برند L'Oreal در هفته مد پاریس و ساخت یک جنبه تازه از برند آرایشی و بهداشتی (24-2023)

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

Delphine Viguier-Hovasse از L'Oréal Paris در نمایشگاه باند پاریس و ساخت برند شماره یک زیبایی جهان

 

تیم‌های لورآل پاریس ساختمانی مجلل در منطقه 16 پاریس اجاره کردند تا برای نمایش مد سالانه خود که یکشنبه 1 اکتبر ساعت 9 شب در زیر برج ایفل برگزار شد، آماده شوند. در آخرین روزهای آماده سازی، FashionNetwork.com توانست با دلفین ویگویر-هواس، مدیر عامل بین المللی L'Oréal Paris تماس بگیرد، در حالی که بقیه تیم ها مشغول نهایی کردن بازیگران مدل ها و رقصندگانی بودند که همراهی می کردند. بیست یا بیشتر از سفیران لورآل پاریس در کت واک، یا سازماندهی ظاهری که توسط خانه‌های مد بزرگ برای این مناسبت به آنها وام داده شده است. از سال 2019، Delphine Viguier-Hovasse در راس برند لوازم آرایشی سنگین وزن گروه L'Oréal (با فروش 6 میلیارد یورو) قرار دارد. در مصاحبه زیر او در مورد زنان، ایجاد یک برند زیبایی پیشرو در جهان و نوآوری صحبت می کند

 

FashionNetwork.com: ششمین دوره از فشن شو لورآل پاریس یکشنبه ساعت 9 شب در پاریس برگزار می شود. آیا می‌توانید به ما بگویید که این رویداد چه چیزی را برای برند نشان می‌دهد، و چه چیزی این نسخه را بسیار خاص می‌کند؟

 

Delphine Viguier-Hovasse: فشن شو لورآل پاریس یک رویداد بسیار مهم است، زیرا خلاصه ای از آن برند است. L'Oréal Paris درباره زنان در حال حرکت، از هر سنی، با هر ریشه و هر زمینه اجتماعی است. این در مورد زیبا سازی و قدرت با هم بودن برای زنان  و قدرت آنها است. ما همچنین یک برند غوطه ور در مد هستیم، شریک هفته مد پاریس و Andam که من خودم در هیئت داوران آن هستم. اما مهمتر از همه، ما یک برند زیبایی هستیم، برند شماره 1 زیبایی در جهان.

 

ما با زنان جاه طلبی صحبت می کنیم که می خواهند از محیط خود بیرون بیایند، از شرایط خود خارج شوند و سبک های تازه را تجربه کنند. ما به زنانی که به آن نیاز دارند قدرت می دهیم. زیرا L'Oréal Paris یک برند لوکس در دسترس است و قیمت آن بین 4 تا 40 یورو است. روشن کردن این موضوع مهم است، به همین دلیل است که نمایش مد ما یک رویداد صمیمی نیست، بلکه برای عموم آزاد است.

 

و آنچه در مورد این رژه جدید است این است که ما یک قدم جلوتر رفته ایم - این رژه زیر برج ایفل برگزار می شود، نه در کنار آن. بنای تاریخی که نشان دهنده تاریخ لورآل پاریس است، برندی که 110 سال پیش در پایتخت متولد شد. قرار گرفتن در زیر برج ایفل چیزی است که این برند در مورد آن خلاصه می شود: قدرتمند و پاریسی، تکنولوژیک و جشن. در این نمایش افراد مشهور فراوانی همچون حدود بیست موزه موسیقی لورآل پاریس از جمله ماری بوشه قهرمان اسکی المپیک، کامیلا کابلو خواننده فوق‌العاده با استعداد، ویولا دیویس، بازیگر خارق‌العاده و برنده جوایز متعدد آمریکایی و کندال جنر، عضو جدید L' حضور خواهند داشت. خانواده Oréal که من عاشق اراده آزاد آنها هستم.

 

مصاحبه :

 

FNW: برنامه چگونه پخش خواهد شد و مهمتر از همه، فکر می کنید به چند نفر خواهید رسید؟

 

DV-H: این برنامه به صورت زنده در تمام سایت های برند L'Oréal Paris در سراسر جهان، در اینستاگرام ما و از طریق شرکای تلویزیونی متعدد مانند W9 در فرانسه پخش خواهد شد. همچنین برای اولین بار، با اندکی تاخیر، روی Roblox، پلتفرم بازی که ماهانه 200 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد جذب می کند، پخش خواهد شد. این یک مخاطب نسبتاً جوان، نسبتاً مختلط و جهانی است که برای برند جالب است. سال گذشته، رقمی که ما پس از حدود ده روز پس از نمایش به دست آوردیم، دستیابی به 8 میلیارد مخاطب بالقوه (تأثیر رسانه ای یک کمپین یا فعال سازی، یادداشت سردبیر) بود که نشان دهنده حدود 2 میلیارد نفر است. این باعث می شود که فشن شو لورآل پاریس به یکی از مهم ترین رویدادها در صنعت زیبایی تبدیل شود.

 

 

 

 

 

 

 

FNW: همانطور که اشاره کردید، L'Oréal Paris برند شماره 1 زیبایی در جهان است. هدف از برگزاری چنین رویدادی چیست؟

 

DV-H: برای ارتباط با مخاطب است. فقط به این دلیل که همه نام ما را می دانند به این معنی نیست که همه ما را می شناسند. سوال یکسان نیست: "آیا مارک L'Oréal را می شناسید؟" و "نظر شما در مورد برند L'Oréal Paris چیست؟ مایلم مردم بگویند: "این برندی است که باید محصولات زیبا و با کیفیت ارائه دهد، زیرا سفیران آنها بازیگران زیبایی هستند که باید مطالبه گر باشند. این برندی است که برای همه جذاب است، زیرا در کت واک زنان از هر طبقه و در هر سنی حضور دارند. این برندی است که خیلی کمتر از آن چیزی که مردم فکر می‌کنند جدی است، زیرا به نظر می‌رسد که در حال خوشگذرانی در راه‌پیمایی هستند...» این نمایش باند، نامی را که همه می‌شناسند، نشان می‌دهد.

 

FNW: یک برند زیبایی جهانی بودن به لحاظ عملی از نظر مراکز فروش به چه معناست؟

 

DV:H: L'Oréal Paris در 150 کشور جهان حضور دارد، اما با انفجار تجارت الکترونیک، به طور خاص در چین، صحبت در مورد تعداد نقاط فروش دیگر منطقی نیست. دیگر لزوماً نشان دهنده قدرت یک برند نیست. اما من فکر می کنم که فروشگاه بسیار مهم است، زیرا وقتی یک برند را به صورت سه بعدی تجربه می کنید، هرگز آن را فراموش نمی کنید. تجارت الکترونیک و دیجیتال متفاوت است، شما می توانید زمان بیشتری را در آنجا صرف کنید و عمیق تر بگردید. درست مثل گوش دادن به یک آلبوم در خانه و رفتن به کنسرت. هر دو عالی هستند!

 

FNW: در گذشته صحبت هایی در مورد بوتیک های L'Oréal Paris وجود داشته است. آیا این دیگر مدلی نیست که شما در حال توسعه آن هستید؟

 

DV-H: ما حدود ده بوتیک L'Oréal Paris در چین داریم زیرا با توزیع محلی سازگار است. فکر می کنم برای وجهه برند بسیار مهم است، اما کار ما خرده فروشی نیست، وظیفه ما حمایت از خرده فروشان است.

 

ما هر سال حدود 3 درصد از فروش خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم.

 

FNW: L'Oréal Paris در کدام بازارها بهترین عملکرد را دارد؟ آیا مناطقی وجود دارد که برند هنوز در آن حضور ندارد؟

 

DV-H: البته، بازار زیبایی بسیار رقابتی و بسیار پراکنده است، بنابراین حتی اگر شما رهبر جهان باشید، با سهم بازاری که آنقدرها هم زیاد نیست این کار را انجام می دهید... حتی اگر برند L'Oréal Paris در نوع خود بزرگ است چیزی که واقعاً در مورد L'Oréal Paris عالی است این است که به یک برند متعادل جغرافیایی تبدیل شده است.

 

ابتدا یک برند اروپایی بود، سپس اروپایی و آمریکایی، سپس اروپایی، آمریکایی و چینی. امروزه ما همچنین یک برند برای کشورهای در حال ظهور هستیم. و آنچه بیش از همه به آن افتخار می کنم رشدی است که لورآل پاریس در پنج سال گذشته در برزیل، اندونزی، تایلند، هند، کشورهای خلیج فارس و آفریقای جنوبی به ثبت رسانده است. این‌ها کشورهایی هستند که جایگاه زنان در دنیای حرفه‌ای اهمیت کمتری داشت، دوران تحصیلی آن‌ها در مدرسه چندان طولانی یا کمتر نبود، و L'Oréal Paris اکنون به کسانی که به آن نیاز دارند، قدرت می‌دهد. توسعه در این کشورها به رشد این برند کمک کرده است.

 

 

FNW: L'Oréal Paris یک برند شناخته شده و تثبیت شده است، اما چگونه می توانید برای افراد جوان تر که اغلب انتظارات متفاوتی از بزرگ ترهای خود دارند، جذب کنید؟

 

DV-H: البته شما باید برای جوانان جذاب باشید، با آنها از طریق دیجیتال صحبت کنید... اما کلید اصلی کیفیت محصولات باقی می ماند. این امر به‌ویژه در مراقبت از پوست صادق است، به لطف فناوری پوست بازسازی‌شده ما، که می‌توانیم آن را پیر، برنزه، تحریک و سپس ترمیم کنیم. ما همچنین حدود 3٪ از فروش خود را هر سال در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم، بنابراین دشوار است که فرمول های خود را به چالش بکشیم!

 

بنابراین L'Oréal Paris همچنان برندی با کیفیت برتر با قیمت قابل دسترس است، این نقطه تمایز ما است و این همان چیزی است که برای جوانان جذاب است. ما به هر قیمتی برای عرضه محصول عجله نداریم، اما می‌خواهیم مطمئن شویم که 48 رنگ زیرسازی که 99 درصد رنگ‌های پوست دنیا را پوشش می‌دهند، بافت‌های مناسب رژ لب داریم... البته، برای جذب جوان‌ها. مردم، ما مدل های جوان تری هم داریم، به همین دلیل است که کندال جنر یکی از سفیران ما است.

 

FNW: L'Oréal Paris برندی است که در همه بخش‌های زیبایی حضور دارد، اما قوی‌ترین دسته‌های آن کدامند؟

 

DV-H: ما با محصولات مراقبت از مو و مو به دنیا آمدیم و فرمول های باورنکردنی مانند اسید هیالورونیک را با چندین مولکول ترکیب می کنیم که فیبر مو را حجیم می کند. به عنوان مثال، محدوده Hyaluron Plump یک موفقیت در سراسر جهان است. ما همچنین خوش شانس هستیم که یک بخش حرفه ای در این گروه داریم که در مورد محصولات مو، تخصص زیادی را برای لورآل پاریس به ارمغان می آورد. سپس ما بیش از چهل سال پیش مراقبت از پوست را راه‌اندازی کردیم و این بخش به‌ویژه به لطف بخش داروسازی ما که در ترمیم سوختگی‌ها و آکنه بسیار جلوتر است و به لطف آن از تحقیقات پیشرفته بهره می‌بریم، به طرز چشمگیری سرعت یافته است. به عنوان مثال، با گذشت زمان در این بخش، ما به رهبر جهانی ضد پیری تبدیل شده ایم. این چیزی است که من به شدت در مورد آن احساس می کنم، زیرا وقتی می دانید چگونه یک کرم ضد پیری خوب درست کنید، می دانید که چگونه یک کرم خوب درست کنید! و سپس کمی اخیراً، در سال 1985، آرایش لورآل پاریس در ایالات متحده عرضه شد.

 

FNW: L'Oréal Paris برند پیشرو در مجموعه گروه L'Oréal است. چند نفر مستقیماً برای برند کار می کنند؟

 

DV-H: حدود 180 نفر به طور متمرکز برای توسعه محصولات و تبلیغات کار می کنند. این بیشترین تعداد کارمند در هر برند در گروه است، اما بدون اکوسیستم جهانی معنی ندارد. کارخانه ها، 5000 محققی که روی برند کار می کنند، تیم های تحقیقاتی که تمام فرمول ها را ارزیابی و آزمایش می کنند، همه کسانی که مولکول ها و فرمول ها را روی پوست بازسازی شده آزمایش می کنند. بنابراین ما 180 نفر هستیم، اما بهترین‌های علم از ما حمایت می‌کنند.

 

 

سبد خرید