هم یکسان ایجاد نمی شوند. برخی رویدادها سال به سال در صدر لیست داغ ترینها  قرار دارند. در اینجا لیستی از پنج رویداد مد برتر برای شرکت یا حداقل داشتن اطلاعات از آن وجود دارد. در اینجا 5 رویداد مد معروف برای شرکت در آن آورده شده است.

 

 

 

1. هفته مد پاریس،

 

 

هفته مد پاریس یکی از مشهورترین شوهای مد در جهان است که هر سال در ماه های فوریه و سپتامبر هر سال برگزار می شود. بسیاری از طراحان مد و افراد سرشناس از سراسر جهان در یکی از پایتخت های اصلی مد گرد هم می آیند تا مد را جشن بگیرند. نمایشگاه های دوسالانه چهار فصل مد را با نمایش مجموعه هایی از طرح های بهار تا تابستان و روندهای پاییز تا زمستان به ترتیب در هرکالکشن به نمایش می گذارند.

 

بسیاری از افراد سرشناس صنعت مد و همچنین اینفلوئنسرها و یلاگرهای  شناخته شده مد برای مشاهده طرح ها در این مراسم ارائه می شود شرکت می کنند. برخی از طراحان معروفی که جدیدترین ساخته های خود را به نمایش گذاشته اند عبارتند از: دیور، پل اسمیت، لویی ویتون، نینا ریچی، لانوین، جولین دیوید، باربارا بوی، ژان پل گوتیه، ویوین وست وود، جیوانشی، الکساندر مک کوئین، شانل، والنتینو، میو میو. ، و خیلی دیگر از طراحان.

 

2. هفته مد برلین

هفته مد برلین یک رویداد نسبتاً جدید است که هر ساله در ماه های ژانویه و جولای در دروازه براندبنبورگ برگزار می شود. این رویداد در سال 2007 با هدف نمایش و نمایش خلاقیت های طراحان آغاز شد. هفته مد برلین، تلاش مشترک سنای برلین و برلین پارتنر جیامبیایچ، آژانس تماس مرکزی برای نظارت بر عملیات جدید و تجارت خارجی برای ارتقای برلین به عنوان یک مرکز تجاری است. این رویداد توسط مرسدس بنز حمایت می شود که یک سری رویدادهای دیگر صنعت مد را نیز حمایت می کند.

 

از زمان تأسیس رویداد هفته مد برلین تقریباً یک دهه پیش، این رویداد برای بسیاری از طراحان جدید و آینده جایگاه بین المللی پیدا کرده است. طراحان مدهای خود را به پایتخت برلین می آورند تا بتوانند راه خود را در صنعت مد بسیار رقابتی آغاز کنند. شرکت کنندگان می توانند مدهای طراحانی مانند Dorothee Schumacher، Ewa Herzog، Fyodor Golan، Emre Ernemoglu و غیره را مشاهده کنند.

 

برلین پریمیوم

 

نمایشگاه بین المللی مد برلین Premium 12 سال است که وجود دارد و به سرعت به یکی از بزرگترین نمایشگاه های مد در شمال اروپا تبدیل شده است. این رویداد بیش از 1500 مجموعه طراحی مختلف را با بیش از 62000 شرکت کننده به نمایش می گذارد.

 

نمایشگاه بین المللی مد پریمیوم یک رویداد دوسالانه است که در ماه های ژانویه و سپتامبر در سالن های نمایشگاه STATION-Berlin برگزار می شود. سالن های نمایشگاه بیش از 20000 متر مربع فضای نمایشی را فراهم می کنند. این رویداد به عنوان یکی از معدود نمایشگاه‌های تجاری در سراسر جهان در نظر گرفته می‌شود که مارک‌های برتر با کیفیت بالا از طرح‌ها را در یک رویداد گرد هم می‌آورد.

 

شرکت کنندگان می توانند آخرین روند در طراحی های مردانه و زنانه، لباس ورزشی، کفش، جواهرات و لوازم جانبی را مشاهده کنند. طراحان برجسته ای مانند Ahoc، Alex Monrow، Bella Dahl، Bizuu، Coqueterra، Deyk، Ganesh، Herrlicher، Johnstons of Elgin، Marvib و غیره در این رویداد شرکت می کنند تا جدیدترین خلاقیت های خود را به نمایش بگذارند.

 

در طول نمایشگاه بین‌المللی مد ممتاز، می‌توانید در نمایشگاه نان و کره که جدیدترین طرح‌های لباس خیابانی را به نمایش می‌گذارد، شرکت کنید. این رویداد در فرودگاه تمپلهوف برلین برگزار می شود.

 

هفته مد نیویورک

 

هفته مد نیویورک یک رویداد دوسالانه است که در ماه های فوریه و سپتامبر در نیویورک، یکی از پایتخت های اصلی مد در سراسر جهان، برگزار می شود. رویداد هفته مد نیویورک در کنار لندن، میلان و پاریس یکی از چهار هفته مهم مد در جهان است.

 

در این رویداد برخی از بزرگترین نام های مد در صنعت از جمله رالف لورن، کالوین کلین، مارک جاکوبز، مایکل کورس، دایان فون فورستنبرگ، تامی هیلفیگر، هروه لگر، برادران بروکس، الکساندر وانگ و بسیاری دیگر حضور دارند. در اوایل دهه 1940 تاسیس شد و اولین رویداد مد در سراسر جهان بود. هدف از این رویداد نمایش مدهای آمریکایی است که معمولاً نقش ثانویه ای نسبت به طرح های فرانسوی دارند.

 

 

پیتی، اومو را تصور کنید

Pitti Immagine Uomo یک رویداد دوسالانه است که در ژانویه و سپتامبر هر سال در فلورانس ایتالیا برگزار می شود. این رویداد به ترتیب آخرین گرایش های مد برای بهار و تابستان و همچنین پاییز و زمستان را به نمایش می گذارد و برندهای ایتالیایی و سایر برندها را از سراسر جهان به نمایش می گذارد. علاوه بر برندهای معتبر، می توانید نمایشگاهی از برندهای جدید و آینده را نیز مشاهده کنید. طراحان علاوه بر بیش از 35 کشور مختلف از فلورانس هستند.

 

Pitti Immagine Uomo هر دو لباس مردانه و زنانه را با بیش از هزار برند لباس مردانه و بیش از 80 مجموعه طراحی مختلف برای زنان برجسته می کند. این رویداد هر ساله بیش از 35000 شرکت کننده را به خود جذب می کند. طراحان برجسته عبارتند از Humberto Leon of Kenzo، Maison Kitsuné از پاریس، Carol Lim و بسیاری دیگر. Pitti Immagine در Stazione Leopolda برگزار می‌شود که اولین ایستگاه راه‌آهن است که در فلورانس تأسیس شده است و بسیاری از نمایشگاه‌های مختلف مرتبط با فرهنگ، هنر و زندگی معاصر را به نمایش می‌گذارد.

 

 

 

سبد خرید