Urban Outfitters فروشگاهی را در شانزلیزه پاریس افتتاح می کند ( 2023)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

خیابان شانزلیزه پاریس به‌طور فزاینده‌ای مورد تقاضا است و چندین فروشگاه جابه‌جایی و افتتاحیه یک سال قبل از بازی‌های المپیک 2024 انجام می‌شود. JD Sports و Calvin Klein افتتاحیه های آینده خود را در شانزلیزه اعلام کرده اند و Urban Outfitters نیز از این روند پیروی خواهد کرد. به گفته نایت فرانک، متخصص املاک تجاری، این برچسب آمریکایی مکانی را در شماره 102 در خیابان معروف انتخاب کرده است.

 

 

 

Urban Outfitters در میانه خیابان، روبروی رستوران Fouquet، در محوطه ای به مساحت 680 متر مربع نزدیک به فروشگاه های ساندرو، نایک، سواچ و زارا فروشگاهی راه اندازی خواهد کرد. تاریخ افتتاح این فروشگاه هنوز مشخص نیست.

Urban Outfitters به طراحی فضای داخلی خرده فروشی غیرمعمول و چشمگیر عادت کرده است و بدون شک در این مکان جدید نیز قصد دارد همین کار را انجام دهد. این فروشگاه مجموعه‌های لباس‌های آماده برای زنان و مردان، اکسسوری‌ها، لباس‌های زیر زنانه، اشیاء دکوراسیون منزل و وسایل را تجاری می‌کند.

 

 

Urban Outfitters در حال حاضر فروشگاهی را در خیابان 146 rue de Rivoli در پایتخت فرانسه راه اندازی کرده است که در سال 2018 افتتاح شد. از آن زمان، این فروشگاه در نیس نیز در مرکز خرید Cap 3000 افتتاح شده است، در حالی که مالک برچسب URBN در چند سال گذشته وارد بازار شده است. بازار فرانسه با برچسب های دیگر آن، Anthropologie و Free People.

 

 

 

Urban Outfitters در سال 1970 در فیلادلفیا تأسیس شد و بیش از 200 فروشگاه در سراسر جهان دارد. در سه ماهه دوم سال 2023 (بین ماه مه و جولای)، زمانی که فروش مستقیم آن 14.1 درصد کاهش یافت، یک پچ مشکل دار را پشت سر گذاشت. روند برای گروه URBN به عنوان یک کل (شامل Urban Outfitters، Free People، Anthropologie، Nuuly و سایر برچسب ها) مثبت بود، با رشد درآمد 7.5٪ در همان دوره، به 1.27 میلیارد دلار.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید