نمایشگاهی شدن برند آدیداس ، اما اینبار به گونه ای تازه (24-2023)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

برند های ورزشی چیزی فراتر از کفش‌های ورزشی هستند و با نسخه‌های ویژه و همکاری‌های متعدد، به‌علاوه ماهیت بسیار کلکسیونی این دسته از کفش ها ، و قیمت‌های بالایی که برخی برندها می‌توانند در نظر بگیرند موضوع نمایشگاه های بسیاری شده و  جای تعجب نیست که آنها دوباره موضوع یک نمایشگاه هستند.

یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در این بخش - آدیداس اورجینال - با خرده‌فروشی لوکس END ارتباط برقرار کرده است. برای برپایی یک "نمایشگاه فراگیر با محصولاتی از گذشته و حال".

 

 

 

 

این نمایشگاه به تازگی در گالری هنر معاصر نیوکاسل افتتاح شده است و تا 5 نوامبر ادامه دارد.

این نمایشگاه ترکیبی از کفش‌های آرشیوی و معاصر، از جمله نسخه‌های محدود، به‌علاوه جفت‌های شخصی امضا شده از استورمزی، لیام گالاگر و نوئل گالاگر، ران دی‌ام‌سی، لیلی آلن، ایان براون و غیره را به نمایش می‌گذارد.

همچنین یک پیش‌نمایش انحصاری از مجموعه کفش‌های آدیداس Spezial AW23 به همراه نمایش کامل از آرشیو آدیداس اسپزیال وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

این زوج همچنین مجموعه ای از رویدادهای سفارشی را برای همراهی نمایشگاه برنامه ریزی کرده اند.

 

 

 

 

همه اینها بر اهمیت کفش های ورزشی  در لباس های معاصر تأکید می کند. آن‌ها از یک کفش ورزشی فقط به مدل کفش غالب تبدیل شده‌اند که برای همه جنسیت‌ها هم برای کار و هم برای بازی استفاده می‌شود. در این فرآیند، آنها همچنین به مجموعه‌ای، آثار هنری و کانون توجه برخی از پیشرفت‌های فناوری کلیدی بخش‌های مد و ورزش تبدیل شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید