پنج کتاب مهم که فعالان صنعت مد باید آنها را داشته باشند (2024 )

 

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

5 تا از کتاب هایی که در شغل مد و صنعت مد همه افراد که در این حوزه فعال هستند باید مطالعه کنند و با نکاتی مهم و آموزنده شغل خود را ارتقا دهند . 

 

 

 

1. آنا: زندگی نامه

به دنبال این هستید که در مورد آنا وینتور بودن چه چیزی لازم است؟ چگونه مشهورترین سردبیر ووگ به نمادی تبدیل شد که هست؟ امی اودل یک بیوگرافی بر اساس مصاحبه های گسترده با نزدیک ترین دوستان و همکاران آنا وینتور ایجاد کرد. از جمله برخی از بزرگ‌ترین نام‌های مد، احتمالاً آشکارترین پرتره وینتور که تا کنون منتشر شده است. کتابی عالی برای الهام بخشیدن به شما در این تابستان، از باانگیزه ترین ویرایشگر مد. برای گوش دادن به مصاحبه پادکست ما با امی اودل اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 


2. یک مرد قابل مشاهده
اگر دوست دارید مطالبی دست اول در مورد حرفه ای های این صنعت بیاموزید و می خواهید در مورد حرفه الهام بخش ادوارد انینفول به قول خودش بیشتر بدانید، می توانید زندگی نامه او را بخوانید. برای اولین بار، او همه چیز را در مورد سفر خود به اشتراک می گذارد، از دوران کودکی اش در غنا، تا رسیدن به لندن در دهه 1990 به عنوان یک پناهجو، تا امروز که دستور کار فرهنگی را به عنوان اولین سردبیر سیاه پوست ووگ بریتانیا تنظیم می کند.

 

 

 

 

3 . مد صعود: زندگی در نیویورک
بیل کانینگهام، عکاس مد مشهور آمریکایی، این خاطرات را به یادگار گذاشت که مملو از ثبت دوران دیوانه وار اوایل کار خود و صحنه مد در اواسط قرن بود. عشق او به شهر بزرگ و مد بی همتا بود، زمانی که یک طراح کلاه بود که آثارش در Vogue دیده می شد و توسط افرادی مانند مرلین مونرو و ژاکلین کندی پوشیده می شد. او سپس به روزنامه نگاری برای WWD ادامه داد، قبل از اینکه در چهل سال کار خود را به عنوان یک عکاس خیابانی پیدا کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4. تکان دهنده: دنیای سورئال السا شیاپارلی
این کتاب که در آگوست 2022 برای همراهی با نمایشگاه بزرگ در موزه هنرهای تزئینی پاریس منتشر شد، شامل عکس‌های قدیمی، طرح‌ها و ویژگی‌های معاصر از هارپرز بازار و ووگ است. این جلد جالب، شاهکارهای ویژه عکاسی شده از مجموعه نمایشگاه در حال برگزاری در پاریس را ارائه می دهد. به دنیای سوررئالیسم او با طراحی های تخیلی و خلاقانه شیرجه بزنید.

 

 

 

 

 


5 . طرح رویایی مد شما
این را به عنوان کتابچه راهنمای شغلی خود در نظر بگیرید تا به حرفه ای در صنعت مد تبدیل شوید که همیشه آرزویش را داشته اید. رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید، با نویسنده Giada Graziano که در فوربس زیر 30 سال، مدیر عامل و بنیانگذار Glam Observer، مربی حرفه ای مد و پادکست حضور داشته است! به چه کسی برای مشاوره شغلی مد اعتماد دارید؟ اگر اکنون سفارش دهید، یک کلاس آنلاین رایگان نیز دریافت خواهید کرد: برنامه شغلی مد شما برای موفقیت به همراه یک کتاب کار. برنامه رویای مد من برای استفاده در کنار کتاب.

 

 

 

 

 

سبد خرید