تاریخ برگزاری رویدادهای مد در فصل (2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

برنامه ریزی سفر را شروع کنید. Fashion Dive فهرستی از رویدادها، کنوانسیون ها و نمایش های برتر صنعت را برای کمک به آسان تر کردن آن گردآوری کرده است.

 

هنوز زمان کمی تا سال 2023 باقی مانده است، اما با نزدیک شدن سریع عجله تعطیلات، هیچ وقت برای شروع برنامه ریزی برای سال آینده زود نیست. ما فهرستی از تاریخ های مهم برای کنفرانس ها و نمایش های آینده را همراه با توضیحات مختصری از هر رویداد جمع آوری کرده ایم تا برنامه ریزی را کمی آسان تر کنیم. و اگرچه Fashion Dive در ایالات متحده مستقر است، تجارت پوشاک جهانی است، بنابراین ما مهم ترین تاریخ ها را در تقویم مد بین المللی نیز گنجانده ایم.

 

به یاد داشته باشید که قراردادها را بررسی کنید و وب سایت ها را به طور منظم نشان دهید، زیرا جزئیات ممکن است تغییر کنند.

 

 

 

 

 

جمعی شیکاگو

 

3 تا 6 فوریه 2024 و 3 تا 6 اوت 2024 (مردان)؛ 3 تا 5 مارس 2024 (زنان)

مکان: The Mart، شیکاگو

Chicago Collective در ابتدا به عنوان یک رویداد پوشاک مردانه نزدیک به 100 سال پیش راه اندازی شد و به طور کلی میزبان بیش از 400 غرفه دار در هر رویداد است. نسخه زنان در ماه مارس راه اندازی شد و دومین رویداد خود را در ماه اکتبر میزبانی خواهد کرد. هر دو رویداد میزبان برندهایی در پوشاک، کفش و سبک زندگی کلاسیک و معاصر هستند.

https://www.chicagocollectivemens.com

https://www.chicagocollectivewomens.com

 

 

 

 

 

کوتری نیویورک

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

20 فوریه تا 22 فوریه 2024; سپتامبر تاریخ TBD

مکان: Javits Center، نیویورک

از سال 1986، نمایشگاه Coterie New York که متعلق به Informa است، لباس‌ها، کفش‌ها و اکسسوری‌های ورزشی زنانه معاصر را به نمایش گذاشته است. این رویداد عموماً نسبت به رقبای بزرگ‌تر خود، مجموعه‌ای از برندهای لوکس‌تر را ارائه می‌دهد و به ویژه شرکت‌های جین ممتاز را مورد توجه قرار می‌دهد. رویداد سپتامبر 2023 میزبان بیش از 1000 برند بود، از جمله فهرستی قوی‌تر از برچسب‌های بین‌المللی. Coterie همچنین در میامی در ماه جولای در هتل Eden Roc در ساحل میامی در هفته مد میامی برگزار می شود.

https://coteriefashionevents.com/

 

 

 

 

 

بازار پوشاک و لوازم جانبی دالاس

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

16 ژانویه تا 19 ژانویه 2024; 19 مارس تا 22 مارس 2024; 11 ژوئن تا 14 ژوئن 2024; 13 اوت تا 16 اوت 2024; 22 اکتبر تا 25 اکتبر 2024

مکان: مرکز بازار دالاس

بازار پوشاک و لوازم جانبی هر سال پنج بار برگزار می‌شود و هزاران خط تولید عمده‌فروشی زنانه، لوازم جانبی مد، کفش، زیبایی و سلامتی را به نمایش می‌گذارد. تمرکز این بازار بر جوانان معاصر، معاصر، غربی و کودکان است.

https://dallasmarketcenter.com/markets

 

 

 

کینگ پین

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

24 ژانویه تا 25 ژانویه 2024; 24 آوریل تا 25 آوریل 2024; تاریخ های دیگر TBD

مکان: Pier 36/Basketball City، نیویورک و SugarFactory، آمستردام.

Kingpins که میزبان پنج نمایش در سال در نیویورک، آمستردام و هنگ کنگ است، بر زنجیره تامین جین تمرکز دارد. طبق وب سایت آن، این شرکت در سال 2004 در نیویورک به عنوان راهی برای "ایجاد یک انجمن برای اعضای همفکر جامعه جین" تاسیس شد. اکنون می‌خواهد به صنعت جین کمک کند تا "نیازهای زیست محیطی و اجتماعی آینده" را برآورده کند.

https://kingpinsshow.com/

 

 

 

 

هفته مد لس آنجلس

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

آوریل و اکتبر 2024 تاریخ TBD است

مکان: استودیو NYA، هالیوود

هفته مد لس آنجلس در ابتدا در سال 1953 توسط النور لمبرت بنیانگذار و طراح مد NYFW تأسیس شد. در سال 2022، برگزارکننده رویداد N4XT Experiences LAFW را از آرتور چیپمن خریداری کرد و تکرار فعلی رویداد توسط CFDA تأیید شده است. در حالی که LAFW بسیار کوچکتر از همتای خود در شهر نیویورک است، تا حدودی تجارت محورتر است و علاوه بر رویدادهای باند خود میزبان کلاس ها و بحث ها است.

https://lafw.net

 

 

8 ژانویه تا 9 ژانویه 2024 (میامی)؛ 13 فوریه تا 15 فوریه 2024 (لاس وگاس)؛ 20 فوریه تا 22 فوریه (نیویورک); شهرهای دیگر و تاریخ های TBD

مکان: مرکز همایش لاس وگاس

 

 

در حالی که MAGIC مخفف انجمن پوشاک مردانه در کالیفرنیا است، این کنوانسیون متعلق به Informa لباس‌های مردانه و زنانه و همچنین خرده‌فروشان بزرگ، بوتیک و تجارت الکترونیک را به نمایش می‌گذارد. این یکی از بزرگترین رویدادها در نوع خود در ایالات متحده است. این نمایشگاه همزمان با پروژه لاس وگاس برگزار می شود که مجموعه ای ویرایش شده تر از مد معاصر مردانه و زنانه را به نمایش می گذارد و منبع یابی در MAGIC Las Vegas که به تولید کنندگان، تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات خدمات ارائه می دهد. MAGIC همچنین در میامی برگزار می شود و برندهای زنانه را به نمایش می گذارد. شهر نیویورک؛ نمایش برندهای زنانه؛ و نشویل. در همین حال، هر دو پروژه و منبع یابی همزمان با MAGIC نیویورک اجرا می شوند و پروژه علاوه بر این در سپتامبر هر سال در توکیو، ژاپن (تاریخ TBD) برگزار می شود. توجه داشته باشید که مسابقات فوریه MAGIC لاس وگاس بلافاصله پس از Super Bowl LVIII که قرار است در 11 فوریه در لاس وگاس برگزار شود، برگزار می شود. برگزارکنندگان نمایشگاه پیشنهاد می کنند هر چه زودتر برای سفر و هماهنگی هتل رزرو کنید، زیرا انتظار می رود اتاق های این منطقه رزرو کنند. فروخته شود

https://www.magicfashionevents.com

https://www.sourcingatmagic.com

https://www.projectfashionevents.com

https://www.project-tokyo.com

 

 

 

 

 

اوت

هفته شنا میامی

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

8 ژوئیه تا 15 ژوئیه 2024

مکان: مرکز کنوانسیون ساحل میامی، هتل و استراحتگاه فونتنبلو، هتل Eden Roc، پنت هاوس در هتل بولان

