ترند های کیف در فصل 2023

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

امسال در فصل 2023 بسیاری از برندها به دنبال استقبال بسیار از مدل های متنوع و رنگ های سبک باگت در تنوع و مدل های مختلف از نظر فرم و حجم میادرت به طراحی کیف در سایز های مختلف کردند

 

 

در هفته های مد نیویورک و پاریس و برندهایی که در این هفته های مد شرکت کردند تلاش برای رونمایی از سبک ها و مدل های مختلفی از آکسسوری کیف را داشتند .

 

 

یکی از مدل هایی که در هفته های مد و برندهای مختلف به آن پرداخته شده است و در کالکشن های آنها رونمایی شد مدل کیف باگن بود که بسیار مورد توجه طرفداران مد قرار گرفته . البته از آن جایی نشات می گیرد که در چند فیلم و سریال پر طرفدار در سکانس هایی و در موقعیت هایی از فیلم با به دست گرفتن این مدل از کیف به این سبک و مدل اعتبار بیشتر دادن و این مدل از کیف ها را در روند رو به رشد و اوج گرفتن قرار دادن و همین موضوع باعث توجه بیش از پیش برای این مدل گردید

 

 

تنوع در کاربرد و راحتی و جذابیت و زیبایی این مدل و اینکه با توجه به فرم کیف که در نظر اول بسیار کوچک و قابل حمل و راحت به نظر می رسد اما کیف بسیار با حجم بالایی است .

 

 

در برندهای بسیاری امسال و در سال 2023 از این مدل در کالکشن های خود استفاده شده و البته این سبک از کیف مورد علاقه بسیاری برندها است. تنوع رنگی و متریال در این طراحی از کیف هم باعث جذابیت و کاربرد زیاد آن شده است و طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید