قارچ و خواص متنوع آنها برای پوست ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

قارچ ها برای پوست های  مشکل دار جادویی هستند و حتی مجبور نیستید آنها را بخورید

برخی از قارچ‌ها به عنوان تسکین دهنده پوست حساس شناخته شده‌اند، اما خواص آرام‌بخش آن‌ها هنوز نسبتاً استفاده نشده است

 

قارچ ها ظاهرا یکی از رایج ترین غذاهای منفور اما بسیار هیجان انگیز  هستند. گمان می رود  به همین دلیل است که محصولات زیبایی حاوی قارچ هستند علیرغم توانایی پذیرفته شده آنها به عنوان محصولات  آرام کننده  و تسکین پوست های حساس، نسبتاً جذاب باقی می مانند و برندهای بزرگ از آنها استفاده می کنند .

 

هزاران گونه قارچ وجود دارد، اما 6 تا 8 گونه به طور منظم در مراقبت از پوست استفاده می شود، عمدتا به دلیل خواص آنتی اکسیدانی، سازگاری و آبرسانی آن در شرایطی مانند روزاسه، خشکی و تحریک.

 

نیم دوجین از گونه های  قارچ ها به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی و آبرسانی به طور منظم در مراقبت از پوست استفاده می شوند.

طب چینی قرن‌ها از قارچ‌ها در مراقبت از پوست استفاده کرده است، اما Origins در سال 2005 با دکتر اندرو ویل، متخصص طب جایگزین تحصیل‌کرده در هاروارد، گروه مصرف‌کننده جهانی را اختراع کرد. بیماری، آلرژی، شکستگی یا عدم تعادل هورمونی، نه تنها به این دلیل که کاملاً در بازگرداندن آرامش کار می کنند، بلکه به این دلیل که بیشتر شبیه یک درمان لوکس به نظر می رسند تا یک دارو.

www.countryandtownhouse.com/style/health-and-beauty/skincare-trends-2023/

 

 

 

 

به نظر می رسد  قهرمان ( یک برند لوازم آرایشی و بهداشتی ) ، لوسیون تسکین دهنده تسکین دهنده و ارتجاعی قارچ Mega آن است. که با قیمت (32 پوند) عرضه می شود، زیرا سریع عمل می کند و به راحتی در یک روال موجود و مقرون به صرفه تر قرار می گیرد (بعد از پاکسازی، قبل از سرم و مرطوب کننده). ترکیبی از عصاره قارچ ریشی با چاگا تخمیر شده و سایر قارچ‌ها برای آرام‌سازی سریع، به علاوه اسید هیالورونیک و گلیسیرین برای ظاهری سریع‌تر و هیدراته‌تر. در سنین، جنسیت و انواع پوست به طور غیرعادی طرفداران اختصاص داده شده است.

 

طیف Ren's Evercalm در کل بسیار عالی است . سرم تسکین قرمزی رن (45 پوند) از عصاره قارچ سفید استفاده می کند: اثر خنک کنندگی فوری، صاف کننده پوست و کمی حجیم کننده آن باعث می شود تا مدت ها مورد علاقه مبتلایان به روزاسه باشد و به خوبی زیر آرایش می نشیند، به طوری که کسانی که مستعد قرمزی هستند تمایل دارند آن را بپوش (اشکال من با بسیاری از محصولات دارویی بیشتر این است که توجه کمی به آنچه ممکن است در بالای آنها اعمال شود، می شود.)

 

برندهایی که ناامیدی از استفاده از قارچ ها برای تولید محصولات پوستی هستند بیشتر به ذلیل قیمت آن است. در این ارتباط معامله قارچی بسیار کم صورت میگیرد ، اما من یک چیز غیر منتظره که تا هم اکنون به نظر بسیار بد به نظر می رسید را در تحقیقاتم  پیدا کردم، و آن این موضوع است که قبلاً در مورد پوست عالی Q+A نوشته‌ام، و هنوز هم معتقدم که مراقبت از پوست بسیار خوب و ساده (همه گیاهخواران) را با قیمت‌های منصفانه می‌سازد. سرم صورت Q+A Zinc PCA (9 پوند) برای پوست‌های چرب، مستعد لکه‌دار و مختلط است و با ریشی (یکی که در Origins Mega-Mushroom استفاده می‌شود) و شیتاکه و همچنین روی پوست اثرات بسیار مثبتی دارد این یک ناجی برای پوست‌های مشکل‌دار ساخته شده است.، و کرمی برای خاموش کردن آتش بدون اینکه چرب باشد به حساب می آید . ( ترجمه از مجله گاردین )

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید