برند OLD NAVY در حال باز تعریف خرید ها و محصولات سایز بزرگ است ( 2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

Old Navy در حال بازتعریف ظاهر خریدهای سایز بزرگ است

 

آلیسون پارتریج استیکنی ، رئیس بازرگانی زنان و مادران در Old Navy ، و یکی از فعالان برتره مد هستند  و توضیح می دهد که چگونه سه سال گذشته در BODEQUALITY به اوج خود رسیده است.  با این ابتکار وعده می دهد که از 20 آگوست ، هر لباس در بخش زنان Old Navy به صورت آنلاین و در سایزهای 0-28 (با اندازه 30 به طور انحصاری بصورت آنلاین در دسترس است) در همان سبک ها ، با همان قیمت ، کاملاً یکپارچه ، در دسترس خواهد بود. به بخش زنان موجود "ساده است ، درست است؟ اگر بیش از نیمی از زنان در آمریکا سایز بزرگ دارند ، ما اکنون برای همه آنها لباس داریم. " درست است - نیروی دریایی قدیمی دیگر دارای بخش اندازه بزرگ نخواهد بود ، زیرا کل فروشگاه بدون در نظر گرفتن اندازه ، برای خرید بدون دردسر ادغام می شود. این موفقیت Old Navy را به اولین تجارت در این مقیاس تبدیل می کند که اندازه واقعی را در 1200 فروشگاه خود تضمین می کند (و بله ، این شامل فروشگاه های بین المللی نیز می شود).

 

 

 

 

 

پس از تحقیقات فشرده ای که ما وقت خود را صرف گوش دادن ، یادگیری و راه رفتن با کفش مشتریان کردیم ، مشخص شد که فرصتی برای انجام کارهای بیشتر برای برآوردن نیازهای آنها وجود دارد و مطمئن می شویم که هر زنی خود را در برند ما می بیند. "نانسی گرین ، رئیس جمهور و مدیرعامل Old Navy ، از طریق ایمیل گفت. "BODEQUALITY نشان دهنده یک تحول کامل در نحوه اداره کسب و کار ما است - از طراحی و فرآیند تولید ، به تجربه خرید ما در فروشگاه ها و آنلاین و نحوه تعامل با مشتریان در تمام نقاط تماس تجاری. این راه اندازی باور برند ما به دموکراسی سبک را تقویت می کند. "

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هر قسمت از BODEQUALITY به طور دقیق سعی می کند از کلمه "فراگیر" حمایت کرده و صرفاً نمادین نباشد. این دور از تجربیات رایج مارک های تجاری است که اندازه های اضافی را فقط به صورت آنلاین یا در فروشگاه های محدود در دسترس قرار می دهند. این تجربه ای است که من و لیندی وست (بر اساس استوری اینستاگرام در ژوئن 2021) در سال گذشته به اشتراک گذاشتیم - از تلاش برای امتحان کردن یک لباس ، فقط برای ایستادن در فروشگاه های خود و گفتن آن به خانه و سفارش آنلاین آن. این تجربیات احساسی از خواستن سهولت دسترسی به وسایل اصلی کمد لباس و گنجاندن آنها نیروی محرکه در بازسازی رویکرد Old Navy به اندازه های اضافی است که از ابتدا تا انتها سه سال به طول انجامید و فراتر از تغییرات سطحی است. Partridge Stickney می گوید: "ما دیدیم که بیش از یک قفسه یا یک برگه در یک سایت طول می کشد و ما در واقع باید شیوه کار خود را کاملاً متحول کنیم." "این ایده ایجاد یک تجربه خرید فراگیر در صنعت خرده فروشی و ساده سازی آن بود. همه محصولات ، همه اندازه ها ، همه یکسان هستند. مهم نیست که شما در سایت ما در فروشگاه های ما هستید ، دیگر نیازی به حدس زدن بازی ها ندارید ، به همین سادگی و ساده است. " با این حال ، روند رسیدن به آنجا هر چیزی بود ، اما ساده بود.

 

 

 

 

 

از نظر توسعه محصول ، Old Navy با استفاده از آواتارهای سه بعدی ساخته شده با 389 اسکن بدن زنان واقعی با مشارکت دانشگاه اورگان ، همه درجه بندی های موجود در اندازه اضافی خود را توسعه داده است. این جهت مناسب آلیسون اطمینان می دهد که برای مشتریان فعلی آنها آشنا خواهد بود (اندازه آنها هنوز باید یکسان باشد) ، با این حال تناسب فقط بهتر و بر اساس بازخورد اولیه راحت تر خواهد بود. در مرحله بعد ، تمام کارکنان فروشگاه آموزش خواهند دید تا تجربه فروشگاه با تنوع اندازه مشتری مطابقت داشته باشد. آلیسون می گوید: "دموکراسی سبک برای ما بسیار مهم است ، اما دموکراسی خدمات نیز به همان اندازه مهم است ، بنابراین وقتی وارد یک فروشگاه قدیمی نیروی دریایی می شوید ، بدون توجه به اندازه ای که می پوشید ، باید احساس کنید که شامل حال شما می شود."

 

این آموزش به این موضوع می پردازد که چه کسی مشتری سایز بزرگ است ، پشتوانه پشت این فشار در سراسر شرکت ، چگونه "تمایز مناسب تناسب اندام" Old Navy بهترین تناسب را تضمین می کند و چگونه زبان بدن خود را برای فراگیری تغییر می دهد. سرانجام ، روی کیک ضرب المثل ، شامل اندازه ، یک کمپین بازاریابی همزمان با عرضه در فروشگاه است ، که شامل زنان در هر اندازه در کنار نماد بزرگ سایز ایدی برایانت است ، که چهره راه اندازی خواهد بود. یک انتخاب طبیعی ، به ویژه اینکه تصویر برایانت از روز اول در صفحه الهام بخش خط قرار داشته است ، مشارکتی که به نظر می رسد تجلی در آن زنده می شود.

 

 

 

 

 

اغلب اوقات ، فشارهای موجود برای وارد کردن اندازه از مارک های اصلی با محدوده اندازه هایی که فقط به طور متوسط ​​مصرف کننده متوسط ​​آمریکایی 16/18 را شامل می شود ، کوتاه می آید. این راه اندازی استاندارد جدیدی را برای آن فروشگاه های بزرگ معرفی می کند. آنها تحت کلمات پر سر و صدا ، تجربه خرید را برای دوستان در اندازه های مختلف ایجاد کرده اند تا با هم شلوار جین را امتحان کنند ، سفارشات بی پایان آنلاین را حذف کرده و در واقع با ارائه آنچه سالهاست از آنها درخواست می کنیم ، به بازار بزرگتری با اندازه بزرگتر برسند ، همان لباس ، فقط در اندازه ما. در حالی که GAP و Banana Republic ، دو مارک دیگر تحت GAP Inc ، هیچ گونه تغییری در آینده خود با فروشگاه یا اندازه خود انجام نداده اند ، Partridge Stickney اشاره کرد که این امکان پذیر است. او می گوید: "من نمی توانم دقیقا با مارک های موجود در مجموعه ما صحبت کنم." "آنچه من می گویم این است که ما این اطلاعات را با آنها به اشتراک می گذاریم."

من در معرض افشای بیش از حد خوش بینانه خود هستم ، امیدوارم BODEQUALITY چیزی بیش از یک کمپین باشد و باعث ایجاد تغییراتی در دنیای مد شود تا استانداردهای دو گانه ناگفته بین مشتریان مستقیم و مشتریان سایز بزرگ برچیده شود. این به این دلیل که "فقط امکان پذیر نیست" دیگر بهانه قابل قبولی از طرف مارک ها در مورد اینکه چرا مشتریان سایز بزرگ نمی توانند به صورت شخصی خرید کنند ، خواهد بود ، زیرا Old Navy ثابت می کند که این امکان وجود دارد ، و علاوه بر این ، آلیسون اطمینان دارد که تجارت خوب "ما امیدواریم که انقلابی را آغاز کند و امیدواریم که بتواند آن را به گونه ای انجام دهد که مردم مجبور نباشند این سطح فراگیری را حدس بزنند. بدیهی است که این لحظه در 20 آگوست است ، اما این لحظه برای ما لحظه ای نیست. این آینده نام تجاری ما است. "

 

 

 

مروری بر یک خبر 

 

سبد خرید