هفته شنای میامی مجموعه ای گسترده از رویدادها از جمله SwimShow در مرکز همایش میامی، هفته شنا میامی در Fontainebleau، مقصد:Miami by Coterie در هتل Eden Roc، Cabana (که همچنین در 31 ژانویه و 1 فوریه 2024 برگزار می شود) و La Plage Miami در هتل بولان. در مجموع، رویدادها لباس‌های ورزشی با تم شنا و استراحت از چند صد برند ارائه می‌دهند. هر نمایش دارای نقاط قوت خود است، با بیش از 40 سال سابقه SwimShow برای راهنمایی برگزارکنندگان، و نمایش‌های باند هفته Swim Week که در سال 2002 به این ترکیب پیوستند.

https://miamiswimweek.net/

https://www.swimshow.com/

https://artheartsfashion.com/miami-swimweek/

https://www.cabanashow.com/

https://laplagemiami.com/en/home/

 

 

 

میامی

 

 

 

 

هفته مد نیویورک

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

9 فوریه تا 11 فوریه 2024; سپتامبر تاریخ TBD

کجا: استودیو بهار (نمایش‌های رسمی)؛ رویدادهای دیگر در سطح شهر

NYFW که در سال 1943 توسط طراح النور لامبرت راه اندازی شد، همراه با لندن، میلان و پاریس، ستون اصلی تقویم مد بین المللی است. در حالی که بسیاری از رویدادهای تجاری به متخصصان صنعت اجازه ثبت نام و حضور در آن را می دهند، مجموعه رویدادهایی که هفته مد نیویورک را تشکیل می دهند عمدتاً فقط با دعوت هستند و هر نمایشگاه توسط طراحان منفرد سازماندهی شده و توسط شرکت های روابط عمومی مربوطه مدیریت می شود. به‌علاوه، بسیاری از نمایش‌های باند خارج از تقویم و مهمانی‌های بعد از آن در مکان‌های نامشخص یا دوردست در سرتاسر پنج منطقه برگزار می‌شوند. شورای طراحان مد آمریکا تقویم رسمی NYFW را کمی قبل از نمایش به صورت آنلاین منتشر می کند. در سال 2014، این سازمان تقویم مد را از بنیانگذار روث فینلی خریداری کرد که انتشار آن را در سال 1945 آغاز کرد. در حال حاضر این یک سرویس مبتنی بر اشتراک است و هزینه آن از 395 دلار در سال شروع می شود. نمایش‌های خصوصی دیگر در طول NYFW توسط Art Hearts Fashion اجرا می‌شود و در Angel Orensanz در مرکز شهر نیویورک برگزار می‌شود.

 

https://cfda.com/fashion-calendar/official-nyfw-schedule

 

https://artheartsfashion.com/new-york-fashion-week/

 

 

 

 

 

سپتامبر

هفته مد پاریس

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

شامل لباس‌های مردانه، زنانه و مد لباس، تاریخ‌های زیر

لباس مردانه پاییز و زمستان 2024/2025، 16 ژانویه تا 21 ژانویه 2024; بهار و تابستان 2025، 18 ژوئن تا 23 ژوئن 2024

لباس زنانه پاییز و زمستان 2024/2025، 26 فوریه تا 5 مارس 2024؛ بهار و تابستان 2025، 23 سپتامبر تا 1 اکتبر 2024

مد لباس بهار و تابستان 2024، 22 ژانویه تا 25 ژانویه 2024. پاییز و زمستان 2024/2025، 24 ژوئن تا 27 ژوئن 2024

https://www.fhcm.paris/en/upcoming-seasons-and-previous-editions

 

 

سپتامبر

پریمیر ویژن نیویورک

لینک را برای اشتراک گذاری کپی کنید

17 ژانویه تا 18 ژانویه 2024; ژوئیه تاریخ TBD

مکان: Tribeca 360

Première Vision New York دو بار در سال در ژانویه و جولای برگزار می شود. بیش از 140 غرفه دار از سراسر جهان را به نمایش می گذارد. این رویداد بر روی پارچه ها، نخ ها، طرح ها، چرم، لوازم جانبی، تولید و خلاقیت هوشمند متمرکز است. همچنین گفتگوهایی را در مورد چالش های صنعت مد ارائه می دهد.

https://newyork.premierevision.com/en/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید