خرید از آمازون آیا یک پیشنهاد عالیست در مقابل با لولولمون اصل ؟ ( 2023 )

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

علیرغم رقابت سخت در سال‌های اخیر، تسلط lululemon در بازار ورزش‌های ورزشی، آهنین است. ارزش گذاری بازار سه ماهه آوریل 2023 آنها را به بیش از رکورد 48 میلیارد دلار رساند و از نظر این ویرایشگر بازرگانی ارزش سرمایه گذاری را دارد. تاکید مضاعف بر سرمایه گذاری، زیرا همانقدر که lululemon برای تجهیزات با کارایی بالا شناخته شده است، آنها همچنین به دلیل برچسب های قیمت بالا نیز شناخته شده اند. خوشبختانه، با کم سرچ و زمان گذاشتن می توان به  یک پیشنهاد  عالی در آمازون با 60٪ ارزان تر دست پیدا کرد، و البته شباهت آن عجیب است.

 

CRZ YOGA کاری را انجام داده است که بسیاری از برندهای ارزان قیمت آمازون تلاش می کنند انجام دهند، اما در آن به طرز بدی شکست می خورند: ایجاد جایگزین های لولولمون که درست شبیه به چیز واقعی هستند. چیزهای آنها آنقدر شبیه به چرخ دنده های لولمون واقعی است که برخی افراد بارها آن را هنگام بسته بندی و شستن لباس ها اشتباه می گیرند . آنها حتی یک لوگوی مینیمالیستی در قسمت انتهایی ساق و گوشه پایین شلوارک دارند.

 

شلوار ساق زنانه که فقط با قیمت 32 دلار در دسترس است، دقیقاً مانند پارچه باترلوکس لولمون است. شورت مردانه بدون آستر یک کپی عالی 28 دلاری از شورت 68 دلاری lululemon است. در برخی از آزمایش ها و تست ها به وسیله بیشتر افراد  وسایل آنها را مانند چرخ دنده های لولمون مورد بررسی قرار گرفته است و  چرخه سرد و چرخه خشک کردن منظم با لباس های دیگر هم امتحان شده و کیفیت آن بالاست. مواد آنها عرق گیر و سبک است. به نظر گران می‌رسد، تا جایی که ورزش‌ها پیش می‌روند، و نمی توان باور کرد که افراد بیشتری درباره این برند صحبت نمی‌کنند.

 

آنقدر خوب است که تقریباً غیرقانونی به نظر می رسد. من به عنوان یک اینفلوئنسر لباس‌های ورزشی ارزان‌تر دیگری را در آمازون امتحان کرده‌ام. برای مدتی خوب عمل می کند، اما در نهایت به دلیل کیفیت غیر اصلی و نا مرغوب پوسیده  می شود، پاره می شود یا آنقدر سفت و خشک می شود که اصلا قابل استفاده نمی باشد. همین اصل و تاثیرات لباس های تقلبی باعث مس شود که قیمت پارچه های لولمون منطقی تر به نظر برسد و گران بودن آنها باعث ناراحتی نباشد .

 

مشکل لولمون برای من این است که همیشه کمی گران بوده و به ندرت به فروش می رسد. در پایان روز، از این پارچه های رنگارنگ کشدار برای پوشاندن من در حالی که عرق می کنم استفاده می شود. آنها کسی را در برابر تیراندازی یا سرمازدگی در دمای زیر صفر محافظت نمی کنند. آنها حرکت را آسان می کنند و به بدن کمک می کنند تا دمای خود را تنظیم کند، و برای این کار نباید صدها دلار هزینه کرد.

 

CRZ YOGA همچنین برای لوازم مردانه به همان اندازه که برای زنان مناسب است، خوب است، و قیمت کیفیتی که دریافت می‌کنید سخت است. در اینجا چند مورد از چیزهای مورد علاقه من با چند یادداشت آزمایشی در مورد هر یک آورده شده است.

 

 

 

سبد خرید