برند WCF در حال خرید یک برند دگر و گسترش حضور خود در بازار مد است (2024 )

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

شرکت WCF در حال گسترش برای خرید پستی در بریتانیا، شرکت Bella di Notte را در شمال یورکشایر خریداری کرده است. شرایط داده نشد.

 

 

 

 


Bella di Notte، که در لباس‌های زیر زنانه ایتالیایی و مد مناسب‌تر برای ارائه‌دهنده زنان بالغ تخصص دارد، به برندهای پوشاک ملی موجود WCF که از طریق پست سفارش می‌دهند، می‌پیوندد که شامل Country Collection، James Meade و The Classic Boutique می‌شود.

این شرکت به عنوان بخشی از استراتژی WCF برای "اجازه دادن به برندهای مختلف خود به عنوان مشاغل مستقل" به فعالیت خود از پایگاه مالتون خود ادامه خواهد داد.

جو ریتزما، مدیر عامل WCF، گفت: «تمرکز بلا دی نوت بر عالی بودن محصول و خدمات عالی به مشتریان به این معناست که برای تکمیل برندهای فعلی لباس خرید خانگی ما، با همه برندها که جمعیتی مشابه مشتری دارند، مناسب است.

 

 

 

 

 

هر دو شرکت در سرمایه‌گذاری و حمایت از تیم‌هایشان برای پیشبرد نوآوری و بهره‌وری شریک هستند و ما با تیم [آن] همکاری نزدیک داریم تا انتقال آرام را تضمین کنیم.»

بخش خرید خانه WCF بخشی از خانواده مشاغل آن است که در سراسر بریتانیا در بخش های خرده فروشی، اوقات فراغت و تدارکات فعالیت می کنند. این شرکت با مالکیت بخشی از کارمندان، اکنون بیش از 400 نفر را در بیش از 30 مکان استخدام کرده است، با تجارت خرید پستی موجود در خانه که مقر آن در برامپتون، کامبریا است.

 

 

 

 

 

سوزان جانسون، بنیانگذار Bella di Notte، گفت: «تصمیم به فروش… به عنوان بخشی از استراتژی برنامه‌ریزی جانشینی ما اتخاذ شد که به رشد مثبت فروش ما اجازه ادامه می‌دهد.

عضویت در یک شرکت بزرگتر دسترسی به تخصص اضافی، ظرفیت منابع و سرمایه گذاری مالی را فراهم می کند، در حالی که از امنیت شغلی تیم محافظت می کند، به آنها اجازه می دهد در موفقیت مستمر آن سهیم باشند و به آنها فرصت بیشتری برای تصمیم گیری به عنوان بخشی از یک تیم بزرگتر می دهد. ”

 

 

 

 

 

ریتزما افزود: «ما قصد داریم با ادامه ارائه طیف فوق‌العاده لباس‌ها و لباس‌های زیر زنانه که آن را در بین مشتریان کنونی محبوب کرده‌اند، با اجرای استراتژی‌های بازاریابی جدید برای یافتن مشتریان بیشتر، و در عین حال برای افزایش مشتریان، موفقیت‌های Bella di Notte را توسعه دهیم. طیفی با طرح‌هایی که برای مشتری جوان‌تر جذابیت دارد.»

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید