روند فعلی مد برای سال 2023 و اتفاقات در راه 2024

 

 

 

 

مجله بنیادی

 

 

چه چیزی برای پوشیدن در سال 2022 مد بود؟

قبل از اینکه به روند مد فعلی بپردازیم، بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین روندهای مد در سال 2022 بیندازیم.

 

سال گذشته شاهد ظهور ست‌های هماهنگ، هودی‌های زیر کتانی، کت‌های ماکسی، شلوارهای گشاد و کت‌های سایز بزرگ بودیم. این سبک ها در همه جا دیده می شد، از استایل خیابانی گرفته تا باندهای مد بالا. آنها محبوب بودند زیرا راحت، همه کاره و شیک بودند.

 

 

رنگ‌های تند و زنده مانند صورتی تند، آبی، نارنگی و رنگ‌های نئون بر صحنه مد در سال 2022 غالب شدند. برخی از سایه‌های پاستلی مانند مریم گلی و یاسی نیز به کمد لباس‌های ما راه یافتند.

 

چه روندهایی از سال 2022 همچنان در مد است

در حالی که برخی از روندهای مد زودگذر هستند، برخی از آنها از سال 2022 همچنان در سال 2023 مد خواهند بود.

 

مجموعه های هماهنگ

مجموعه‌های Co-ord برای کسانی که می‌خواهند ظاهری جمع و جور بدون تلاش زیاد برای پیدا کردن استایل زیبا و متناسب داشته باشند، عالی هستند. در سال 2023، می‌توان انتظار داشت که مجموعه‌های هماهنگ بیشتری را در انواع چاپ، پارچه و رنگ مشاهده کنیم. این ست ها برای دفتر یا یک شب بیرون رفتن با دوستان عالی هستند.

 

 

هود زیر بلیزر

هودهای زیر کت شلوار وسیله ای معمولی و در عین حال شیک برای بالا بردن لباس شما هستند. این روند ترکیبی از راحتی و سبک است، و ما در سال 2023 به دیدن آن ادامه خواهیم داد. انتظار می‌رود هودی‌های بیشتری با گرافیک، آرم و طرح‌های برجسته همراه با کت‌های کلاسیک ببینیم.

 

مانتوهای ماکسی

کت‌های ماکسی، تکه‌هایی هستند که می‌توانند فوراً به هر لباسی ظاهری پیچیده ببخشند. در سال 2023، احتمالا شاهد مانتوهای ماکسی بیشتری در رنگ‌های روشن، طرح‌های بازیگوش و الگوهای رنگ‌آمیزی خواهیم بود. کت ها برای لایه بندی مناسب هستند و می توانید آن ها را با هر چیزی بپوشید، از شلوار جین گرفته تا لباس.

 

شلوار گشاد

 

شلوارهای گشاد یک استایل کلاسیک و جاودانه هستند که باید ماندگار شوند. آنها راحت، همه کاره هستند و برای هر موقعیتی ایده آل هستند. امسال به دنبال شلوارهای گشاد با پارچه های مختلف و طرح های رنگارنگ مد روز باشید.

 

بلیزرهای سایز بزرگ

بلیزرهای سایز بزرگ جزء اصلی کمد لباس در هر دو حالت رسمی و غیر رسمی هستند. صحنه مد فعلی برای کت های بزرگ تر در سایه ها و بافت های متضاد تنظیم شده است. بلیزرها نه تنها ظریف هستند، بلکه همه کاره هستند و به راحتی لایه بندی می شوند.

 

چه روند مد در سال 2023 انتظار می رود؟

اکنون که روندهای مد روز را پوشش می دهیم، بیایید بررسی کنیم که چه روندهای جدیدی در سال 2023 ظهور خواهند کرد.

 

جین روی جین

ترکیب پرینت های پررنگ

مد پایدار

یکی از ترندهایی که قرار است امسال بازگردد، جین روی جین است. این سبک در دهه 90 محبوب بود و به آرامی راه خود را به باند فرودگاه ها و بوتیک های مد باز می کند. در سال 2023، ما باید به دنبال لباس های جین بر روی جین در سایه ها و لباس های مختلف باشیم.

 

روند دیگری که در سال 2023 بسیار شاهد آن خواهیم بود، طرح ها و طرح های جسورانه است. از طرح های حیوانی گرفته تا الگوهای انتزاعی، آنها بر صنعت مد تسلط خواهند داشت. شما می‌توانید این طرح‌ها را به روش‌های مختلفی بپوشید، از لباس‌های سر تا پا گرفته تا اکسسوری‌های استیشن.

 

 

در سال 2023، مدهای اخلاقی و پایدار نیز افزایش خواهد یافت. مصرف کنندگان نسبت به تأثیر آنها بر محیط زیست آگاه تر می شوند و مارک های مد به آن توجه می کنند. ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که برندهای بیشتری را با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست و شیوه‌های تولید اخلاقی ببینیم.

 

همانطور که منتظر باقی سال 2023 هستیم، دیدن اینکه چگونه مد به تکامل خود ادامه می دهد و مرزها را جابجا می کند، هیجان انگیز است. روندهای امسال قبلاً بیانیه ای داده اند و به این کار ادامه خواهند داد. فرقی نمی‌کند سبک‌های کلاسیک را ترجیح می‌دهید یا می‌خواهید با آخرین روندها آزمایش کنید، چیزی برای همه در منظره مد فعلی وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید