هفته مد دیجیتال لندن 2023 رویداد مد دیجیتال در هفته مد لندن 2023.

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

هفته مد دیجیتال

لندن 2023

رویداد مد دیجیتال در هفته مد لندن 2023.

 

هفته مد دیجیتال نیویورک

Digital Fashion Week NY و MAD Global برای میزبانی از هفته مد دیجیتال، یک رویداد دو روزه مد فیگیتال، با یکدیگر همکاری می کنند که تجربیات ملموس و غیرمادی را ارائه می دهد که مد را به مردم و مردم را به مد به روشی جدید و هیجان انگیز در طول هفته مد لندن در لندن متصل می کند. فوریه 2023.

 

 

 

 

 

metaversefashioncouncil.org/news/digital-fashion-week-london-2023

 

 

 

رویداد Web3 3.0 اطلاعات، الهام‌بخشی، و فرصت‌های شبکه‌سازی، و همچنین بحث‌های عمیق و تجربیات غوطه‌ور در فیژیتال را ارائه می‌دهد. این رویداد به طراحان از سرتاسر جهان این فرصت را می دهد که طرح ها و خدمات خود را به مخاطبان جهانی به نمایش بگذارند. این رویداد شامل بحث‌های پنل، ارائه‌ها، و یک نمایش مد دیجیتال و تجربیات فراگیر از هنرمندان برجسته دیجیتال خواهد بود.

 

این در آزمایشگاه نوآوری Epic Games در فیتزرویا، لندن برگزار خواهد شد، که مرکزی برای جامعه خلاق است و به سازندگان امکان تولید محتوای بلادرنگ و تجربیات مجازی فراگیر با استفاده از نرم‌افزار Unreal Engine را می‌دهد. این فضا دارای یک حجم LED منحنی جدید با استفاده از فناوری Brompton به عنوان گواهی برای Epic Games است تا راه‌های جدیدی را برای ایجاد محتوا با استفاده از آخرین پیشرفت فناوری و همچنین ترکیبی از نورهای سنتی و LED تقویت کند.

 

 

برنامه رویداد:

در روز جمعه هفدهم، هفته مد دیجیتال و MAD هفته مد را با یک میزگرد با حضور چهره های مهم صنعت و یک پذیرایی کوکتل آغاز می کنند. این پنل‌ها شامل غول‌های مد دیجیتال از جمله Auroboros، XTENDED iDENTiTY، Franki Tabor و Costas Kazantzis از FIA می‌شوند که بینش‌های عمیقی را در مورد اینکه مدل‌ها چگونه از هویت خود در آینده محافظت می‌کنند و بررسی عمیقی درباره اینکه چگونه هوش مصنوعی طراحی مد را تغییر می‌دهد، ارائه می‌دهد.

روز شنبه، هجدهم، شرکت کنندگان با یک بعدازظهر از لذت های بصری فراگیر پذیرفته می شوند که معمولاً در رویدادهای مد سنتی یافت نمی شوند، لایه بندی دارایی های دیجیتال و فیزیکی و شامل نمایش انیمیشن توسط هنرمندان برجسته بین المللی و طراحان مد که در فضای وب 3 کار می کنند. این شامل طراحانی مانند Ilona Song، RightDirection و Lorena Bello و همچنین فعال‌سازی توسط ZERO10 App و LODE می‌شود که به عموم مردم امکان می‌دهد تا از اولین فرصت‌های مد دیجیتال را کشف کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید