شانل، هالیوود و شیک کنار دریا را به هفته مد پاریس می آورد (25-2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

پنه لوپه کروز و برد پیت در بازسازی یک فیلم کلاسیک فرانسوی در نقش ویرجینی ویار، طراح، کت واک را به یک پیاده‌روی ساحلی تبدیل می‌کنند.

چراغ ها کم شد و نمایش شانل با حضور پنه لوپه کروز و برد پیت در کت واک آغاز شد. کروز با یک یقه چوگان مشکی شیک و الماس‌های ظریف دود شده بود، پیت با یک پیراهن سفید یقه‌باز چشمانش را به هم زد. آنها به چشمان یکدیگر خیره شدند، کمی معاشقه کردند، و سپس - چگونه هر یک از آنها می توانستند مقاومت کنند؟ - وارد یک ماجرای مخفیانه شد.

 

 

 

 

خب تقریبا کروز در واقع با کت و شلوار دامن چرمی در ردیف جلو نشسته بود و پیت در آن حضور نداشت. قرار ملاقات در یک فیلم کوتاه بود که برای نمایش ساخته شد و در بالای باده‌رو به نمایش درآمد، بازسازی صحنه‌ای مهم در فیلم Un Homme et Une Femme اثر کلود للوش، یک عاشقانه کلاسیک گالی درباره عاشق شدن یک بیوه و بیوه که برنده نخل d شد. یا در جشنواره کن در سال 1966. للوچ که اکنون 86 سال دارد نیز مهمان افتخاری در نمایشگاه شانل بود.

 

 

 

 

 

پنج روز قبل از اسکار زمان بدی نیست برای Chanel تا به جهان یادآوری کند که چگونه مغناطیس ستاره سینما را در فرهنگ پاپ قرار داده است. کیف های دستی کلاسیک 2.55 ضربان قلب را در همه جا تندتر می کنند. لوگوی double-C به اندازه برج ایفل نماد جذابیت فرانسوی است. این یک فانتزی است که توسط بازاریابی سخت به فروش می رسد - گزارش شده است که پیت در مورد قرارداد 7 میلیون دلاری خود با Chanel No5 گفته است که "لحظه مناسبی است و یک برند کلاسیک است و من شش فرزند دارم که باید در دانشگاه بگذرانم" - اما با این وجود قدرتمند

 

 

 

 

 

فیلم اصلی تا حدی در سواحل بادگیر دوویل ساخته شد، تفرجگاه ساحلی فرانسه، جایی که کوکو شانل زیبایی‌شناسی ورزشی خود را تعریف کرد و در آندروژنی آن رادیکال بود. بوتیکی که او در سال 1912 در آنجا افتتاح کرد اولین بار بود که لباس و کلاه فروخت. در پیاده‌روی بیرون، زنان هنوز با لباس‌های رژه کرست در حال پیاده‌روی بودند، اما شنل شلوارهای سبک پیژامه‌ای نرم و ژاکت‌های کش باف پشمی بلند می‌فروخت تا در پیاده‌روی‌های بادی در ساحل، حالت خود را حفظ کنند. بلوزهای او بر روی تونیک‌های یقه پهن ملوان‌ها طراحی شده بود و پاپیون نواری مشکی به آن اضافه شده بود، در حالی که پارچه‌های زین جوکی که در میدان مسابقه دوویل دید، الهام‌بخش درزهای لحافی کیف‌های دستی او بود.

 

 

 

 

 

 

 

همان سیلوئت‌ها با لباس‌هایی که نسخه ساحلی Chanel را به نمایش می‌گذاشتند، در این راهپیمایی پیاده‌روی روی تخته راه می‌رفتند. سفر به دوویل در این هفته مد پاریس راهی مفید برای شانل است تا چشم‌ها را از تبانی نازی‌های کوکو در پاریس اشغالی دور کند، در حالی که نگاه جدید، یک درام در دنیای مد دهه 1940، در تلویزیون پخش می‌شود. صفحه نمایش همچنین با دیدگاه ویرجینی ویار از شانل همخوانی دارد، که نسبت به فانتزی های مد بسیار قوی کارل لاگرفلد، آرام تر و شل تر است.

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید