موسسه فناوری مد: نرخ پذیرش و آمار پذیرش ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

معرفی و آشنایی با دانشگاه های مد 

 

 

 

مؤسسه فناوری مد یک کالج دولتی با نرخ پذیرش 53٪ است. بخشی از سیستم دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY)، FIT به دلیل تمرکز تخصصی آن بر هنر، طراحی، مد، تجارت و ارتباطات در بین دانشگاه های دولتی منحصر به فرد است. پردیس شهری در خیابان 27 غربی در منطقه مد منهتن در محله چلسی واقع شده است.

 

دانش آموزان می توانند از بین بیش از 40 رشته و هشت برنامه گواهینامه انتخاب کنند. در مقطع کارشناسی، بازرگانی مد و طراحی مد گرایش های محبوبی هستند. برنامه درسی دارای هسته هنرهای لیبرال است، اما دانش آموزان همچنین می توانند انتظار تجربه های آموزشی قابل توجهی در دنیای واقعی داشته باشند.

 

دانشگاهیان FIT با نسبت 15 به 1 دانشجو/هیئت علمی پشتیبانی می شوند. کالج دارای چهار سالن اقامت است، اگرچه بسیاری از دانشجویان خارج از محوطه دانشگاه زندگی می کنند. زندگی دانشجویی در مکان مدرسه در یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای جهان متمرکز است، اما کالج همچنین دارای باشگاه ها، سازمان ها و فعالیت های متعددی است. در دو و میدانی، ببرهای FIT در شش رشته زنان، 4 ورزش مردانه و دو رشته ورزشی به رقابت می پردازند.

 

در نظر گرفتن درخواست برای موسسه فناوری مد؟ در اینجا آمار پذیرشی است که باید بدانید.

 

نرخ پذیرش

در طول چرخه پذیرش 2017-18، مؤسسه فناوری مد دارای نرخ پذیرش 53٪ بود. این بدان معناست که به ازای هر 100 دانشجوی متقاضی، 53 دانشجو پذیرفته شده اند، که فرآیند پذیرش FIT را رقابتی می کند.

 

آمار پذیرش )2017-18(

تعداد متقاضیان 4507

درصد پذیرفته شده 53 درصد

درصد پذیرفته شدگانی که ثبت نام کردند (بازده) 57%

امتیازات و الزامات SAT و ACT

موسسه فناوری مد برای اکثر متقاضیان به نمرات آزمون SAT یا ACT نیاز ندارد. با این حال، FIT از نمرات SAT و ACT برای قرار دادن دوره و همچنین برای ارزیابی متقاضیان برای برنامه دانشگاهیان ریاست جمهوری استفاده می کند.

 

اگرچه برای پذیرش لازم نیست، متقاضیان FIT بخش مقاله SAT یا ACT را برای قرار دادن در کلاس‌های انگلیسی درج کنند.) الزامی ندارد  (  متقاضیانی که SAT یا ACT را گذرانده اند، باید قبل از ثبت نام در آزمون های تعیین سطح در FIT شرکت کنند.

 

معدل

موسسه فناوری مد گزارش می دهد که اکثر متقاضیان موفق دارای معدل B یا بهتر در دبیرستان هستند. امکان ورود را دارند .

 

داده های پذیرش در نمودار توسط متقاضیان به موسسه فناوری مد گزارش می شود. معدل ها وزنی ندارند. نحوه مقایسه خود را با دانشجویان پذیرفته شده بیابید، نمودار بیدرنگ را مشاهده کنید و شانس ورود خود را با یک حساب رایگان Cappex محاسبه کنید.

 

www.thoughtco.com/fashion-institute-technology-gpa-sat-act-786282

 

شانس پذیرش

مؤسسه فناوری مد، که کمی بیش از 50 درصد از متقاضیان را می پذیرد، روند پذیرش انتخابی دارد. با این حال، FIT یک فرآیند پذیرش کل نگر دارد که شامل عوامل دیگری فراتر از نمرات است. اکثر متقاضیان موفق دارای معدل B یا بهتر در یک برنامه درسی دقیق دبیرستان هستند که شامل دوره های AP، IB، Honors، Regents و Dual-Enrollment است. یک مقاله کاربردی قوی و نمونه کارها چشمگیر برای متقاضیان رشته های هنر و طراحی می تواند به جبران نمرات کمی کمتر از ایده آل کمک کند. FIT توصیه نامه را نمی پذیرد و مصاحبه پذیرش انجام نمی دهد.

 

 

 

 

در نمودار بالا، نقاط آبی و سبز نشان دهنده دانش آموزانی است که پذیرش گرفتند. متوجه خواهید شد که نمرات SAT و ACT به طور قابل توجهی متفاوت است. این به این دلیل است که FIT از نمرات SAT و ACT برای اهداف قرار دادن استفاده می کند و نمرات را در فرآیند پذیرش لحاظ نمی کند. با این حال، نمرات برای همه متقاضیان مهم است، و متوجه خواهید شد که اکثر دانش آموزان پذیرفته شده معدل دبیرستان در محدوده "B" یا بالاتر داشتند. درصد قابل توجهی از دانش آموزان پذیرفته شده دارای نمرات در محدوده "A" بودند.

 

اگر FIT را دوست دارید، ممکن است این مدارس را نیز دوست داشته باشید

متقاضیان مؤسسه فناوری مد به وضوح به هنر علاقه دارند و تمایل دارند برای سایر دانشکده های هنر و طراحی بسیار مورد توجه قرار بگیرند. انتخاب های محبوب شامل دانشکده طراحی رود آیلند، کالج هنر و طراحی ساوانا، و دانشگاه نیویورک است.

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید