Aromatherapy Associates پلت فرم جدید تجارت الکترونیک را راه اندازی کرد (2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

برند سلامتی بریتانیایی Aromatherapy Associates در حال تسریع عملیات جهانی مستقیم به مصرف کننده با فروشگاه اینترنتی جدید است.

 

این شرکت با آژانس دیجیتال Astound Commerce همکاری کرده است که یک پلتفرم تجارت الکترونیکی متحول کننده Shopify Plus برای آن ایجاد کرده است.

 

این برند که قبلاً استراتژی فروش عمده فروشی را در اسپاها و سهامداران خرده‌فروشی در اولویت قرار داده بود، ابتدا به یک مدل دیجیتال DTC برای فروش عطرهای خانگی، محصولات مراقبت از پوست و حمام، بدن و دوش خود در طول همه‌گیری معطوف شد. با این حال، پلتفرم قدیمی آن به آن اندازه که می خواست غوطه ور نبود.

 

از این رو پیوند با آستاوند. پس از یک مشاوره عمیق "طراحی شده برای تجزیه و تحلیل قانونی چالش های خاص کسب و کار و ترسیم یک مسیر روشن برای ارتقای تجربه مشتری آنلاین"، Aromatherapy Associates پلت فرم Shopify Plus را "به عنوان پایه ای برای تکامل تجارت الکترونیک خود" انتخاب کرد.

 

پلتفرم مجدد به Shopify 2.0، "از شتاب دهنده داخلی خود برای Shopify Plus برای ردیابی سریع زمان ورود به بازار استفاده می کند". علاوه بر این، Astound یک مفهوم خلاقانه سفارشی ایجاد کرد، "تعریف مجدد تجربه کاربر و زیبایی شناسی برند باعث می شود تجربه آنلاین یکپارچه باشد در حالی که طراحی اکنون منعکس کننده اصول لوکس، کیفیت و مهارت برند است".

 

لورا بیلی، رئیس جهانی تجارت الکترونیک در Aromatherapy Associates، گفت: "آنها نه تنها یک پلتفرم مطمئن برای آینده ایجاد کرده اند که از برنامه های رشد DTC ما پشتیبانی می کند، بلکه وب سایتی را نیز ایجاد کرده اند که به زیبایی صیقل داده شده و موقعیت ما را در اختیار ما قرار می دهد. نام تجاری به عنوان رهبر رده رفاه - ارائه یک تجربه غوطه ور و غنی از برند برای تعامل و خوشحالی مشتریان فهیم ما.

سبد خرید