دولچه اند گابانا و کالکشن مردانه (25-2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

دولچه گابانا پاییز 2024-2025 لباس مردانه "Sleek".

مجموعه لباس‌های مردانه پاییز 2024-2025 دولچه و گابانا، پیروزی بیان هنری و تعالی طنز است. موضوع "Sleek" به طرز درخشانی در سراسر مجموعه بافتکت واک و طراحی  مظهر ظرافت مطلق است، با خطوط هندسی و لباس بیرونی نمادین در سایه‌های شدید مشکی که به‌طور یکپارچه با تعهد دولچه و گابانا به صنایع دستی دقیق Fatto A Mano (دست‌ساز) ادغام می‌شود.

 

 

 

 

 

 مجله دولچه گابانا پاییز زمستان 2024 2025 Menswear Runway Magazine
این مجموعه، خبره‌های مد را دعوت می‌کند تا جوهر مردانگی مدرن را کشف کنند، و با نگاهی دقیق به جزئیات، از چیزهای معمولی فراتر روند. نمی توان از خیاطی استادانه ای که برجسته ترین ظاهر فصل را مشخص می کند، قدردانی نکرد. تاکسدوها پیچیدگی دارند، در حالی که ژاکت‌های دو سینه براق مشکی جذابیت جیمز باند را تداعی می‌کنند و به طرز ماهرانه‌ای دکمه‌ها، بسته‌بندی و پهنای یقه را متعادل می‌کنند تا زیبایی‌شناسی ماندگار و ظریفی داشته باشند. در این کالکشن همچنین پژواک هایی از ظاهر ابتدای قرن بیستم به وضوح دیده می شود - ظرافت و کلاس مطلق.

 

 

 

 

 

 

شلوارک هایی  که با پاپیون های بزرگ تزیین شده اند و بعد بازیگوش و در عین حال شیک به مجموعه اضافه می کنند. کنار هم قرار گرفتن ژاکت های درخشان از جنس چرم جذابیت کلی را بیشتر می کند، توجه را به خود جلب می کند و حس جذابیت لوکس را ایجاد می کند.

 

 

 

 

 

مجموعه لباس‌های مردانه پاییز 2024-2025 دولچه و گابانا شگفت‌انگیز ظرافت است، گواهی بر تعهد این برند به پیشبرد مرزها و در عین حال احترام عمیق به هنر سنتی. این کالکشن و طراحی  نه تنها مردانگی مدرن را در بر می گیرد، بلکه آن را با ترکیبی یکپارچه از نوآوری و سبک کلاسیک بازتعریف می کند. این مجموعه ای است که بدون شک اثری ماندگار در دنیای مد خواهد گذاشت و استانداردهای جدیدی را برای پیچیدگی و ظرافت تعیین می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید