با کیف های جذیذ جذاب تر به نظر برسید (2022-2023)

 

مجله بنیادی 

 

 

کیف هلالی ترند بعدی کیف دستی بزرگ هستند

 

وقتی نوبت به کمد لباس‌های ما می‌رسد، به سختی می‌توان به سبک بزرگ‌تر از کیف دستی اشاره کرد.

 

در حالی که سایر گرایش‌های لوازم جانبی می‌آیند و می‌روند، همیشه کیف های دستی  یک قطعه مهم در پازل بازی ما باقی می‌ماند و شکل‌ها و اندازه‌ها بیش از یک فصل در صدر بازی‌های سبک باقی می‌مانند.

 

در سال‌های گذشته، کیف های دستی متنوع با سیلوئت‌های بزرگ‌تر از حد معمول حکمفرما بودند، اما در حال حاضر، یک شکل وجود دارد: با طراحی هلالی .

 

در طراحی های امسال برای سال چدید و فصل در راه با الهام از احیای ترندهای دهه 90 و 2000، کیف هلالی حد وسط بین کیف های هوبو و کیف شانه ای در نظر گرفته می شود، با یک سبک خاص که عنوان اکسسوری ضروری فصل را به خود اختصاص داده است: طراحی  هاله از برند سالواتوره فراگامو.

 

کیف Ferragamo Aura با ظاهری متمایز، زرق و برق معاصر را به نمایش می گذارد. شکل صاف و بریده مانند به آن کمک می کند تا از بین مردم متمایز شود، در حالی که همچنان بدون دردسر با سبک معمولی و جذاب مدل های خارج از وظیفه، اینفلوئنسرها و چهره های معروف ترکیب می شود.

 

 

 

 

ظاهر ممکن است فریبنده باشد، اما Ferragamo Aura الهام گرفته از قمری به طور ظریفی جادار است، با مقدار زیادی از فضا داخلی برای مرتب نگه داشتن وسایل شخصی شما. داخلی با پوشش چرم گوساله دارای یک جیب مسطح، دو شکاف و یک جیب پشتی با بسته شدن آهنربا برای حداقل احساس و حداکثر کارایی است.

 

با ظاهری بسیار متفاوت و جذاب  و در عین حال غیررسمی، قابل تشخیص ترین ویژگی Ferragamo Aura، زنجیر پوشیده شده از الافه بزرگ و الهام گرفته از سراجی است. مطابق با تزئینات کیف، پوست مار حسی از تجمل به ظاهر می بخشد.

 

مطابق با زنجیره بزرگ، لوگوی امضای این برند Gancio، به شکل ماکرو، روی درب جلویی کیف است. این محصول با الهام از دروازه های جلویی Palazzo Spini Feroni در خانه این برند در فلورانس، یکی از لوازم جانبی Salvatore Ferragamo است.

 

این طراح جدید  را به روش خود بپوشید

Ferragamo Aura یک کیف منحصر به فرد به اندازه صاحبش، به گونه‌ای طراحی شده است که بتوان آن را به روش‌های مختلف پوشید.

 

برای ظاهری غیررسمی‌تر که یادآور دوران Y2K است، شکل هلالی از آن زاده شده و به طرفرداران ارائه گردیده است، آن را روی شانه بپوشید. با بدنه متقاطع به طوری که از همراه داشتن آن در همه تایم های خود از صبح تا شب لذت ببرید ، با Ferragamo Aura این طراحی که کاملا کاربردی و تجمل گرایانه است  را با رنگ هایی بی نهایت دلفریب  آمیخته اند.

 

برای استایل های خود پیشنهاد می شود یا بند شانه را به طور کامل بردارید تا Ferragamo Aura به یک کلاچ براق و آماده برای شهر تبدیل شود و زنجیر درشت و لوگو را در جلو و وسط قرار دهید.

 

این طراحی ها با چهار رنگ مجزا در دسترس - مشکی، سلا، قرمز سکویا و آبی یخچالی - هاله ای ارائه شده است که با هر هاله شما مطابقت دارد. با در آغوش گرفتن ماهیت بازیگوش استایل رو به عقب، با شلوار باری کم قد و یک سه راهی نوزاد، ظاهر را کامل کنید. برای ظاهری پیچیده تر، کیف دستی را با یک بافتنی روشن و با رنگ روشن و یک مینی چرم ست کنید.

 

کیف هلالی Ferragamo Aura با ظاهری متمایز از زرق و برق معاصر اکنون در دسترس است. لوازم جانبی الهام گرفته از سراجی هم جادار و هم کاربردی است و ظاهری در بالای شهر و در عین حال غیررسمی دارد. کل مجموعه را اینجا کاوش کنید.

سبد خرید