زمین های سخت - عنوانی برای ترندهای بهار/تابستان 2025 (Livetrend)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

زمین های سخت - بهار/تابستان 2025 (Livetrend)

زمین های سخت این روایت طراحی، حس و حال سرکشی را به کت واک ها القا کرده است. ظاهر و استایل ها با کاربرد  از طریق یک لنز گرانی بوسیله برند  Y2K برای یک کمد لباس پسا آخرالزمانی بررسی می کنند. جزئیات طراحی شامل هود، جیب و بند و تمرکز روی لبه‌های کوچک با کفش‌های بلند تا ران و قطعات چرم مردانه سنگین است.

 

 

 

 

Livetrend هوش مصنوعی مولد ایده ها را پیاده سازی کرده است تا روندهای هفته مد را بیش از این پیش برد و محدوده های موفق SS25 به تصویر بکشد. با این فناوری جدید، می‌توانیم ظاهر جدیدی از اجزای پیشرو فصل و محصولات پرطرفدار ایجاد کنیم تا مجموعه‌های مبتنی بر داده را تصور کنیم.

 

 


برای زمین‌های سخت، Livetrend مجموعه‌ای از استایل های اصلی را ایجاد کرده است که از هر روز شهری تا شب اغواکننده را شامل می‌شود. ژاکت‌های چرمی ظاهری روستایی و بی‌نقص دارند و با پاشنه‌های کوتاه‌تر ترکیب می‌شوند. چنین مدل‌های جدید شلوار گرم را می‌توان در گزینه‌های چرمی سنگین به‌روزرسانی کرد تا حتی ترکیب‌های ساده تانک را ارتقا دهد.

 

 

 

 

 

 

 

و برای ظاهری زیباتر، نسل‌های هوش مصنوعی Livetrend نشان می‌دهند که چگونه یقه‌های پرطرفدار می‌توانند تاپ‌ها و لباس‌ها را با ته‌رنگی پیچیده و در عین حال جنگجویانه غنی‌تر کنند. برای این فصل، ما همچنین یک شلوار گشاد متناسب را پیشنهاد می‌کنیم، به عنوان پل ارتباطی بین طراحی گرانژ و شیک. برای اکسسوری‌ها، کیف شانه‌ای چند جیبی همچنان حیاتی است - به‌ویژه در تفسیر چرم روستایی این روند، در حالی که چکمه‌های جوراب‌های پنجه‌دار نشانه‌های اولیه نمایش‌های مد قبلی را نشان می‌دهند.

 

 

 

 

 

 

داده ها برای ایجاد خلاقیت
Livetrend راه حلی برای ارائه روند 360 درجه و نمای کلی بازار است. فراتر از محتوای الهام‌بخش و پیش‌بینی‌کننده، Livetrend تحولات روند، از مفاهیم، محصولات، رنگ‌ها و جزئیات تا قیمت‌ها را در بازار مد شما ارائه می‌دهد. این اطلاعات برای بهبود گستره محصولات، افزایش فروش تمام قیمت و به حداقل رساندن موجودی های مازاد ضروری است.

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید