دانشگاه الزهرا و رشته طراحی لباس و مد ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

هنر لباس و موضوع استایل یکی از مهمترین و جذاب ترین و با اهمیت ترین موضوعات در دنیای امروز است. شکل و فرم لباس و نوع استفاده از لباس در فرهنگ های مختلف و کشورهای مختلف دنیای موضوعی است که باعث زیبایی و چالش و جذابیت بسیار برای همه مردم در سراسر جهان شده است.

 

 

 

در دنیای پر شتاب امروز و با ورود تکنولوژی به دنیای امروز و دنیای ارتباطات و اینترنت و ورود شبکه های اجتماعی به زندگی همه مردم و تاثیر آن بر همه موضوعات زندگی شناخت از فرهنگ های مختلف برای همه از جذابیت بسیار بالایی برخوردار شده است.

 

 

 

دانش لباس و مد و اهمیت شناخت موضوعات مختلف در این حوزه تنها به شناخت سیلوئت و دانش و مهار ترسیم فیگور خلاصه نمی شود و دنیایی بسیار گسترده که در موارد به موضوعات کلی اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی هم راه می یابد می رسد. 

 

 

هنر و علم طراحی لباس برای بیشتر افراد و علاقمندان با استعداد از جذابترین موضوعات و موارد برای آینده سازی است. بر همین اساس شناخت مراکز و دانشگاه ها و مراحل ورود به دنیای طراحی لباس و مد از موضوعات مهم و پایه برای وارد شدن به دنیای مد است.

 

 

 

 

در همین ارتباط این موضوع در ایران نیز علاقمندان و استعدادهای بی نظیر و فراوانی را دارد که به دنبال راهی برای وارد شدن به دانشگاه و کسب علم در این حوزه و ورود به دنیای مد هستند در این مطلب برخی از دانشگاه ها در ایران و مراحل تحصیل در آنها را معرفی می کنیم .

 

www.alzahra.ac.ir/page-Textile/fa/14/form/pId12229

 

1 . دانشگاه الزهرا تهران ( دانشگاه اختصاصی برای دختران 

 

تاریخ تاسیس 1343 و در تهران که برای آموزش و تریبت افراد در حوزه های مرتبط با سبک زندگی و اصول اصلی زندگی تاسیس گردید و در مرور زمان و با تحولات اجتماعی به موضوعات مختلف در حوزه های هنری مختلف وارد گردید و اصل و اساس آنها آموزش دختران و زنان در حوزه های مختلف بود . 

 

 

این دانشگاه یکی معتبر ترین دانشگاه ها در رشته طراحی لباس و مد را دارا می باشد و محورهای مختلف طراحی لباس و مد را به وسیله استادان برجسته و حرفهای تدریس می نماید 

 

 

این مطلب ادامه دارد 

modpooshan.blogfa.com

 

 

 

 

سبد خرید