چگونه یک لباس عروسی خیره کننده با رنگ های هماهنگ برای عروس و داماد انتخاب کنیم!(2024)

 

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

 

چگونه یک لباس عروسی خیره کننده با رنگ های هماهنگ برای عروس و داماد انتخاب کنیم!
عروسی یک لحظه خاص است و اگر عروس و داماد لباسی بپوشند که با آنها مطابقت داشته باشد و مکمل آنها باشد، بسیار منحصر به فرد خواهد بود. هر دوی شما باید با رنگ ها و ترکیب ها چشمگیر باشید.

خوب، لباس عروسی جذاب ترین چیز در کل عروسی است. مهمانان همیشه کنجکاو هستند که بدانند عروس و داماد چه لباسی دارند و چه شکلی هستند. سابیاساچی موکرجی: "روز عروسی برای همه خاص است و چیزی که آن را خاص تر می کند این است که عروس و داماد مانند زندگی شخصی خود تعادل و ترکیب کاملی را در لباس خود ایجاد کنند." بنابراین فکر می کنیم با در نظر گرفتن این موضوع، خرید عروسی ایده خوبی است. لباس عروسی آنها چیزی است که در ظاهر عروسی آنها یکپارچه باقی می ماند. باید توجه زیادی به هر جنبه ای از لباس شود. در چنین شرایطی، یک لباس عروسی هماهنگ رنگ برای آنها می تواند معجزه کند.

 

 

 

 

 

GoFloral
رنگ ها خوب هستند اما وقتی جزئیات شما هم مطابقت داشته باشد 10 برابر بهتر به نظر می رسد. ترند الگوها است و می توانید با تطبیق آن ها آن را میخکوب کنید. درست مانند این لباس هماهنگ با طرح گل روی آن همراه با سایه ای عالی از کرم اسرار آمیز. آرایش خود را توسط شروتی شارما در این فصل عروسی انجام دهید.

 

 

 

 

 

Royal&Vintage
به نظر می رسد رویال و وینتیج کلماتی هستند که مکمل یکدیگر باشند، وقتی رویال وجود دارد باید وینتیج باشد. نگاه کنید که سایه رنگ آبی سلطنتی روی عروس و نارنجی قدیمی روی داماد چقدر زیبا به نظر می رسد. آن را با سایه های تیره اصلی جفت می شود و در هر دو لباس با تناسب ترکیب می شود. با این سایه با شکوه و آرامش بخش آبی و نارنجی برای لباس عروسی خود جسورانه عمل کنید. جواهرات عروسی خود را از جواهرات کالیان دریافت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

Green&Beige
سبز سلطنتی است، سبز گلم است و متفاوت است. رنگ بژ از نظر ظرافت تقریباً بی نهایت است. با انواع مختلف رنگ سبز مانند زمرد، نعناع، ​​طاووس و غیره، این زوج باید افسانه به نظر برسند. با انتخاب لباس‌های عروسی سبز و بژ، مطمئناً الهام بخش بسیاری از زوج‌ها می‌شوید تا این ترکیب رنگی بسیار دست کم گرفته شده را در مراسم عروسی خود امتحان کنند. این رنگ‌ها بسیار زیبا هستند و با پیدا کردن یک تطابق کامل، زیبایی آن را بیش از پیش افزایش می‌دهد. بنابراین از بزرگ شدن، سبز شدن، بژ نترسید. Arancia برخی از بهترین لوازم جانبی را برای شما دارد که با لباس شما مطابقت دارد می تواند برنامه ریز عروسی شما برای عروسی شما باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Red&pink
اگر کسی به این فکر کند که قرمز و صورتی را کنار هم بگذارد، یک تصویر بسیار ترش در سر فرد ایجاد می شود. اینجاست که نفوذ رنگ ها وارد عمل می شود. رنگ قرمز پر جنب و جوش اما محو شده با صورتی گرم ملایم، ظاهری جذاب است. همانطور که توسط زن و شوهر lehengas و sherwanis در زیر نشان داده شده است، این یک رنگ عروسی بسیار جشن است که به عدالت اعمال می شود. اگر بهترین دوست عروس هستید، چگونه یک لباس سنتی خیره کننده انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

unique combination 
با ترکیب هلوهای کسل کننده و روشن با هم، این ترکیب کاملاً خیره کننده می شود. این یک رنگ بسیار خنثی و تابستانی است که به طرز شگفت انگیزی با رنگ های مشکی و متضاد و تمام طلایی و جواهرات براق عروس ست می شود. تصویر طیفی از رنگ ها را نشان می دهد که با هلو خوب به نظر می رسند. کام هلویی با مقداری هلوی رنگ پریده و تعدادی هلوی پر رنگ با ته رنگ صورتی. نکاتی که هر دامادی در انتخاب لباس عروسی باید بداند.

تطبیق لباس های عروسی می تواند به راحتی اشتباه شود و بنابراین باید مطمئن شوید که آنها با رنگ های فوق العاده هماهنگ نیستند. ترکیب و ست کردن لباس ها در روز خاص شما هرگز از مد نمی افتد. در واقع، این یک ایده عالی است که شما را متمایز کنید و این را یک بار در طول زندگی برای همیشه با عزیزانتان به خاطر بسپارید. نحوه انتخاب رنگ برای لباس عروس.

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید