"زیبایی آبی" چیست و چرا مد روز است؟(2024 )

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

تعداد فزاینده ای از برندهای لوازم آرایشی و مراقبت از پوست خود را به عنوان "اقیانوس دوست" معرفی می کنند. کارشناسان می گویند این ادعاها کمی بیشتر از حد معمول خود هستند و با نک بالایی همراه هستند.

 

 

 

نقل قول معروف سیلویا ارل زیست شناس معروف دریایی می گوید: «اقدامات ما در 10 سال آینده وضعیت اقیانوس ها را برای 10000 سال آینده تعیین می کند. اقیانوس‌های سالم برای زندگی روی زمین حیاتی هستند، با این حال ما از طریق تغییرات آب و هوایی به آنها آسیب جدی وارد کرده‌ایم: طبق گفته سازمان ملل، اقیانوس‌های ما حدود 90 درصد گرمای تولید شده توسط افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای را جذب می‌کنند که منجر به اسیدی شدن و از دست دادن تنوع زیستی می‌شود.

 

 

 

 

گزارش سالانه Pinterest Predicts Pinterest برای سال 2024 بازگشته است، زیرا گزارش "هنوز پرطرفدار" بینشی از روندهای نوظهور در زیبایی و موارد دیگر ارائه می دهد.

گزارش سالانه سه روند زیبایی برجسته را که باید در سال 2024 در رادار شما داشته باشید نام برده است: زیبایی آبی، سر به درخشش، و آن را بزرگ کنید، با مجموعه ای از گرایش های دیگر در جشن ها، مد، سرگرمی ها و علایق و زیر مجموعه های خانه ما همچنین انتظار داریم در سال آینده به دنیای زیبایی تغذیه کنیم.

 

در صحبت با Professional Beauty در مورد این گزارش، تام اسپرت، رئیس بخش زیبایی Pinterest UK گفت: «در حالی که بسیاری از برندها به آنچه که ترند بوده است نگاه می کنند، در Pinterest، ما با گزارش آینده نگر Pinterest Predicts، روندهایی را که در سال آینده بزرگ خواهند بود، آشکار می کنیم. .

 

 

 

 

 

"این کمی شبیه داشتن یک توپ کریستالی است، زیرا در چهار سال گذشته، 80٪ از پیش‌بینی‌ها به حقیقت پیوسته‌اند - این امر را برای حرفه‌ای‌ها در فضای زیبایی ایده‌آل می‌کند تا روندهای سال 2024 را حتی قبل از اینکه اتفاق بیفتند، پیش ببرند."

 

 

 

 

 

پیش بینی روندهای زیبایی در سال 2024

زیبایی آبی

 

 

 

 

چیزی که Gen Z و Millennials می توانند به طور یکسان در مورد آن توافق داشته باشند این است که آبی بازگشته است، بنابراین از چشمان مات 00s و آستر آبی پررنگ دهه 60 با احیای روند سال 2024، تصویری را انتخاب کنید.

 

داده‌های جستجوی جهانی این برند از سپتامبر 2021 تا آگوست 2023 نشان می‌دهد که جستجو برای «ناخن‌های آبی سرگرم‌کننده» تا 260 درصد افزایش یافته است زیرا دوستداران هنر ناخن از این پلت‌فرم برای جستجوی مجموعه بعدی خود استفاده می‌کنند و همچنین جستجو برای «زیبایی سایه چشم آبی» افزایش یافته است. 65 درصد و «آکوا میکاپ ظاهر» 100 درصد.

 

Spratt MUAs و فن‌آوران ناخن را تشویق می‌کند تا "به مشتریان الهام بخشند تا همه چیز آبی را انتخاب کنند، زیرا روند "زیبایی آبی" فرا می‌رسد. آرایش آکوامارین دوباره، جسورانه‌تر و درخشان‌تر از همیشه با Gen Z همچنان به حک کردن مسیر خود ادامه می‌دهد. به زیبایی می رسد

 

 

 

 

 

این ممکن است ناخن‌های ژل آبی کبالت، سایه‌های آبی پاستلی یا ریمل آبی باشد، بنابراین وقتی مشتریان برای قرار ملاقات مراجعه می‌کنند، مطمئناً اینها را به عنوان گزینه‌هایی پیشنهاد کنید.

 

از مراقبت از آفتاب گرفته تا تجارب اسپا، "Pinners" در جستجوی محتوای بیشتر مراقبت از بدن هستند، زیرا زیرمجموعه‌ها رشد چشمگیری دارند زیرا جستجو برای "روتین مراقبت از پوست بدن" 1025٪ افزایش یافته است.

 

به نظر می رسد Gen Z و Boomers بیشترین سرمایه گذاری را در مورد مراقبت از بدن دارند، زیرا آنها به دنبال احساسی شبیه به اسپا در خانه هستند.

 

 

 

 

 

 

اسپرات به اشتراک می‌گذارد: «انتظار می‌رود که مراقبت از بدن در سال 2024 لحظه مهمی داشته باشد، لوسیون‌های لوکس و تجربه‌های آبگرم مراقبت از خود یکی از موارد مورد علاقه است.

 

متخصصان زیبایی می‌توانند با ماساژ سر و دست، اسکراب‌های جوان‌کننده و مرطوب‌کننده‌های لوکس، استراحت را تقویت کنند، که مطمئناً لذت بخش خواهند بود

 

پیش‌بینی روند نهایی در زیرمجموعه زیبایی، این است که مصرف‌کنندگان مدل‌های مو و لوازم جانبی بزرگ‌تر و جسورتر را انتخاب می‌کنند زیرا جست‌وجوی زیبایی‌شناسی «موهای کرکی»، «مدل‌های موی بافته‌های بزرگ» و «جواهرات مجسمه‌سازی» همگی افزایش می‌یابند.

 

در زیرمجموعه مد، Millennials و Gen Z به دنبال راه‌هایی برای ارتقای ظاهر خود با افزودن پاپیون به لباس‌ها، کفش‌ها، موها و موارد دیگر هستند – و روندی که در حال حاضر شاهد آن هستیم که دنیای ناخن را نیز فرا گرفته است.

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید