تبلیغاتی متفاوت در مرکز لندن برای صنعت مد (2022)

 

 

مجله بنیادی 

 

تصویر  Lil Nas X در Piccadilly Lights به صورت سه بعدی در بیلبرد در برابر مردم

با راه اندازی یک فیلم انیمیشن سه بعدی که در Piccadilly Lights و با بازی سفیر جهانی لیل ناس ایکس (Lil Nas X) به نمایش در می آید، با ایده و خلاقیت طراحی بیلبوردی عظیم بیشترین وسعت دید را در یکی از محله های خرید کلیدی لندن به خود اختصاص داده است و هیجان بسیار را بوجود آورده است.

 

 

این فیلم که با ایده (شجاعت برای واقعی بودن) نامیده می‌شود و به «ماموریت و پیام مربی در مورد پذیرش تمام جنبه‌های شخصیتی با اعتماد به نفس  که با الهام بخشیدن به دیگران برای بیان واقعی خود یک نمایش عالی را بوجود ـآورده است  مرتبط است.

 

Piccadilly Lights در Piccadilly Circus بزرگترین نمایشگاه تبلیغاتی در اروپا است و برای دهه‌ها به عنوان یک مکان کلیدی برای دیده شدن برندها مشهور بوده است و برندهای فناوری، خودرو و FMCG به آن علاقه دارند. در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای توسط برندهای مد مورد استفاده قرار گرفته است - با توجه به اینکه تعداد زیادی از آنها پرچم‌دارهایی دارند که در فاصله کمی فاصله دارند، جای تعجب ندارد. گل سرسبد Coach درست در خیابان ریجنت است.

 

این کمپین به صورت 24 ساعته اجرا می شود و تا ماه نوامبر هر ساعت یک بار کنترل تمام صفحه سه بعدی ظاهر می شود.

 

این داستان «تکامل شجاعانه لیل ناس ایکس برای تبدیل شدن به فردی که امروزی است و موانعی که در طول سفر بر آنها غلبه کرد» را روایت می کند.

 

در آن، او "از درهایی عبور می کند که نشان دهنده مبارزاتی است که او در زندگی با آن روبرو بوده است - از ترس، شک به خود، تا قضاوت دیگران".

 

این سکانس با نگاه کردن او به سیرک پیکادیلی در حین اجرا به پایان می‌رسد و «به جهان الهام می‌دهد تا از محدودیت‌های خود فراتر رفته و تمام جنبه‌های واقعی خود را بیان کند».

 

البته، جدای از داستان، این واقعیت که این یک انیمیشن سه بعدی است، به خودی خود یک خبر جالب است. برای دستیابی به آن، این برند از فناوری Ocean’s DeepScree 3D استفاده کرد تا توهم Lil Nas X را ایجاد کند که به سمت بیننده و خارج از صفحه حرکت می کند و از دنیای دیجیتال او فراتر می رود.

سبد خرید