کالکشن مردانه تام براون طراح آمریکایی ( 24-2023 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

طراح لباس آمریکایی تام براون یکی از خلاق ترین و متفاوت ترین طراحان لباس دنیاست که با توجه به ذهنیت و مدل طراحی های خود به یکی از هنرمندان نوآور در زمینه مد و لباس تبدیل شده است . 

 

 

 

 

 

 

 

 

تام براون که از سبک و ایده پانک پیروی می کند و تمام ایده ها و طراحی های او بر پایه و سبک پانک استوار است با ترکیب بندی ها و تضادهایی متنوع و متفاوت که در طراحی های خود بکار می برد همیشه برای طرفداران خود از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . 

 

 

 

 

 

 

 

 

تام همیشه با اصول و فرم اختصاصی خود به طراحی می پردازد و با ترکیب رنگ ها و تضاد ها در کنار هم مجموعه ای بسیار هیجان انگیز را ایجاد می کند . ترکیب سه رنگی برند او که از سرمه ای ، سفید و قرمز تشکیل شده است به جذابیت و هیجان بیشتر این برند کمک کرده است. 

 

استفاده او از نماد های مختلف و المان های تاریخی و تبدیل آنها به اتفاقات و شکل های خلاقانه و نوآورانه روز همیشه طرفداران این برند را مشتاق برای کالکشن های بعدی نگه می دارد

 

 

 

 

 

 

 

 

این طراح جذاب در کالکشن مردانه خود برای فصل 2023 و 24 از ترکیب و استفاده از کلاچ رنگی برای مدلهای خود استفاده کرده و شکل و فرم بسیار خاصی را به این کالکشن بخشیده است . استفاده از تنوع رنگ ها و ترکیبهای نقوش با رنگ ها در این کالکشن هیجان بسیار بالایی را برای آن بوجود آورده است . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

که از سوی بلاگرها ، منتقدان مجلات مد ، طرفداران برند و البته اینفلوئنسرها با استقبال بسیار بالایی همراه شد و کالکشن و سبک خود را با نوع و شیوه اجرای کت واک که با تمی بسیار متفاوت و خاص اجرا و در فضایی بسیار فانتزی بود این کالکشن را به اوج رساند 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید