نکات برجسته از هفته مد نیویورک 2024، هفته مدی که هرگز متوقف نمی شود

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

هفته مد نیویورک که در زمستان امسال از 9 فوریه تا روز ولنتاین برگزار می شود، نامه عاشقانه دوسالانه به مد و قدرت ماندگار آن برای گرد هم آوردن افراد در جشن فردیت و اجتماع است. NYFW صنعت مد مدرن آمریکا را شکل داده است و یک پلت فرم جهانی برای طراحان از سراسر جهان ایجاد کرده است، قبل از اینکه جهانی شدن به عنوان یک اصطلاح ابداع شود. اینجاست که «همه چیز» برای بسیاری از نام‌های نمادین مانند مارک جیکوبز، ورا وانگ، پرابال گورونگ و پیشتازان جدید از جمله تلفار کلمنس یا براندون ماکسول آغاز شد. در مانیفست روز افتتاحیه شاعرانه، تام براون، رئیس شورای طراحان مد آمریکا، سخنان الهام‌بخشی را به طراحان دیگر و دوستداران مد ارائه کرد. وقتی آنقدر عاشق کاری هستیم که نمی‌توانیم کار دیگری را تصور کنیم، همگی قهرمان می‌شویم و همه برنده می‌شویم... سال المپیک است، پس بیایید به دنبال طلا باشیم.» در اینجا برخی از نکات برجسته از طراحانی است که تلاش می کنند نام خود را در کتاب های تاریخ مد آمریکایی بنویسند.

 

 

 

 

 

 

Badgley Mischka - Runway - فوریه 2024 هفته مد نیویورک: نمایش ها

نیویورک، نیویورک - 10 فوریه: مدل ها در نمایش مد Badgley Mischka در طول نیو .. روی باند فرودگاه راه می روند.

35 سال است که مارک باگلی و جیمز میشکا نیویورک را با ذوق و سلیقه طراحی می کنند. این برند در اساطیر نیویورک نه یک، بلکه با دو لحظه نمادین Sex & The City گنجانده شده است. کری لباس سفید برند را در صحنه ای محوری با آیدان پوشید و شارلوت با لباس مجلسی Badgley Mischka ازدواج کرد. بهار و تابستان 2024 ادای احترامی است به اولین طراحان که شامل دوجین لباس مشکی و یک لباس قرمز بود. این سفر دراماتیک با قطعات برجسته و مجموعه عطرهای Voyage ادامه دارد. "مردم همیشه می پرسند چه چیزی جدید است، چه چیزی جدید است، چه چیزی جدید است. هیچ اشکالی ندارد که کاردستی خود را کامل کنید. شما می توانید تکامل پیدا کنید و به خودتان وفادار بمانید. اینجا هیچ منیتی وجود ندارد. ما هنوز در حال تفریح ​​هستیم و این هنوز هم بسیار خوشحال کننده است.

 

شهرت نیویورک به عنوان یک شهر بی معنی توسط کوکوللی شاهین در نمایشی نادر در دادگاه عالی نیویورک تایید شد. مجموعه «مرتب شهر» با عنوان Veritas (حقیقت در لاتین)، نوسان آونگ بین هرج و مرج و کنترل، رذیلت و فضیلت را در بر گرفت. روند خلاقیت توسط اصل معمار اوون جونز هدایت شد: «آنچه زیباست درست است. آنچه حقیقت دارد باید زیبا باشد.» ارجاعات آسمانی با رنگ‌های سیاه و طلایی در ژرژت ابریشم، مویره ابریشم، کادوی ابریشم و آنچه شبیه سایر انواع ابریشم بود اجرا می‌شد. «این احساس کمی هیجان‌انگیز، غنی و مجلل، با تطبیق‌پذیری زیاد دارد. آنا رز شاهین خاطرنشان کرد: امیدواریم که این منعکس کننده احساس جامعه در حال حاضر باشد. طراحان با بازدید از انجمن تاریخی نیویورک برای دیدن نمایشگاهی از اشیاء هنری توسط جواهرساز آندره شروین تحت تأثیر قرار گرفتند. "این یک مثال خیره کننده از معنای کار عشق بود که ما نیز به کار خود فکر می کنیم."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نیویورک به عنوان یک پایتخت ملی مد، پلت فرم نقطه عطفی در راه موفقیت جهانی است. نمونه بارز تیفانی براون است که سفری 15 ساله را از یک بوتیک میدتاون آتلانتا به یک برند مهم با نمایشگاه‌هایی در لندن و برلین و نگاهی به سایر نقاط جهان جشن می‌گیرد. مجموعه فعلی، منحصراً در سایه های طلایی، منعکس کننده دیدگاه تازه قدرتمند طراح در مورد سبک و زندگی است. دکتر براون می گوید: «من قبلاً از مردم راضی بودم. "اکنون من در دفاع از راه خود راحت تر هستم. این یک موهبت بود که در مد ظاهر شدم. بیایید به مرحله بعدی برویم، قدیمی تر و عاقلانه تر، اما درک بیشتری از تعریف ما از موفقیت برای ما. داستان طلا به سفرهای آرزویی در طول تاریخ و فرهنگ ها از خدایان مصر تا رویای آمریکایی و فراتر از آن افتخار می کند.

 

 

 

 

 

 

 

مو بورها

TOPSHOT-FASHION-US-The Blonds

تاپ‌شات - مدل‌ها در نمایش مد بلوندز در طول هفته مد نیویورک در ... [+] خبرگزاری فرانسه از طریق GETTY IMAGES

فیلیپ بلوند طراح و دیوید بلوند، مدیر خلاقانه، که توسط مطبوعات "پادشاهان کرست" لقب گرفته اند، The Blonds را به یکی از مورد انتظارترین رویدادهای تقویم NYFW تبدیل کرده اند. این فصل هواداران وفادار آنها را ناامید نکرد. مجموعه Fuego به دیواهای لاتین که الهام‌بخش نسل‌های دیاسپورا در سراسر قاره‌ها و بخش‌های شهر نیویورک بودند، ادای احترام کرد. دیوید بلوند با ریشه های خانوادگی در کوبا و جزایر قناری، شور و شوق آنها را برای اصالت طنین انداز کرد. ما از افرادی که بر خلاف هر کس و هر چیز دیگری جرات دارند اصالت داشته باشند تجلیل می کنیم. الهام گرفتن یک چیز است، اما باید بتوانید مسیر خود را ایجاد کنید، حتی فراتر از موارد غیرمنتظره بروید. آرایشگر TRESemmé Lacy Redway برای گرامیداشت این جشن تاریخی، مدل موی سفارشی با رنگ های منحصر به فرد ایجاد کرد.

 

 

 

 

 

 

روز مردان نیویورک

از لحاظ تاریخی، NYFW مدل هایی را در سراسر طیف هویت جنسی و تمایلات جنسی ارائه کرده است. مدت ها قبل از اینکه شورش های استون وال جرقه انقلاب حقوق همجنس گرایان در فرهنگ آمریکایی را برانگیزد، نیویورک پناهگاه امن تری برای افراد ناسازگار با جنسیت بوده است. روز مردان نیویورک ویترینی از استعدادهای نوظهور است که در لباس مردانه کار می کنند و/یا هنجارهای جنسیتی را به چالش می کشند. در این فصل، هشت برند زیر یک سقف ارائه شدند: لباس‌های عجیب و غریب لندروس، لباس‌های بیرونی فوق‌العاده از Sivan، لباس‌های مهمانی و مراسم جشن توسط تری سینگ، کمد لباس‌هایی برای اختراع مجدد میانسالی از Y.Chroma، لباس بافتنی فوق‌العاده توسط Bulan، و همچنین Tarpley و هوش مصنوعی آن. زیبایی‌شناسی بازی‌های ویدیویی دوستانه، The Salting با الهام‌گیری از محیط زیست‌محور از «هزاران سال و میلیون‌ها داستان» و لباس‌های سبک خیابانی توسط Pas Une Marque. دومی برای خیاطی ساختارشکن شان کوتس و ادغام هنر معاصر مورد تحسین صنعت قرار گرفت. مجموعه "Seems of Dissent" از تجربیات خلاقانه سازنده طراح در میامی، پرو و ​​بریتانیا استفاده کرد. آینده محلی است، همه جا، به یکباره.

 

 

 

 

 

شاهکار JUZUI. مایه ماسک

هفته مد نیویورک پاییز/زمستان 2024 - مجموعه جوزوی

نیویورک، نیویورک - 11 فوریه: مایه ماسک (L) و طراح Taoray Wang پس از ارائه ... [+]خدمات اخبار چین از طریق GETTY IMAGES

نیویورک به عنوان چهارراه جهان و مقر رسمی سازمان ملل متحد، مکان مناسبی برای انجام دیپلماسی مد است. عمل باستانی پتانسیل و محدودیت های زیادی دارد. برند چینی JUZUI یک استاد کلاس فوق‌العاده برای پر کردن شکاف‌های فرهنگی ارائه کرد. این فرصتی است برای معرفی مجدد چین به عنوان خالق طرح‌های زیبای اصلی و نه تنها حلقه‌ای در زنجیره تامین مد. Taoray Wang، طراح، خاطرنشان کرد: من از غنای تکنیک‌های ساخت ویژه و تصاویر ظریف استفاده می‌کنم تا بر احساس شما با یک ظاهر طراحی بصری تمرکز کنم. این مجموعه از گل صد تومانی های در حال شکوفه الهام گرفته شده است که نمادی از عشق، رفاه و خوش شانسی در بسیاری از فرهنگ های آسیایی است. هدف این برند ارائه طیف متنوعی از تجربیات لباس پوشیدن برای زنان لینکدین در سراسر جهان است. مفاهیم کلیدی آن اعتماد و فراوانی است. جای تعجب نیست که موزه آن کسی جز مای ماسک نبود. «این چنین افتخاری است. شما سال ها با دیگران و برای دیگران کار می کنید و ناگهان خاص می شوید. می‌خواهم به مردم بفهمانم که زندگی در ۷۵ سالگی چقدر می‌تواند شگفت‌انگیز باشد!» شهر نیویورک برای همیشه جوان و در قلب همیشه کنجکاو باقی می ماند.

 

سبد خرید