گیوم جزل برای رهبری تام فورد، پیتر هاوکینگز به عنوان مدیر خلاق انتخاب شد ( 24-2023 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

مالکیت تام فورد توسط شرکت Estée Lauder Cos با استخدام های سطح بالا آغاز می شود.

 

با تکمیل خرید تام فورد در جمعه و تنها چند روز پس از اینکه این طراح افسانه ای آخرین کلکسیون زنانه خود را منتشر کرد، شرکت Estée Lauder Cos Guillaume Jesel را به عنوان رئیس و مدیر اجرایی این برند منصوب کرد، در حالی که پیتر هاوکینگز به عنوان مدیر خلاق انتخاب شده است.

 

گروه Ermenegildo Zegna که مجوز مد را به عنوان بخشی از قرارداد استی لادر - که ارزش این برند را 2.8 میلیارد دلار ارزیابی می کند - در اختیار دارد، مدیر اجرایی تام فورد مد را منصوب کرده است که انتظار می رود در ماه جولای معرفی شود و این نقش را در سه ماهه سوم به عهده بگیرد. . این نقش مسئولیت جمع آوری، بازرگانی و تولید و همچنین توزیع خرده فروشی و عمده فروشی را بر عهده خواهد داشت.

 

 

بررسی مواد تشکیل دهنده

تام فورد و دومنیکو دی سول تا پایان سال به عنوان مشاور برند ادامه خواهند داد. به گفته یکی از نمایندگان، فورد قصد دارد به جای مد، روی پروژه های سینمایی در حال توسعه از طریق شرکت تولید خود Fade to Black تمرکز کند.

 

فورد در مورد انتصابات رهبری جدید گفت: "گیوم یک رهبر استثنایی است، نه تنها با درک تجاری قوی از زیبایی، بلکه درک خوبی از مد نیز دارد."

 

او هاوکینگز، همکار دیرینه اش را کارگردان خلاق ایده آل نامید. او ادامه داد: «پیتر 25 سال پیش به عنوان دستیار طراحی لباس مردانه در گوچی کار با من را آغاز کرد و به سرعت به سمت طراح ارشد مردان در این شرکت رفت و زمانی که او برای پیوستن به من در برند تام فورد به من پیوست. او یک رهبر فوق‌العاده با استعداد با تجربه‌ی فوق‌العاده در صنعت است و انتصاب او به من این اطمینان را می‌دهد که تعهد من به ایجاد محصولات مد با بالاترین سطح طراحی و کیفیت ادامه خواهد داشت

 

به عنوان رئیس و مدیر عامل تام فورد، جسل که از سال 2014 رهبری تام فورد بیوتی را بر عهده داشته و در سپتامبر به ریاست تام فورد بیوتی و بالمین بیوتی ارتقا یافته است، بر تمامی بخش‌های عمودی نظارت خواهد داشت و به رهبران اجرایی لادر، جین هرتسمارک هودیس، مدیر اجرایی گزارش می‌دهد. رئیس گروه و تریسی تی تراویس، معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی.

 

جزل به ساخت Tom Ford Beauty کمک کرده است، که لادر مجوز آن را از حدود سال 2005 دریافت کرده است، به یک برند بزرگ تبدیل شود که انتظار می‌رود طی دو سال آینده به فروش خالص سالانه 1 میلیارد دلار برسد، و تحلیلگران انتظار دارند که به زودی توسعه یابد. مراقبت از پوست و بازارهای جدید

 

جسل قبل از رهبری تام فورد بیوتی، یک دهه را با MAC Cosmetics گذراند و همچنین از زمان پیوستن به استی لادر در سال 2000، در تعدادی از نقش‌های ارشد دیگر از جمله معاون بازاریابی جهانی لوازم آرایش، فعالیت کرد.

 

گیوم در شکل دادن به بخش زیبایی لوکس کسب و کار ما نقش بسزایی داشته است. توانایی او در بیان نام تجاری تام فورد منجر به دستیابی تام فورد بیوتی به موفقیت جهانی قابل توجهی شده است، و او را برای هدایت برند تام فورد به سمت آینده هیجان انگیزش مناسب می کند."

 

در مورد هاوکینگز که اخیراً معاون ارشد لباس‌های مردانه تام فورد بوده است، مسئولیت‌های او شامل نظارت بر دسته‌های لباس‌های زنانه، مردانه و اکسسوری‌ها خواهد بود که نقش طراح اصلی بخش مد و نمایش‌های مد را بر عهده می‌گیرد. او مستقیماً به جزل و مدیر عامل تام فورد مد گزارش می دهد که آن شخص به آن ملحق شود.

 

هاوکینگز کار خود را در سال 1998 در گوچی تحت هدایت تام فورد آغاز کرد و از نزدیک با او در توسعه مجموعه لباس مردانه گوچی همکاری کرد. او در سال 2006 گوچی را ترک کرد تا به تام فورد در راه اندازی برند همنام خود بپیوندد، جایی که او بر طراحی و تولید لباس مردانه نظارت داشت.

 

پیتر یکی از برجسته ترین طراحان لباس مردانه در جهان است. جزل گفت: تجربه طراحی او در کار تحت نظر تام فورد بی نظیر است و تعهد او به کیفیت بی وقفه است. هیچ کس مناسب‌تر از پیتر نیست که بتواند دیدگاه خلاقانه افسانه‌ای بنیانگذار را به آینده منتقل کند.»

 

 

در سال آینده و فصل جدید تحولات بسیار جذابی در این برند در حال رخ دادن است . 

 

سبد خرید