دیجیتال مارکتینگ ( بخش اول ) (2024)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

بازاریابی دیجیتال . بخش اول

 

مقدمه ای بر سئو

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟ این سوالی است که بارها پرسیده می شود توسط افراد دارای وب سایت. این سوال  به نظر می رسد واقعا مهم است، اما اکثر مردم و افراد فعال در بازار به دلیل اینکه نمی‌دانند، از این موضوع احساس ناراحتی می‌کنند واقعاً برای بهینه سازی وب سایت خود برای جستجو از کجا باید شروع کرد. بهینه سازی موتور جستجو از دو فرآیند تشکیل شده است. اولی این است پیکربندی یک وب سایت به گونه ای که موتور جستجویی مانند گوگل بتواند آن را به درستی ایندکس کنید شکل می گیرد و پیش میرود  و دوم این است که مطمئن شوید وب سایت شما این امکان و توانایی را دارد ( از نظر دسترسی )  که وقتی کسی محصولات و یا نام تجاری ( برند ) شما را در گوگل جستجو می کند.

 

www.royalacademyof.me/european-bachelors-in-digital-marketing

 

 

 

درک جستجو

جستجو هنوز یک پدیده نسبتا جدید است، بالاخره گوگل از نظر سابقه و قدمت فقط یک نوجوان است از مدت زمانی که این اطراف بوده است زمان زیادی نمی گذرد. برای دستیابی به این موضوع، بهترین راه فکر کردن به جستجو و فکر کردن به گوگل است و البته  بینگ به عنوان کتابداران اینترنتی. در دنیای امروز و عصر تکنولوژی  حجم بسیار متنوع و گسترده ای از داده از وب سایت ها در سراسر جهان گرفته می شود و در سرورهایی بی نهایت بزرگ و قدرتمند ذخیره سازی می شود ، این اطلاعات و منابع اطلاعاتی مرتبط با تخصص و شغل و معلومات خود را در یک شاخص قرار دهید و وقتی کسی به وب سایتش می آید با یک پرس و جو مانند "چه کسی برنده بهترین فهرست خود را برای یافتن یک جستجو می کنند مرجع مناسب از داده های شما را در اختیار و سپس ارائه کنید  آن پاسخ ها به کاربر در صفحه وب خود. راهنمایی کنید. در این جا نکته  مهم این موضوع است که آنها واقعاً چگونه این داده ها را به دست آورده اند و گوگل از کجا این همه  را می داند .

 

 

 

 

 

 

گوگل چطور کار می کند؟

بدانید چه کسی بهتر برنده می شود

 

کاری که گوگل و بینگ در تمام طول روز، 365 روز در سال انجام می دهند، خزیدن در اینترنت است و آنها این کار را با برنامه ای به نام عنکبوت انجام می دهند. عنکبوت ها در وب سایت ها شروع به حرکت می کنند و اطلاعات را ذخیره سازی می کنند در همه موضوعات. مانند CNN.com یا نیویورک تایمز و افراد به فراخور مطالب درخواستی و نیازهای خود روی آن کلیک می کنند هر پیوند در CNN و نیویورک تایمز که آنها را به وب سایت های دیگر هدایت می کند یک امتیاز برای شرکت و آن موسسه به شمار می رود و این حرکت همچنان ادامه دار است تا جایی که آنها دوباره روی هر پیوندی که افراد دیگری را به وب سایت های بیشتری هدایت می کند کلیک می کنند به پیش میرود. پس از مدتی آنها شروع به ترسیم بیشتر صفحات وب در اینترنت می کنند. وقتی عنکبوت های گوگل با چیز جدیدی روبرو می شوند، آن صفحه وب را قرار می دهند برای ارجاع بعدی به ایندکس آن وارد می شود و در آنجا در انبار داده گوگل قرار می گیرد تا زمانی که شخصی به Google.com بیاید و جستجو را شروع کند.

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید