طبیعت گرایی و رسانه های مد (24-2023)

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

روش‌های ارزش مد منابع یادگیری کوتاه‌مدتی هستند که به موضوعات متمرکز بر مد و طبیعت توجه می‌کنند. هدف آنها طراحان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و متخصصان مد است و برای هر کسی که به مد و پایداری علاقه دارد باز است. خواندن هر روش تقریباً 30 تا 40 دقیقه طول می‌کشد و شما را با مسائل اصلی، تأثیرات و زمینه‌های صنعت برای هر موضوع آشنا می‌کند. مایلیم از امیلی چان، ویرایشگر پایداری در شبکه جهانی ووگ تشکر کنیم. راشل سرنانسکی، سردبیر ارشد پایداری در Vogue Business; و یوهانس رپونن، مدیر برنامه MA Fashion Media Practice در کالج مد و طراحی Condé Nast به دلیل تخصص و مشارکت آنها در این روش.

 

به روش "مد، طبیعت و رسانه" خوش آمدید، یک مرکز توجه در رابطه بین مد، رسانه و ارتباطات. این روش در پنج بخش ساختار یافته است:

 

  بخش 1: مقدمه ای بر اینکه رسانه ها و ارتباطات چیست و چرا برای مد و طبیعت اهمیت دارند.

 

  بخش 2: پادکست «در گفتگو» با Vogue Business و CSF با تمرکز بر نقش روزنامه‌نگاری در پایداری.

 

  بخش 3: نگاهی به پنج روش مختلف که رسانه ها و ارتباطات می توانند از طبیعت زنده از طریق مد حمایت کنند.

 

  بخش 4: نمونه‌های صنعت از نحوه پرداختن رسانه‌ها و ارتباطات به طبیعت.

 

  بخش 5: برخی از سؤالات مهم برای کمک به شما در شروع فکر کردن در مورد ارزش گذاری طبیعت در تمرین مد خود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این روش به شما کمک می کند تا شروع کنید:

 

رابطه بین مد، رسانه و طبیعت را درک کنید.

 

چالش‌ها، شکاف‌ها و فرصت‌ها را در مورد اینکه چگونه رسانه‌ها و ارتباطات مد می‌توانند بر طبیعت تأثیر بگذارند و از آن حمایت کنند، بشناسید.

 

در مورد کارهای انجام شده توسط Vogue Business، Condé Nast و سایر سازمان‌ها در این زمینه بینشی به دست آورید.

 

درک کنید که چگونه می توانید از طریق کار و تمرین خود در رسانه های مد، ارزش گذاری طبیعت را آغاز کنید.

 

 

"آنچه ما به عنوان مدرن، مرتبط و آرزومند درک می کنیم، دنیایی را که در آن زندگی می کنیم تعریف می کند. این نیات، که از طریق تصمیمات ما انجام می شود، آینده ما را نیز تعیین می کند.

 

مد بیش از هر عنصر دیگری از انسانیت، کنجکاوی و موشکافی را از رسانه ها برمی انگیزد. اینکه چگونه، چرا و با چه چیزی بدن خود را زینت می دهیم، از زمانی که اولین قدم های خود را بر روی زمین برداشتیم، ما را مجذوب خود کرده است. همه چیز در مد از طبیعت سرچشمه می گیرد، با این حال این ارتباط صمیمی، که در کنار و گاهی در پوست خود می پوشیم، در بسیاری از جاها این درک و در نتیجه ارزش اصلی خود را از دست داده است.

 

تصمیماتی که ما در هنگام طراحی، نوشتن، عکاسی، خرید، پوشیدن یا درگیر مد می‌گیریم، به آنچه که ما مهم می‌دانیم بستگی دارد. با این حال، چنین ملاحظاتی بر ارتباط استوار است، بنابراین بسیار مهم است که عمیقاً به آنچه واقعاً در مد و از طریق مد می گذرد نگاه کنیم.

 

  آنچه ما در آن ایستاده ایم و می پوشیم  باید منعکس کننده چیزی باشد که برای آن دفاع می کنیم. زمان آن رسیده است که بپرسیم آیا ما به خوبی معرفی شده ایم و در کنار آن به خوبی معرفی شده ایم. با مشکلات تولید مد، رودخانه های آلوده شروع نکنید. اینها علائم یک بیماری مدرن است، چنگ زدن به مصرف. برای رفع این علائم، با در نظر گرفتن انتقادی شروع کنید که آرزوی ما چیست، چه چیزی واقعاً ارزش دارد؟ سپس، ما می‌توانیم عصر جدیدی از زیبایی و سبک را برخاسته از درک و ارتباط صمیمانه با ارزشمندترین دارایی خود ایجاد کنیم. زمین، بزرگترین طراح دنیا که تا به حال شناخته است

 

- پروفسور دیلیس ویلیامز، مدیر مرکز مد پایدار

 

"مد" فقط چیزهایی نیست که می پوشیم - لباس، جواهرات، کفش، لوازم آرایشی، لوازم آرایشی - بلکه "نیروی اجتماعی و فرهنگی قدرتمندی است که بیان خلاقانه و ارتباط بین افراد، جوامع و کل ملت ها را امکان پذیر می کند" . روش هایی که ما با مد درگیر می شویم به کمد لباس ما محدود نمی شود. ما این کار را از طریق نمادهای سبک، خرید ویترین، ساختن و شیوه‌های کاردستی، حتی افرادی که در خیابان با لباسی چشمگیر به آنها توجه می‌کنیم، انجام می‌دهیم. و بسیاری از این تجربیات مد از طریق رسانه و ارتباطات اتفاق می افتد.

 

بخش اول مقاله 

 

 

 

 

کمپین سرچ : آموزش روش های سرچ 

 

 

 

 

 

سبد خرید