آنچه مصرف کنندگان از محصولات مراقبت پوستی در صال 2023 می خواهند ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

آنچه مصرف کنندگان از زیبایی در سال 2023 می خواهند

24 اکتبر 2022

دنیس هریش، شرکت معیار

 

مصرف کنندگان لوازم آرایشی در ایالات متحده در سال 2022 گردهم آمدند تا به صنعت کمک کنند تا بعد از  وضعیت پاندمی این روند بهبود یابد. هفتاد و پنج درصد از زنان خریدار لوازم آرایشی در ایالات متحده می گویند که خرید لوازم آرایشی در حال حاضر، پس از همه گیری، به اندازه قبل از شروع همه گیری برای آنها مهم یا مهمتر شده است.

www.gcimagazine.com/consumers-markets/news/22512091/what-consumers-want-from-beauty-in-2023

 

اینکه آیا تمایلات خرید آنها در سال 2023 با وجود تورم و رکود احتمالی همچنان قوی باقی می ماند یا خیر، هنوز مشخص نیست. آنچه واضح است این است که اشتیاق افسارگسیخته او برای امتحان محصولات زیبایی جدید در سال آینده توسط یک چشم انداز اقتصادی نه چندان خوب دستکاری نشده است.

 

شرکت بنچمارکینگ، از طریق مطالعات تحقیقات اولیه کمی از مارس تا اکتبر 2022، از هزاران خریدار زیبایی زن آمریکایی خواست که نظرات خود را در مورد محصولات جدیدی که در سال 2022 امتحان کردند و دوست داشتند، و آنچه که در سال 2023 بیشتر منتظر آن هستند، به اشتراک بگذارند. این مقاله به بررسی این نگرش های مصرف کننده و چگونگی مطابقت آنها با انتظارات روند صنعت به طور کلی می پردازد. با توجه به این موضوعات

 

صنعت جهانی آرایشی و بهداشتی

بسته بندی

عناصر

برندها و محصولات

تامین کنندگان و خدمات

خرده فروشی

مصرف کنندگان و بازارها

چند رسانه ای

مناسبت ها

زیبایی شتاب

 

HOME

مصرف کنندگان و بازارها

آنچه مصرف کنندگان از زیبایی در سال 2023 می خواهند

24 اکتبر 2022

دنیس هریش، شرکت معیار

محصولات حجیم کننده لب (16%)، اکستنشن مژه / مژه مصنوعی (15%)، فونداسیون مناسب پوست (13٪، مخصوصاً زیرسازی چوبی)، خط چشم یا برچسب / مهر ابرو (11%)، و روکش ابرو (10%) لیست انواع محصولات آرایشی جدید که برای اولین بار در سال 2022 توسط مصرف کنندگان آزمایش شده است. عکس توسط Good Faces در Unsplash.

 

 

 

 

در این روند و مسیر با مقایسه آمارهای سال 2020 با تحولاتی که در دئران پاندمی و بعد از آن رخ داد می توان به درصدهای بسیار متنوعی از درخواست ها و تقاضای افراد برای خرید محصولات بهداشتی و مراقب پوستی رسید 

 

 

سبد خرید