کارلوس آلکاراز اولین کمپین لویی ویتون خود را انجام داد (2023 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

پاریس - کارلو آلکاراز تنیسور پس از پیروزی خود در ویمبلدون، اولین کمپین خود را به عنوان سفیر لویی ویتون انجام می دهد.

 

این کمپین در روز جمعه در کانال‌های دیجیتال ویتون، واندرکایند اسپانیایی را در ژست‌های ورزشی - در اینجا یک سرویس، آن‌جا دنباله‌روی - در حالی که لباس‌های دوخته شده و لباس شب پوشیده است، می‌بیند.

 

این فرصتی برای برند لوکس فرانسوی است تا با مخاطبان ورزش دوست صحبت کند - و به مصرف‌کنندگان یادآوری کند که پیشنهاد مد آن شامل لباس‌های تجاری همیشگی، خیاطی‌های مدرن و لباس‌های تاکسیدو می‌شود که برخی از آن‌ها با نقوش ژاکارد تونالیته خاردار هستند.

 

اکثر برندهای مد در کمپین های تبلیغاتی طرح های باند فرودگاه را برجسته می کنند، در حالی که ویتون در مجموعه ای از خطوط تولید ارتباط برقرار می کند. این بار کمد لباس مردانه رسمی تر آن برای بهار و تابستان 2024 مورد توجه قرار گرفته است.

 

عکاس دن جکسون، آلکاراز را در هتل د میسون، عمارت قرن هجدهم در خیابان دانشگاه پاریس که طراح فقید کارل لاگرفلد بیش از 30 سال آن را خانه می خواند، ثبت کرد.

 

 

 

 

 

یک کتاب ظاهری 21 صفحه‌ای که به همراه بیانیه مطبوعاتی درباره کمپین آلکاراز ارسال شده است، مدل‌هایی را در همان اتاق‌های روکوکو آلکاراز به تصویر می‌کشد، اما عکاس توماس لور در حالت‌های ثابت و در حال حمل طیف وسیعی از کالاهای چرمی، از جمله نمونه کارها، کیف‌ها و کیف‌ها را به تصویر می‌کشد. کوله پشتی

 

آلکاراز به WWD گفت: «به عنوان یک ورزشکار، ما هر روز لباس نمی‌پوشیم، اما موقعیت‌های خاصی وجود دارد و احساس خوب بودن و ظاهر شدن احساس خوبی دارد. فکر می‌کنم وقتی بزرگ شدم، قطعاً قدردانی بیشتری از یک کت و شلوار خوش دوخت دارم

 

این ورزشکار کار با برندی مانند ویتون را "رویایی به حقیقت پیوسته" نامید که عکس جکسون تا به حال برجسته بوده است.

 

او گفت: از میان تمام لباس‌هایی که برای کمپین به تن کرد، «فکر می‌کنم مورد علاقه‌ام کت و شلوار خاکستری بود». این باعث شد که من برای «کسب و کار» احساس آمادگی کنم

 

مجموعه لباس های Alcaraz که در 31 آگوست وارد بوتیک های ویتون شد، توسط استودیو مردانه طراحی شده است. اولین مجموعه فارل ویلیامز به عنوان مدیر هنری مردانه در Vuitton در ژوئن گذشته رونمایی شد و انتظار می‌رود ژانویه آینده در فروشگاه‌ها عرضه شود.

 

"او یک نماد است. آیا کاری هست که او نتواند انجام دهد؟» آلکاراز مشتاق ویلیامز بود. من هم مثل بقیه، از دیدن کارهایی که او در لویی ویتون انجام می دهد هیجان زده هستم

 

آلکاراز اولین گرند اسلم خود را در مسابقات آزاد آمریکا در سال 2022 به دست آورد و اولین مرد تاریخ شد که قبل از 20 سالگی در رنکینگ جهانی تنیس صدرنشین شد.

 

او با تأمل در سال گذشته گفت: «این یک سفر جهنمی بوده است. "راستش را بخواهید، هنوز احساس می کنم همین دیروز اینجا در نیویورک بودیم، خیلی دیوانه کننده است که فکر کنید یک سال پیش بود. مشتاقانه منتظر بازگشت به آنجا در مقابل جمعیت نیویورک هستم

 

مطمئناً، این بازیکن جوان با سبک بازی انفجاری خود تماشاگران را مجذوب خود کرده است و همچنین در سال 2023 در ایندیان ولز و مادرید قهرمانی ATP 1000 را کسب کرده است.

 

آلکاراز در مسابقات ویمبلدون در ژوئن گذشته با شکست دادن نواک جوکوویچ مدافع چهار دوره قهرمانی، قهرمان مردان برتر شد.

 

آخرین تورنمنت گرند اسلم سال، مسابقات آزاد ایالات متحده از دوشنبه آغاز می شود و تا 10 سپتامبر در مرکز ملی تنیس USTA Billie Jean King در محله کوئینز شهر نیویورک ادامه دارد.

 

Vuitton امسال با سرعت ثابتی سفیران را ثبت نام کرده است و شخصیت های دنیای ورزش را تقویت می کند.

 

ماه گذشته، این برند، شناگر قهرمان فرانسوی، لئون مارچند، در مسابقات قهرمانی جهانی آبزیان در ژاپن قرارداد امضا کرد، جایی که او آخرین رکورد انفرادی جهانی مایکل فلپس را شکست.

 

از دیگر سفیران ویتون از دنیای ورزش می توان به تنیس بازان نائومی اوزاکا و وو ییبینگ اشاره کرد. اسکی باز آیلین گو; بازیکن فوتبال سام لی; دن کارتر بازیکن راگبی و سو ییمینگ اسنوبوردکار.

 

گالری راه اندازی: کارلوس آلکاراز با کت و شلوارهای سفارشی برای کمپین لباس رسمی مردانه بهار 2024، لویی ویتون را در دادگاه نشان می دهد

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید